0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Kendimi kotu hasediyorm kdnimi boslukda sanki hersy kotuye gtcekmis gibi hissediyorum moralim 0 allahim darda olanin yardimcisi olsun dertlesmk istedim zor gunlerden geciyorm aglamaka istiyormm..... ne olurusnuz dua edin yuvam icin skntim icin 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim ne sikintin varsa gidersin feraha kavuşursun inşallah
(483 puan) tarafından
Amin of cnm cok fenayim yemin ederm npcam bilmiyorm  ya
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çözülmeyecek gibi mi kuzu sıkıntıların Rabbim yardımcın olsun senin hepimizin...
(483 puan) tarafından
Of of valla ne desem esim madde bagimlis  suan tedavi goruyor kaynanam da destek olacagina ev tasiyacakmis da bebegimle temzlik yapmaya calisiyor bnde dedim ben kimsenin kolesi degilim ogkunla ugrasiyorm dedim
(3,156 puan) tarafından
İyi demişsin eşin içinde inşallah aklı başına gelir pişman olur yaptıklarından
0 oy
(476 puan) tarafından
Yasin Şerif oku cnm yada telefona indir telefondan dinle benmde bazen oyle oldugu zmn hemn acıo dinliyorum yada okuyorum gerçekten cok iyi geliyor 
(483 puan) tarafından
Ins cnm gecer allah buyuk allahim
0 oy
(389 puan) tarafından
Bende seninle aynıyım evet eşim madde bağımlısı değil şükür birbirimizi de çok seviyoruz ama bu aralar içimde hep sıkıntı var eşimi kaybetme korkum var yuvam yıkılır diye çok korkuyorum kısacası mutlulukta bazen iyi gelmiyor bu sefer hep.korku üstüne korku yasiyosun eşini kaybetmemek icin
(483 puan) tarafından
Ay ayni bnde böyleyim  sanki hersy kotuye gtcek cok kotu hseediyorm mptysam gecmedi  ya
(389 puan) tarafından
İnanaki bende şuan öyleyim dua ediyorum olmuyor kuran okuyorum namaz kılıyorum ama içimin sıkıntısı geçmiyor Allah büyük diyorum yinede
(483 puan) tarafından
Bnde nptysam gecmedi valla ne olacak boylr bilmiyorm esimde rahataz o olsyadi eisim bana iyi geliyordu  tekim annmlede konustu oda aglafi iyice kotu oldum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 341 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.