0 oy
1,120 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aramız iyiydi sonra işten ayrıldım 3 yıl önce post açmıştım anlatmıştım size bi ara mesaj göndermiş silmiş görmedim ben mesajı ama düşüyor yine watsaptan geçen gün nasılsın yazmış cevap vermedim daha doğrusu unuttum  yazmayı bugünde el işareti göndermiş sürekli aşk şarkıları paylaşıyor adamda evli cevap vermeye bile korkar oldum çalıştığım dönemlerde aramız iyiydi ben sigara bağımlısıyım yarım saatte bir hadi zıkkımlan gel derdi ama aradan geçti o kadar yıl ara sıra böyle yokluyormu ne yapıyor anlamadım  kalbimi karartmayım diyorum ama zifte dönmek üzere ne yapmalıyım? 

24 Cevaplar

0 oy
(10,456 puan) tarafından
Sen bunu eşine söylemek ile yükümlüsün bence canım gizleme kabahati olan sen değilsin adam salça oluyor sonuçta. Ya da Adama hayırdır abi falan yaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence direk engelle
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Öyle bir durum da eşin pireyi deve eden bir tip değilse aşkım ahmet abi bana bu ifadeyi bırakmış mesajı yazıp silmiş demelisin eşin az çok anlar o seni yönlendirir canım gerkirse numaranı değişmenide söyler gerek görmezse engellersin 
0 oy
(796 puan) tarafından
Engelle her tarafta müşteri hizmetlerini  ara bu numarayı engellemek istiyorum  engellerler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 232 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
0 oy
18 cevap 364 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ozge2608 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 421 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu