0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
tarafından kapalı
IBebeğimpipisi doğduğundan beri böyle hep sol tarafına doğru bazen düzeltiyorum ama genede hep o tara doğru düşüyor korkuyorum ya egrilik varsa lutfen birbilginiz varsa söyleyin bebeğim 1 aylık 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Linclemicem de bu da bı aylık bebek kız pipisi sola doğru diyon çok endiseleniyosan doktora götür. Hadi götürdün doktora sola doğru diyince wallla güler sana etme eyleme gözünü seveyim. Bu büyücek sunnnet olacak olacaktı olcak millleti çocuklarının ne hastalıkları War dert arama kendine canını yedigiim 

Hadi doktor ***** dedi napacan duzellltirecen mi :) bezin içinde şekilden şekile girer o yumuşak deri 
(68 puan) tarafından
Fotoyu kaldır bence kuzum acilen
(4,698 puan) tarafından
Bence de foto kaldırılmalı bin bir türlü insan var
-Reklam-
+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Bezini bağladığında kendin düzelt cnm bir 
+1 oy
(491 puan) tarafından
Korkma cnm doktora götür için rahatlasın ama normal bence süt daha sünnetsiz bide ondan oyle
+1 oy
tarafından
Benim yeğenimde de vardı bu birde sürekli mayasıl olurdu cnaom sünnet olduktan sonra düzeldi siz sünnet ettirdiniz mı? Ben pek anlamıyorum sunnetlimi değil mi ")
tarafından
Ahahahah :))))
0 oy
tarafından
Fikrim yok ama buraya sormak yerine doktora gotur canım rwsım atma taraftarı degılum bebek de olsa ozel bolgesı
0 oy
tarafından
Böyle şeyleri doktor daha iyi bilir bence hastaneye gidin
0 oy
(655 puan) tarafından
İlk önce kaldır bence fotoğrafı bunu anlayabilirsin de fotoya gerek yok burada sapıklarin pedofili kisilerin olmadini bilemezsin o çocuğun günahına da girme

Ayrıca oğlumun pipisi de böyle normal yani 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
doktora göster canım benim oglumunkide altını açınca bazen öle duruyo ama sonra duzeliyo  sürekli boleyse bı gotur
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Doktora gösterdin mi

Bu arada çok yanlış burda paylasman gerçekten ayıp yani
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bezin içinde kalınca şekli o tarafa dönüyor sen düzelt olmadi dr götür 
0 oy
tarafından
Bezden kaynaklı yön değiştirir diye biliyorum ama doktora götürün bı sorun olmasın sonucta sünnetli bı bebek değil ve bunu sana burda tam ne olduğunu söyleyecek biri olacağını sanmıyorum burdaki foto Lar nete düşüyor kaldirmani tavsiye ederim
0 oy
(81 puan) tarafından
Korkmana gerek yok kuzum eğer bir eğrilik varsa bunu sünnette düzeltiyorlar. Panik yapma 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Yargılamak veya linç etmek değil derdim hepimiz anneyiz sadece bebeğinin özel bölgesini buraya atmak doğru değil sonuçta onun özel bölgesi eğer çok telaş ediosan en güzel cevabı doktor söyler cnm 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bence resmi sil çok paniksen yada korkuyorsan doktora götür ortalık pedefoli kaynıyo yazık günah o çocuğun özeli :ermm:

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de öyle valla 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm buraya atmak yerine doktora götürmen daha iyi burda paylaşman doğru değil bebeğine ayıp onun namahrem yeri sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 542 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Dolunay yin annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,201 göst.
0 oy
42 cevap 1,020 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde _queen_00011 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 646 göst.
31 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,346 soru

11,354,817 cevap

34,829 kullanıcı

...