0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Düsük yada kürraj sonrasında neler degisti Rabbim kimseye evlat acısı yasatmasın ins

2 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yani üzüntüsünü bir yıl kadar atamadım içimden sonra kendim isteyene kadar bebek düşünmedik 
tarafından
Rabbim herkesin kucagini doldursun ins
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım senin de
-Reklam-
0 oy
(874 puan) tarafından
Ara vermedik yeniden denedik başka türlü asamazdim
tarafından
Eveet bende su an o durumdayim eşimizin destekleri cok onemli bu dönemde Allah yardimcimiz olsun ne arayla hamile kaldiniz
(874 puan) tarafından
Benim çok şükür iki çocuğum oldu kürtajdan sonra hatırlamak dahi istemediğim bir zaman dilimi çok yıprandık eşimi ilk kez o zaman gördüm ağlarken velhasıl doktorum sordu devam edelim mi diye eşim de bende karar verdik planlı bir şekilde denedik tabi doktorum iki ay dinlen demişti biz kırk çıkar çikmaz denedik tutmadı bir sonraki ay çok şükür tuttu  ama hamileliğimin tadıni çıkaramadım sevinemedim kaybederim diye korktum esimde öyle bende hele kalbinin durduğu hafatyi görüp geçene kadar kabullenmedik bile. Çok şükür geldi geçti
tarafından
Yaa masallah ne güzell bende cok korkuyorum 6 haftada öldü benimkide simdi tekrar dusunuyoruz ama o zamana gelince ne yaparim bilemiyorum hamile olmadan tmm hamile kaldin 9 ay sonra dogum yapacaksin diye biliyodum ama neler cikti neler cok zor
(874 puan) tarafından
Tabi canım kolay değil hamile kaldim ama 5 buçuk aylıktı erken doğum dediler sancı vs ... Durdurdular sonra yatarak tamamladım hamileliği 12 haftalık durmustu kalbi :/
tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Fadimee.k (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Yasmin65 (337 puan) tarafından soruldu

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...