0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
kapalı
Kizlar benim bebegim 4 aylik dogdugu gunden beri ne uyuyo ne duruyo surekli kucak istiyo surekli agliyo ve hic ama hic uyumuyo doktora goturdum doktor tavsiyesi uzerine uyku damlasida verdim sutum yok die beni emmedi 3 ay mama icirdim mama cok gaz ve kabiz yapinca gelistirmeyince doktoruma sorup kestim ve ari mamaya basladim ari mamaya basladigimdanbberi gazida kabizligida bitti hergun duzenli sekilde kakasinida yapiyoo dun gecen gun asisi vardi goturdum doktor herseyi cok guzel dedi ama ben bittim psikojim bozuldu 4 aydir bir saatlik uykuyla ayaktayim ben dayanamiyorum ama o uykusuzluga dayaniyo hergun agliyorum hic birseyde hevesim kalmadi ev isleri yemek dus wc hic bise yapamiyorum surekli kucagimda gece gunduz uyku yok hicbiseyden memnun edemiyorum kocamla bile alakam kalmadi yataga gidince goruyorum yizunu bir saat uyuyim die dua ediyorum hergun nolur bana akil verin yardimci olun lutfen
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece de mi uyumuyor
(24 puan) tarafından
Aksam 10 gibi yatiyo 12 de uyaniyo sabah 8 9 a kadar sora yarim saat yatiyo birdaha uyku yuzu gormuyoruz artik uyumayida gectim onada raziyim hani isimi gucumu yapabilsem yere besige biraktigimda aglamasa dursa baska bise istemiyorum ama yok surekli kucakta yanindan bir dakika ayril kiyamet kopuyo
-Reklam-
0 oy
(18,051 puan) tarafından
Hepimiz gectik bu yoldan az sabret kuzum hepsi gecicek hersey yine eskisi gbi olcak uzulme kolay degil bebek bakmk buyutmek ama biz anneyiz sabret birakma kendini aglama
(24 puan) tarafından
Hic umudum kalmadi ben gazi kabizligi bitince duzelir diyodum ama gunden gune daha kotu oldu her gun dua ediyorum hergun agliyorum cok yoruldum kendimi unuttum resmen
(18,051 puan) tarafından
:( deme öyle nolur umutsuz olmak yakismaz bi kac aya biraz daha duzelcek biraz daha derken inanki hersey cok guzel olucK seni cok iyi anliyorum kolik annesiydim gecem gunduzum yoktu simdi kendi kendine oyun oynuyor diyorm zaman ne cabuk gecti
(24 puan) tarafından
Insallah valla bende hep diyorum acaba o gunler gelir mi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (193 puan) tarafından soruldu

382,864 soru

11,460,893 cevap

35,046 kullanıcı

...