0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar teyzem için soruyorum 1 ay önce doğum yaptı bebek kalbinde delikle doğdu 1 hafta kadar kuvezde kaldı bugün kontrolde bebegin kalbinde 2 delik varmış ve bebek kilo almasına rağmen sarılığı geçmemiş bebeği boyle olup sağlıkla büyüyen varmı teyzemin morali çok bozuk 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyüdükçe duzleiyormus öyle duydum burdaki kizlarsan ins düzelir Rabbim şifa versin
(4 puan) tarafından
Inşallah bende oyle biliyorum seker hastası doktor insülin vermemiş ilaçlarını kullan birşey olmaz demiş ilaçlardan olmuş vicdan azabı çekiyo kadın
tarafından
E doktorun hatası ozaman şikayet etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
bilgim yok sadece arkadaşımın oğlu öyle ameliyat olmuştu 
(4 puan) tarafından
En son ihtimal ameliyat diye biliyorum bende ondan sonra sıkıntı oldumu bilginiz varmı
tarafından
benim gerçekten pek bilgim yok o yüzden yanlış birşey demek istemem 5 aylık tı oldu yoğun bakıma aldılar 3 gün oluyor vefat edeli
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Zamanla delik kapanıyor diye duymuştum canım. Alllah yardımcınız olsun inşallah. <3

(4 puan) tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
(48,734 puan) tarafından
gecmis olsun insallah kendiliginddn kapanir
(4 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
tarafından
Benim küçükken kalbimde delik vardı sürekli hastaneye giderdik sonra küçüldü sonrada kapandı. 6 yaşımdaydım kapandığında babam ben iyilestim diye bizi yemeğe götürmüştü unutamam hiç ne kadar güzel ne kadar mutlu bir gündü. Teyzemde gönlünü ferah tutsun
0 oy
(338 puan) tarafından
Abimin oğlunun  3 taneydü  çok şükür geçti cnm 
0 oy
tarafından
1 yasına kadar kaplandığını biliyorum canım ama başıma gelmedi rabbim gani gani şifa versin inşallah canım benim 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benım kızımın 3 tane delik vardı 2 tanesi kapandı 1 tane kaldı 4 bucuk aylık olduk
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim oğlumdada var 3 tane 1 yaşına kadar kapanır dedi doktor ama millisi var canım. Eğerki 6 7 milliden azsa kapanır kilp alması lazım mutlaka temiz hava lazım. Evin havasını değişririrdim. Bide çoçuğu havaya atıb tutmak olmaz. Heyecna gemiriyolar. Doktorun dediğini takip etsinler kardiolojiye götürsünler biz 10 aylığız şuan 2 aydan bir gittik şimdi 1 yaşını bekliypruz artık kapanmak üzre. İnşAllah kapanır sizinkide. Ameliiyay gerekliyse eğer dokror söyler en çok 7 8 milliden fazla oldukta ameliyyat derler doktoelae çünkü kapanmıyo o ölçüde olanlar
(4 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim içimiz rahatladı birazda olsun sizlerede çok çok geçmiş olsun rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
(826 puan) tarafından
Amin canım. İnan ben o kadar kötü durumdaydımki ilk bebeğim hiç bişey bilmiyordum ölücek sanıyordum hastaneden bile aölayarak çıkmıştım inan. Ama şuan maşAllah turp gibi zaylf bebek oldu doğru ama iyu çok şükür . Sizde korkmayın iyi olur inşAllah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 121 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esengulhlc (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azracanimm (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 680 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...