0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Kızlar buraya yazmıştım bilen bilir eşim uygunsuz seyler izlemiş diye ondan dolayı kavgaliyiz falan bugünde doktora gittim 7 aylık bebegimin sağ böbreğinde su toplanmış dedi doktor çok üzüldüm ağladım falan telefonda ona da söyledim bana kızıyor yaa o kadar kavga ettik ki başka doktora da gidicem dedim zaten kalmış doğuma 2 ay falan filan dedi kalbimi aşırı kırdı zaten senden soğudum umrumda değilsin tarzı konuştu çok üzüldüm yaa gözyaşlarım durmuyor ama onda gozyaslarima üzülecek merhamette yok lütfen bana bari içimi rahatlatacak bir dua ayet falan söyleyin okuyayım ki için ferahlasın çok üzülüyorum yaa

13 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bi yasin oku canm ferahlarsın Rabbim bebeginide sana bagislasin 
(176 puan) tarafından
Amin allah razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senden soğuduysa sana acımıyorsa karnındaki bebeğe acısın
(176 puan) tarafından
Acımıyor Allaha havale ettim ben
0 oy
tarafından

Canım düşmez kalkmaz bir Allah. Rabbim dilerim ki o kocana biraz merhamet verir. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış ya senin ki o hesap olmuş. Yazıklar olsun. Bebeğin için de üzülme. Arkadaşımın bebeğinin daha anne karnında deliği vardı 2. Ayda toparladı çocuk kendini sakin ama sakın üzülme. Hepsi geçecek. 

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağol yazdıkların için tek dileğim bebeğime bisey olmasin
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bol bol Kur'an oku ya Vedud ismini çek Allah'a sigin takma kafana fazla bebeğinde etkilenir sen uzulunce Allah eşine vicdan merhamet versin inşallah
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun okuyacam inşllah
0 oy
tarafından

Bu sözü çok seviyorum 

image

(176 puan) tarafından
Evet çok güzelmiş gerçekten
0 oy
(48,657 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah esine merhamet insanlik versin
(176 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Kurban olsun o senin gözyaslarına üzülme cnm ağlama güçlü dur durki yavrunda senden güç alsın hissetmesin üzüldüğünürabbim nelere kadirki git başka doktorada bakil tıp o kadar genişlediki bi çaresi vardir derdi veren Allah dermanınida verir git bi abdest al 2 rekat hacet namazı kil Allaha dua et için ferahlar oturduğun yerde bol bol inşirah duasıni oku ayetel kürsi felak nas oku rabbim yardımcın olsun
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bin kere hepinizden
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Inşirah oku canim bu adamları Allah bildiği gb yapsın bebeğin için güçlü ol üzülme ben stresten hastalandım apar topar sezeryan oldum 
(176 puan) tarafından
Bende çok stres yapıyorum  rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm korkmaya gerek yok zamanla gecen birşey doğduktan hemn sonra doktor dedi kontrole getir diye goturemedim 4 yaşında göturdum su toplaması denen bisey kalmamış çok şükür 
(176 puan) tarafından
Ayy gelecekten mi çok sevindim Allah razı olsun içimi ferahlattin
(470 puan) tarafından
Ewet cnm şuan 8 yaşında Rabbime şükürler olsun Allahım evlatlarımızı bağışlasın korkma hic bisey olmaz Allahın izniyle
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o kocani
(176 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(814 puan) tarafından
Cnm birdenmi degisti esin hepmi boyleydi cok zor Allah yardimcin olsun heleki hamilelikte
(176 puan) tarafından
Genel olarak hep böyle bir insandı en ufak bir sinirinde etrafa saldırıyordu falan biraz duzelttim ama ne bilim yine böyle oldu
(814 puan) tarafından
Simdi sinirli olmak farkli kimi insan sinirli olur ama esini sever sayar he sinirlenince gozu birsey gormez o ayri ama sen diyorsunki senden sogudum falan diyor bu cok farkli birsey
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bol bol inşirah suresi oku Allah yardımcın olsun bebeğine sifa versin 
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sakin ağlama bebeğin hissediyor onu da strese sokarsın kalkıp namaz kil içini gerahlat ama aglama bebisini dusun 
(176 puan) tarafından
Bebisime kurban olurum keşke onun yerine benim böbreğimde şu toplansaydi of of
(1,939 puan) tarafından
Insallah sag salim alirsin kucağına canim kotu dusunme hoc belli olmaz aglama da lutfen

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 372 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 589 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 625 göst.