0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar ben 2 senelik evliyim ilk sene eşimle biraz sıkıntılarımız oldu 1 ay annemlerde kaldım. Sonra hamile kaldım eşimin ailesi hiç ilgilenmedi onlarla barışmadık konuşmuyoruz çocugum oldu hala da arayıp sormazlar aslında çok büyük bi sıkıntımız da olmadı görümce kıskançlığı faln bildiğiniz şeyler. Ama eşimden Allah razı olsun onunla çok iyiyiz hiç bi problemimiz yok. Sıkıntı amcamın kızları. İkisiyle de kardeş gibi büyüdük ikisini de çok seviyorum birinin çocugu olmuyor birinin ben gibi kayınvalidesiyle sıkıntıları oldu kalp hastası oldu çok kilo aldı eşinin onu bğenmedini faln düşünüyor. Neyse ikisinin de farklı farklı dertleri var. Ama bu aralar sürekli bana kayınvalidenler ne biçim senin işin zor ne çekiyorsun diye konuşuyolar çocugu olmayan kuzenim herkesin içinde hani bunun diğer dedesi herşeyi annenler yapıyo senin kocan pısırık faln diyor gülerek konuşuyor hiç cevap veremedim. Hissettiğim kendi dertleri oldugu için yanlarına yandaş arıyolar sürekli böyle her yerde benim konumu açıyorlar sende böyle oldun şöyle oldun diye hatta rahatsız oldugumu bildikleri halde. Ben onun çocugunu olmadıgını duyduğumda eve geldim iki gün agladım. Diğeri hasta oldugunda evine gittim işlerini gördüm çocuguna baktım şimdi bunlar benim geçmiş sıkıntımı olur olmadık her yerde açıyorlar mutsuzmışum gibi konuşuyolar halbu ki çok mutluyum eşimle üstünden 1 sene geçti acaba çok mu takıyorum bu laf sözleri siz olsanız napardınız 

10 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Amann s.ktr et adı batasaca.. sen kendi yuvana bak cnm. Hiic aldırış etme.. 
(75 puan) tarafından
Dogru diyorsun da insanın morali bozuluyor işte
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Esin mutluysan sıkıntı yok hem neden müsade ediosunki heryerde seni konusmalarina
(75 puan) tarafından
Ya bi anda söylüyor bu lafı bişey diyemiyorum napalım diyorum ama onun yaptıgı bu hareket bana dert oluyor her seferinde
(1,808 puan) tarafından
Müsade etme canim
0 oy
(806 puan) tarafından
Nankör insana hiç tahammül edemiyorum ya kuzenlerin çok nankörler, yerinde olsam mesafemi koyarım uzaklaşırım biraz. Seni seviyor olsalar farkederler sorarlar sende söyle yüzlerine karşı düşündüklerini. Bu kadar da samimiiyet vardır galiba aranızda. Onlarla da hiç birşeyini paylaşma en ufak şeyde reklam ederler insanı belli
(75 puan) tarafından
Evet zaten 1 yıldan beri hiç bişeyimi anlatmıyorum çok şükür iyiyim de zaten ama insanlar unutmuyor anlamıyorum onlara bişey olsa ben üzülürüm üzülnesem de kimse beni ilgilendirmez asla siz şöyle böylesiniz diyemem insanlar kendilerine bakmadan konuşuyolar
(806 puan) tarafından
Aynen öyle canım öyle bir zamandayiz ki ne akraba ne arkadaş kalmış istisnalar hariç tabi. Ama güvenmemek lazım kimseye. Durumuna üzülüyor gibi yapıp arkadan oh diyenini bile gördü bu gözler varya ağzın kan dolu olsa tükürme der annem. Çok haklı evlenince o dediğini daha iyi anladım. Sende öyle yap. İnsanlardan kendimizi kendimiz koruyacağız daha az kırılmak için... Napalim başka türlü olmuyor canım benim
(75 puan) tarafından
Evet aynen öyle insan yanına bazen derdini açacak anlatacak birini bulamıyor bile çok yazık
0 oy
(312 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım bende eşimde annesi kardeşleri ile görüşmüyoruz bebeğimiz oldu görmeye bile gelmediler, millet ne der takmıyorum ordan burdan diyen oldu takmıyorum "yazık görmeye gelmedilermi" dediler kim olsa aynı cevavı veririm " ben böyle istedim istediğimide aldım bana eşim lazım onun ailesi lazım değil" derim, sende takma seni çekemiyorlar belli ki kuzenin arkadaşın kim olursa olsun iyilik de yapma karşılığını hiç bir alamazsın.
(75 puan) tarafından
Yok kuzum bundan sonra mesafe koymayı düşünüyorum zaten ya da bi gün denk geldiğinde konuşcam bana böyle böyle dedin herkesin içinde diye
0 oy
tarafından
Boşver ya aman ben çok mutluyum de gec 
(75 puan) tarafından
Diyorum da bi kere bişey olunca millet hep ordan vuruyor aslında kendi hallerine baksan daha beter
0 oy
(774 puan) tarafından
İşte bu yüzden her olanı anlatmamak gerekiyor bız unutuyoruz millet unutmuyor 
(75 puan) tarafından
Aynem öyle çok dogru diyorsun ben 1 yıldan beri anlatmıyorum kimseye bişeyimi ama artık oldu ya bi kere o millet unutmuyor kendileri daha beter yanlarına yandaş arıyolar
0 oy
(747 puan) tarafından

Versene ağızlarınız payını.Herkes önce dönüp kendine baksın edepsizler.Diğer dedesi nerde dediğinde çocuğum 1 dedeyle mutlu de.Kocan pısırık dediğinde ne güzel lafa söze karışmıyor ben memnunum de.Ayy zaten hamileyim hormonlardan değişik oldum valla görsem saçını başını yolarım kuzenlerinin:angry:

(75 puan) tarafından
Biraz yapımdan dolayı biraz da yakın oldugum kişiler olunca bişey diyemiyorum işte evde kendimi yiyorum
(747 puan) tarafından
Yakınlığımı kalmış onlar sana laf çarpıtırken yakınlığı unutuyolar .Arana mesafe koy bence canım bak gerçek yüzlerini göstermişler sana
(75 puan) tarafından
Evet dogru diyorsun
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Gereksiz boş konuşan saygısız insanları hayatımın hiç bir alanında yer alamaz zihin senin kalendir içine aldıkların seni iyileştirmiyorsa zehirler
(75 puan) tarafından
Çok dogru
0 oy
tarafından
Ben takmiyorum de canım taktığını belli edersen daha cok yaparlar 
(75 puan) tarafından
Takmıyorum zaten ben onlar benden çok takıyorlar
tarafından
Hıc cvp verme
0 oy
(105 puan) tarafından
Seni çekemedikleri için bu şekilde davranıyorlar bence kimsenin dediğini takma yuvanda mutlu ol 
(75 puan) tarafından
Evet kendi sıkıntıları olunca heralde benim kini hatırlayıp onunda böyle oldu diye rahatlıyorlar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 326 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 244 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.