0 oy
1,486 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar bunları unutamıyorum. 

Kasım ayında evlendik 5 aylık oğlum var. Herşey çok güzeldi evlenmeden önce evlendikten sonra da iyiydi. Hemen hamile kaldım.  Düğünde adettim. Aylardan Şubatti. Hastaneye bebeğe bakmaya gitmiştik. Dönuste kaynanamlara gittik. Bana sürekli ev de bulaşıkları makineye dizdim diye kızardı. Elinde yıka derdi bende öyle gülüp geçerdim. Alttan alırdım he tamam derdim. Sonra o gün de bulaşıkları yikqmak için mutfağa gitmiştim. Sonra makineye diziyorum diye bana kızdı. Bende dayanamadım artık patladim orda bağırdım bende içeri gittim oturmaya arkamdan geldi söyleniyor bende ne var sanki derken karşılık verme deyip tokat attı bana kaynanamla kayinbabamin yanında. Ama Allah var kayınbabam da ona vurdu. Hakkını yiyemem. Sonra böyle gecisti işte özür diledi falan. Sonra tabi biz bebeğimle büyüdük yine kavga ederdik ama öyle lafta. Dalasirdik öyle. Sonra doğum a 1 ay vardı yanımda annem kalsin istedim hastanede neden annem kalıyor diye yine bir kavga çıktı. Telefonumu aldı annenle konusmicaksin diye fırlattı duvara. Üstüme üstüme yürüdü. Yine bişey demedim. Annemler onu arardı telefonu bozuldu diyodu. Bende konuşuyordum onun telefonundan. Sonra doğum oldu annem geldi tabiki yine ozurler dilendi. Annemler İstanbul'da. Sonra 5 günlük lohusayken anannem vefat etti annem gitti sezeryanla doğum yaptım ben. Sonra kaynanam annen gelmesin 40 gün boyunca çocuğu kırk basar dedi bana. Kocamın yannda oda duydu mu. Başladı bana annen gelmesin kırk basar söyle annen gelmesin. Ölü evi olduğu için bebeği kırk basarmis. 15 gün zaten he tamam dedim anannem öldü ya onlarda anca 15 gün toparlanır dedim. Sonra annem ben gelicem dedi bende kocama dedim. Sana kırk basar dedim dedi gelmicek bu eve dedi daha 20 günlüğüm. Üstüme yürüdü beni ittiriyor böyle. Yatağa uzandım vücudum agriyodu. Beni yataktan çekti yere düşürdü böyle çık evden s.ktir git diyo bana. Kollarımı morartti yere düştüm dikişlerim çok acıdı. Yine özür diledi. Ben konuşmadım annemlerde geldi tabiki ama bu olayi anneme anlatmadım hiç birisini bana hep nasılsın diyodu iyiyiz diyodum annemin yanında ben birtaneyim. Sonra Bidaha olmadı. Oldu ama böyle olmadı. Bunlar aklıma geldikçe sinirleniyorum. Kızıyorum ona sevmiyorum. Unutamıyorum da 

23 Cevaplar

0 oy
(783 puan) tarafından
Allah eşini ıslah etsin canım. Zordur eminimki Allah bir daha yaşatmasın 
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım çok üzüldüm inan senin adına hepimizin unutamadığı kırıldığı nokta var tabi li senin ki baya abartmış erkek milleti işte ya istisnalar hariç hepsi aynı valla 
0 oy
tarafından
Yap yap ozur dile kusura bakma alıskanlık haline getırmıs ozur dileyince hallolur sanıyor bence cok kotu seyler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 330 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 417 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,020 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.