0 oy
777 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya başta böyle bi psikolojim yoktu eşimde asla sorun etmez hatta kredi kartım var bana özel asla sorgulamaz harcarım ama şu sıralar böyle hissediyorum doğumdan sonra mı böyle oldum  acaba uzun zaman dışarı çıkamadım şimdi çıkınca psikolojikmen utanıyorum karttan bişey alırken ve ya istemekten hiç böyle olmamıştım oysaki anlam veremiyorum kendime sizde de böyle hisseden oldu mu ve ya hissediyor olan 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım gidiyor eşimin cebine giriyor ne kadar çıkardıysa getiriyor bana :D babası uzmanıca alıyor tabi kızına bişey diyemiyor oda koşarak bana veriyor 
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Aslında eşim ben demeden kendiisi verir parayı  asla utanmam  ne kadar lazimsa al der bana para orda der :D

(86 puan) tarafından
Eşim tarafından sıkıntım yok çok şükür oda öyle nakştten hariç kredi kartım vardır her zaman sadece şu aralar ben öyle hissediyorum doğumdan sonra uzun zaman dışarı çıkamadım ara verdim ondan galiba :)
0 oy
(530 puan) tarafından
Bizde para bende durur eşim parası azaldıkça ister nakit ya da ikimizde de aynı kart var oradan harcarız utanmana gerek yok sonuçta o senin eşin her şey onun olduğu kadar seninde 
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Avına çıkan kaplan gibi yanaşıyorum telefon elimde o anlıyor birşey göstereceğimi :D uyku taklidi yapıyor bende kalk diyorum ve amacıma ulaşıyorum.

(86 puan) tarafından
Ahshshs iyiymiş :D
(5,721 puan) tarafından
: ) dimiii
0 oy
tarafından
Ay bende senin gibiyim :D eşim kartı bana bırakıyor git ne istiyorsan al bana sorma asla der ben utana utana harcıyorum parayı da utanarak alıyorum 
(86 puan) tarafından
Ya şu sıralar böyleyim bende önceden hiç böyle değildim doğumdan sonra uzun zaman dışarı çıkamadım ara verdim ondan galiba :D
tarafından
Banada git geller oluyor :D
0 oy
tarafından
Direk istiyorum oda veriyor canım
0 oy
(119,461 puan) tarafından
almiyorum maas karti bende
(86 puan) tarafından
Bende de kredi kartı var ama işte son zamanlarfa böyle hissediyorum
0 oy
tarafından
Para istemiyorum çünkü biryere gidemiyorum ihtiyacım olunca eşime diyorum internetten getiriyor 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Maaşı bana verir borçlarımızı ayırdıktan sonra sahada karışmaz bitince ben eşime veririm :) ama ilk zamanlar bende çalışıyordum diyordum bnnesimden para alamam felan alışkın değilim ya. Yapcak bişi tok bebe bakioz aksamaa kdr. Bugün ona parfüm seti aldım çiçek sepetinden. Akşam yemek yerken kendime parfüm aldım aşkım dedim iyi yapmışsın dedi halbuki sıkışığız ama hiç karışmaz. Ah bilse kendisine aldım gelince sevinir ins :)
(86 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Yok ben hiç hissetmiyorum. Bişey gösteririm hemen al der zaten. Olurunu da olmazınıda bildiğim için zaten ne alabileceğimi az çok biliyorum. 
0 oy
tarafından
Ben para almam eşimden. Kartlar hep bende o benden ister birşeye ihtiyacı olursa
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben esimden para almam o maasini bana verir istedikce ben ona veririm canim 12 yildir boyle bizde kartida her istedigimde alir harcarim
0 oy
tarafından
Benim eşim bir güne birgün gelipte paraya ihtiyacın varmı diye sormadi istedim mi de Allah var hem nakit hem kartı verir genellikle kartı da bendedir bu sefer ben kıyamam harcamaya böyle de yufka yürekli biriyim işte aaahh ahhh :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Hiç öyle hissetme canım, ben almıyorum eşimden ben ona veriyorum :D

0 oy
tarafından
Alacağımız vereceğimiz belli oluyor zaten ekstra bişey alacaksam derim 
0 oy
(105 puan) tarafından
Neden utanıyorsun ihtiyacın varsa isteyeceksin o senin eşin ben ihtiyacım olduğu zaman istiyorum ya para veriyor yada alıyor 
0 oy
(507 puan) tarafından
Aman canım o sen ütü yaparken, çamaşır yıkarken o utanıyor mu herşey ortak. Ben önceden çalışıyordum şimdi evdeyim network yapıyorum ailem harçlık verir hep gelirim var ama param bende durmaz. Bı hesabımız var ikimiz de her kuruşu oraya yatırırız. Bişey alinacaginda da hiç çekinmeden harcarim paranın çoğunluğu eşimin tabi yani benim olan kısım harçlık anca ama yine de çekinmem sonuçta olanı ondan saklamıyorum ki o da bunu bilir
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eşim bana para vermez istediğimde ne yapacaksın? der.Hesap veririm ikna olursa 5-10 lira verir.Genelde dışarı çıkmam zaten internette beğendiğimi gönderirim o alır.
0 oy
(238 puan) tarafından
Hayatta isteyemem saolsun huyymu bılıo kendı bırakıo :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben hiç istemem ki kendi verir 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 829 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 372 göst.
21 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Derya akay (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 745 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hacer_BN (163 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...