0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Hane yardımı yatmış bugün baktım e devletten ama hesabıma daha yatmamış imzadan sonra yatacakmış 300 tl bir seferlik bilmeyenler için bşrde okadar kiramı borcumu sordular yatırdıkları bir seferlik yinede allah razı olsun 

8 Cevaplar

0 oy
(4,540 puan) tarafından
Nasıl yaptın anlatır mısın
(350 puan) tarafından
E devletten canım benim sosyal yardım aile icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay ne güzel yaa sevindim 
(350 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Aile yardımı hane yardımı Tek seferlik değil ki üç ayda bir gidip imza atıp ya da yani her yerde aynı olmuyor da başvuruyorsun 3 ayda 13'e yatıyor zaten o para ben 3 aydan 3 aya alıyorum bazen 400 bazen 300 ve ilaç parası yatmış bana Üç dört aydan beri bir sürekli hastaneye taşındığımız için 760 lira para geldi bize mesela ilaç parasından harcadığımız için o kadar para harcamışız devlete bize sosyal yardım onu geri iade etti onu da bilgisayardan Adam gördü yani biz ona ilaca başvuru yapmadık ama 3 aydan 3 aya para alabiliyorsun o Tek seferlik değil Eğer evin yoksa üzerinde araba yoksa
(1,396 puan) tarafından
Tam canım bı bakiyim benimde çok ihtiyacım var ya
(1,475 puan) tarafından
Ben sürekli yardım alan biriyim
(1,396 puan) tarafından
E devlette ne diye çıkıyor bulamadım şimdi ya
(1,475 puan) tarafından
Ben size ekran görüntüsü göndereyim bir bakın
(350 puan) tarafından
Şimdi bidaha ne zmn başvuru yapayim canım cidden çok ihtiyacımiz var
0 oy
(1,475 puan) tarafından

image

bu cnm ......
(1,396 puan) tarafından
Ben buna girdimde sadece çocuk parası görünüyor bide doğum parası görünüyor canım başkada bişey görünmüyor
(1,396 puan) tarafından
Şartlı eğitim ve gebelik parası çıkıyor
0 oy
(1,396 puan) tarafından

Böyle birşey yazıyor bu ne anlamıyorum biliyorsan söyler misin bana 

image

(12,264 puan) tarafından
O zaman yardımı işleme almamışlar
Canım alsalardi yatardı paran sigortanız varmı peki
(1,396 puan) tarafından
Yok canım ne sigortası hiç birşeyim yok
Etrafımda pandemi yardımını bile 2 3 kez alanlar var ben bı kere bile almadım
(12,264 puan) tarafından
Senin paran yatmıştır gir e devlete arama yerine PTT kurum odemelleri Yaz bak bakalım yatan para varsa çıkar orda
(1,396 puan) tarafından
Baktım canım ödenecek kayıt bulunamadı yazıyor ya
(12,264 puan) tarafından
PTT ye git sor paranı canım yatmıştır
0 oy
(1,475 puan) tarafından

image

benm böyle cikiyo herkeste aynı cikmayabilir aldgm yardm kadr cikar
(1,396 puan) tarafından
Anladım canım ben bı onada bakiyim
hakkini helal et nolur yordum galiba seni ❤️❤️
(1,475 puan) tarafından
Yok kız ne alakası var ne yorulmayacağım sen bana sor ben akşama kadar konuşurum düştü mü benim çene Beni susturmak mümkün değil kafana takılan Neyse sorabilirsin özelden de yazabilirsin illa ki buradan sormana gerek yok yani Aklına takılan bir şey varsa özelden yazık sorabilirsin yardımcı olabilirsem bildiğim bir konuysa cvplarm
(1,396 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok saol ihtiyacım olmasaydı İnanki bu kadar sormazdim iki yardımdan başka bişey alamıyorum o kadar başvuru yapıyorum yok gecenlerde cimere başvuru yaptım açık kapıya yaptım ama yok
(1,475 puan) tarafından
Sen ne yapacaksın biliyor musun Ben sana söyleyeyim mahallende muhtar vardır büyük ihtimal zaten mahalle muhtarının gidecektin seni zaten tanıyordur eşini tanıyordur anlatacaksın durumunu yiyecek gıda Neyse bana gönderin diyeceksin bana haber edin Muhtarım diyeceksin senin bir kimliğini alıyor tcn alıyor yazıyor adam yardım falan vesaire olunca yazılıyorsun Sevgi Eli mesela var Denizli'de biz oraya gidip kayıt yaptırmamış tıkama ne hikmetse bizi bulmuşlar ilk pandemi çıktığı zamanlar geçen sene abi baktım Kapıda bir araba var Sevgi elinden geliyor bir poşet oradan geldi eşimin adına Kayınvalidem yere bırakmışlar bizim Merkezefendi Belediyesi bir motor getirdi bir benim adıma sosyal yardımdan geldi İnanır mısın Bize bir hafta içinde tam 5 6 koli yardım geldi ve ben Şok Oldum Ben o kolileri tam Yaza kadar kullandım her şey için değildi kimisinde sucuk çıktı kimisinde zeytin çıktı kimisinde pirinç çıktı ya Allah 1000 kere razı olsun devletimizden Ben bu kadar beklemiyordum sonra kurban bayramı oldu bir arada şey dağıtılacak tekrardan bin TL yardım dağıtılacak Ben bir sosyal yardımı aradım orada benimle konuşan bir ağabey var hamileydim O zaman ağabeyim Sen gelme zahmet etme ben senin buradan şeyini alayım dedi bilgini dedi adam beni kaydetti Ondan sonra 450 lira para yattı Kurban bayramında yardım yattı yani bin lira almadım 450 lira verildi yani sosyal yardıma gideceksin Benim durumum böyle böyle diyeceksin yani Susma kendini tutma senin ihtiyacım var devlet mecbur bakacak bizi Çünkü biz geliri olmayan insanlarız ne yapabiliriz olmadı mı olmuyor işte
(1,396 puan) tarafından
Ayy canım benim senin adına gerçekten çok mutlu oldum sevindim rabbim hep versin inşallah bu dediklerini uyguluycam inşallah banada bı nasip çıkar çıkmasada durumu bendn daha kötü olanlara verilsin inşallah
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım bende başvuru yaptim bende de 300 tl olarak görülüyor ama hesabıma yatmamis imza falan atılıyor demişler kızlar ne imzası bilgim yok
(305 puan) tarafından
Hangi numarayı aradin canim
(350 puan) tarafından
Ben bizim kaymakamlık fa yardim eden adamı aradım canım 144 ü ara öğrenebilirisin
(305 puan) tarafından
Ne diyeceğim arayinca canim kusura bakma bu tür konuşmalar yapmaktan çekiniyorum da
(350 puan) tarafından
Hahaha ben gibi evlenince açıldım bende  hane yardımım yatmış de hasabımda yok öğrenebilirmiyim ne zaman yatacak diye de
(305 puan) tarafından
Aynen canım ya acilamadim gitti
0 oy
(305 puan) tarafından

image

canım bende böyle yazıyor yatmış mi oluyor 
(305 puan) tarafından
Arayinca hallediyorlar mi direk canim yoksa benim bankaya gitmem mi lazım
(350 puan) tarafından
Yok canım onlar halledecek hesabına bugün yatar yatmassa pazartesiye
(305 puan) tarafından
Tamam canim Allah razı olsun
(350 puan) tarafından
Bişwt değil canım benim
(350 puan) tarafından
Güle güle harca sende

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 290 göst.
0 oy
4 cevap 138 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sarya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nidamsenam (393 puan) tarafından soruldu

379,285 soru

11,353,055 cevap

34,824 kullanıcı

...