0 oy
253 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 7.5 aylık makarna ne zaman vermeliyim siz ne zaman vermeye başladınız 

9 Cevaplar

+1 oy
(9,625 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
9 aylık oldu canım 1 2 aydır yediriyorum normalde kendi de yiyebiliyo ama makarnalar küçük olduğu için elinden kayiyo kendi çatal kaşığı var ama onlarla ağzının yolunu bulamiyo bende eline veriyorum öyle yiyo☺️☺️ 
(1,070 puan) tarafından
Hanı küçük olanlar var ya makarna salatası felan yapılan ne deniyor ismine bilmiyorum da onun canım:( o küçük makarnadan alıp versem nasıl olur sence
(9,625 puan) tarafından
Yok  canım korkma kalmaz tabi sen yine temkinli ol ama kaygan olduğu için kalmaz eğer yapıcağın makarna çok yağlı olmazsa bi çay tabağı kadar yedirebilirsin yada mama tabağı varsa çok çok doldurmamak şartıyla yedirebilirsin istersen yarısını sade yesin yarısını yoğurda karıştır yedir ki ikisininde tadını alsın..dediğin gibi ver kendi yesin ki öğrensin valla ben veriyorum bazen üstü başı baticak  şeyler de yiyo ama hemen makinede temizleniyo ondan önemli değil  sonuçta tabi her seferinde de eline vermiyorum bende yediriyorum  ama aman oraya buraya bulaşmasın kirlenmesin diye düşünmüyorum çünkü dikkat ettikçe daha çok batiyo üstü
(9,625 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kuskusu diyosun canım oda olur ondan da verebilirsin ama onu kendi yiyemez galiba yani yedirebilirsin oda makarna ben büyük boncuk makarna boru burgu falan yedirmiştim hiç kuskus aklıma gelmedi bak bide onu deniyim ben ☺️ ama büyüklerden yedirebilirsin istersen önce ortadan ikiye bölüp kendin verirsin boğazında kalmadığına emin olduktan sonra tüm tüm yiyebilir damaklarıyla eziyolar  zaten
(1,070 puan) tarafından
Çok sağol canım benim ya Allah razı olsun yorumun için derilerini deneyecem
(9,625 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim şifa olsun lop lop et olsun inşallah bebisine ☺️❤
-Reklam-
0 oy
(2,770 puan) tarafından
6 aylikdan beri iki uc veriyordum suan11 aylik kendi tabakdan alip yiyor valla ne kadar yemek isterse
(1,070 puan) tarafından
Anladım canım bende versem mi acaba dedim
(2,770 puan) tarafından
Ver canim ben su spagettiler varya uzun makarna onalri pisirmeden kucuk kucuk kirip tereyaginda soslayip verdim ilk zamanlar onlar bogazda kalmaz simdi herturlusunu yiyor
0 oy
tarafından
13 aylık yoğurtlu makarna yediriyorum. Normalini salçalı yada sebzeli pek yemiyor 
(1,070 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,157 puan) tarafından
8 ayindan sonra vermeye basladim canim 
(1,070 puan) tarafından
Kendi eliyle mi yiyor canım
(1,157 puan) tarafından
10 ayinda falan kendi eliyle yemeye basladi canim simdi 12 bucuk aylik kendisi yiyor tabagina koyuyorum
(1,070 puan) tarafından
Maşallah canım bende deneyecem
0 oy
(44,840 puan) tarafından
7 ayından beri veriyorum 
(1,070 puan) tarafından
Yiyeboliyir mu canım kendi eliyle mi yiyor
(44,840 puan) tarafından
Hiç eliyle daha yemedi ben kendim yediriyorum burgu makarna diyelim mesala bı tane bı tane veriyodum şimdi 13 aylık iki iç tane tane birden veriyorum yiyo her türlüsünü seviyo makarnanin
(1,070 puan) tarafından
Maşallah canım bende denegecem
0 oy
tarafından
Ben pek hazır gıdalar vermedim şimdi 2buçuk yaşında bi kaç kere yedi daha yeni bence biraz  daha büyüsün şimdi daha faydalı şeyler yese daha iyi 
(1,070 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
9 aylıkken yedi cnm şuanda kendisi elleriyle yiyor 17 aylik
(1,070 puan) tarafından
Bende versem eliyle yese tabi benim kontrolüne olur mu acaba boğazında kalır diye korkuyorum canım
(3,167 puan) tarafından
Adaşım küçük makarnalar var ondan al bide kaç aylik
(1,070 puan) tarafından
7.5 aylık canım senin ismin de mi Zehra ;))
0 oy
(337 puan) tarafından
 8 9 aylıkken vermeye basladim
(1,070 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Önüne koy kendisi yiyorsa vermeye başla 
(1,070 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 332 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
14 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mavise (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
25 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu

396,381 soru

11,856,802 cevap

35,952 kullanıcı

...