0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Kızlar oğlum bir yaşını geçti. Yürüyor. Ama ayağına dışarı çıkmadığımız için bir ayakkabı deneyip alamadık. Ayaklarının üst kısmı tombik. O yüzden tam numarasını alsak üstü tombik olduğu için ayağına olmuyor. Ayağını girdremiyoruz ayakkabıya. Büyük numara aldık. O da taban kısmı büyük geldiği için lap lap bişey oldu, yürüyemiyor. Böyle tombik ayaklara uygun ayakkabı tavsiyeniz var mı? Bu durumda olup uygun kalıp bulabilen varsa tavsiye edebilir mi? 

11 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ay bende merak ediyorum bunu 
(612 puan) tarafından
Vallahi sitenin parkına inemiyoruz ayakkabısı olsa bi enerjisini attırcam. İnşallah bilen bulan vardır.
-Reklam-
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Benim oglumunda ayağı tombik. Civilden almistik 21 numara azcik buyuk olmustu ama hic zorlanmadi. 
(612 puan) tarafından
Bi link filan paylaşır mısın lütfennn. Çocuğun kendi zayıf bu ayak nasıl tombik anlamıyorum. :)
(612 puan) tarafından
Aslında waikiki çok yakın gidip denesek mi bilemedim...
(612 puan) tarafından
Yok yok gitmeyelim korktum. :) linkini verebilir misin sen bize :)
(1,848 puan) tarafından
Dur canim bulursam ekleyim :) lcwnin ayakkabilari cok iyi ama.
(612 puan) tarafından
Tamam atarsan bi tane sipariş edip hemen deneyelim :)
0 oy
tarafından
Adidas tan aldım canım ben
(612 puan) tarafından
Ben de Adidas tan aldım ama o olmuyor.
tarafından
Bilemedim ki
0 oy
(1,794 puan) tarafından
İlk adım değilde normal spor ayakkabı aldık biz lcden üstü cırtlı. İlk yururkende e bebekten yumuşak üstü cırtlı almıştık onlar daha rahat oluyor
(612 puan) tarafından
Tamam bi e bebek e bakalım. Bu üstü kapanmama sorununu yaşamış mıydınız? Kapanmama da değil, girmiyor ayağı.
(1,794 puan) tarafından
Normalleri giydiremedik benimki kız sert olanlar ya da onu bantlı olanlar olmadı ayakları tombik diye. Cırtlı olanlar daha iyi bide tavsiyem pahalı birşey almayın zaten kış fazla dışarı cikilmiyo evde ayakkabı giydirmeyi de doktorlar onermiyo
(612 puan) tarafından
Sorma Adidas tan dünyanın parasını verip aldım. Duruyor öyle. Zaten ineceği bi park bu pandemide bi yere gitmiyoruz. Sizin ayakkabının modelini atabilir misin?
(1,794 puan) tarafından
Çocuğu yatırıyorum canım uyuynca atarım
0 oy
tarafından

Geniş ayakkabılar var benim oğlumunda ayakları tombik şu modelden aldım oldu 

image

tarafından
Büyük numara alma kesinlikle gerekirse özel ayakkabı yaptır
(612 puan) tarafından
Aldım ama yürüyemiyor ki zaten giydiremem. Özel nerede yaptırılıyor? Gerekirse yaptıralım yani..
(1,794 puan) tarafından
Bak bu tarzlar rahat oluyo bizimkine de bu tarz spor aldık lcden
tarafından
Google ya özel ayakkabı için. Ama bu model dene çok rahat
(612 puan) tarafından
Ha tamam kızlar çok sağolun. Bu modelden bi tane sipariş vereyim ben.
0 oy
(1,848 puan) tarafından

Ilk adim bunu almistik

image

Botu da bu

image

(612 puan) tarafından
Tombik mi ayağı, tombik olmasına rağmen oluyor mu?
(1,848 puan) tarafından
Ilk adim ayakkabısını en son giydirdigimde oluyordu. Ankaradayim ben bot giydiriyorum 2 aydir falan
(612 puan) tarafından
Ben de  Ankara dayım ama bota çok gerek yok sanırım havalar ısındı. Soğukken de çıkmayız zaten. Amacım parka indirmek.
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Benim arkadaşın kızı da aşırı tombikti. O da aynı sorunu yaşamış bir tek igor markasınınkinden memnun kalmış onu almıştı.
(612 puan) tarafından
İlk kez duydum bu markayı, sağolasın canım :)
(1,077 puan) tarafından
Biraz pahalı ama bir tek o markada rahat ayakkabı bulmuş canim. Bütçeni aşarsa indirimlere bakabilirsin :)
0 oy
(307 puan) tarafından

Benim bir tanıdığım vicco marka aldı memnundu. Onun da oğlunun ayakları tombik :)

(612 puan) tarafından
Evet sanırım Vicco bakcaz. Gidip deneyelim bir gün. En makul öyle olacak gibi.
(307 puan) tarafından
Evet deneyerek almak en iyisi. Olmazsa falan bir de değişimle veya iadeyle uğraşmayın.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım benim kızımın ayakları da taraklı 

Biz Polaris ten aldık ayakkabısını ayağına gekdj 
(612 puan) tarafından
Ah bu minnaklar :) kendileri tombik ayakları normal olsa nolurdu:)
0 oy
(874 puan) tarafından
Vicco deneyerek alın :) 
(612 puan) tarafından
Evet denemek en makul seçenek sanırım.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bizim de taraklı tamamen deneyerek bulacaksınız Lumberjack aldım olmadı iade ettim Polaris ve jump marka ayakkabılar biraz daha taraklı ayaklara uygun ayakkabının snake tarzi değil de geniş olmasına dikkat et. Flodan dene bul bence
(612 puan) tarafından
Mecburr gidip denicez sanırım ya..

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 276 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
23 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
31 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,425 soru

11,390,067 cevap

34,899 kullanıcı

...