0 oy
444 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar benim acil kilo vermem lazım gebe kalabilmem için 98 kiloyum sağlıklı gebelik geçirmek istiyorum nasıl yapabilirim tatlıdan zor uzak duruyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kilo vermek istiyorsan tatlıyı, abur cuburu kesmeye mecbursun canım.
(9 puan) tarafından
Ay bide gel onu bana sor hiç yemek yemeyim sadece tatlıyla yaşayabilirim eşimde uzak durmaya çalıştığımı bile bile her akşam işten gelince çikolata alıp getirir :)
(7,118 puan) tarafından
Eşine söyle almasın canım. Sağlıklı beslen, porsiyon kontrolüne dikkat et, spor, su ekle hayatına. Haaa diyete başlayınca da mucize bekleme kendini uzun vadede kilo vermeye inandır.
(9 puan) tarafından
Sağlık için mecbur motive için teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(401 puan) tarafından
Adını tam olarak bilmiyorum galiba leslie zayıflama diye 1 mil yaz çıkar yotubeden onalri yap biraz da tatlı yerine hurma ye mesela kayısı ye 
(9 puan) tarafından
Bakıcam ona saolasın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hurma ye incir ye canin tatlı ıstediginde inan o hazır gıdalar beş para etmez 
(9 puan) tarafından
Haklısın valla
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bende 57 yım ama görsen 70 gibiyim tek sorunum şu göbek banada çözüm bulun bacılar abur cubur tatlıyı kesiceksin ama hemen kesme az bişey ye insan hemen kesemiyor r
(9 puan) tarafından
Kesmiyor valla bacım kahve yanına da yemeyelim mi tatlı :)
0 oy
tarafından
Bnde cok kötuyum sana yakınım belkıde aynıyız :(cok rahatsızım artık
(9 puan) tarafından
Kıyafet bulamıcaz valla bide çalışıyorum hep yürüyorum yinede yok gitmiyor basen çok iyi ama belden yukarı mağara gibi göbek desen bıngıl bıngıl gögüsler öyle napcaz ki
tarafından
Bn bulamıyorum zaten kı almaya parada yok aynı seylerı yıka yıka giy :(sıkıldım .aynen valla pazrtesıden berı ekmek yemıyorum ama abur cubur aynı hepsını bırden kesip çok yuklenmek ıstemıyorum
(9 puan) tarafından
Valla bacım bilmiyorum artık bebekte istiyorum vermem lazım tatlı benim için vazgeçilmez ama nasıl yaparım bilmiyorum günde Bi tane çikolata yemeyim el ayak titriyor :)
0 oy
(564 puan) tarafından
Canım ben şekersiz 21 gün diyetine başladım günlük leslie 2 mil yapıyorum 1 haftada 2.5 kilo verdim kilo vermek istiyorsan şekeri kesmelisin içine şeker olan herşey dahil ekmek patates pirinç vb de yememelisin 
(564 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CIv3zbHhBXD/?igshid=1wlg1r4dnfpfd
Buradan bakarak yapıyorum canım 21 günün tamamı var diğer paylaşımlarda bide leslie 2 mil yapıyorum her gün akşam 6 7 den sonra bişey yemiyorum sabah aç karnına kahve içip leslie 2 mil yapıyorum sonra 10 11 gibi kahvaltı yapıyorum saat 2 de ara öğün akşam 6 da akşam yemeği böyle yapıyorum canım ben
(564 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CIv3zbHhBXD/?igshid=1wlg1r4dnfpfd
Buraya göre yapıyorum canım listede hurma incir yok ama bitter çikolata var tam bilmiyorum canım bende ama bu listeye tam uydum ilk hafta 2.5 kilo verdim
(85 puan) tarafından
Benim instagramım yok açamıyorum da mümkünse acaba fotograf formatında atabilir misin çok makbule geçer :) bi de emziriyor musun sütün azaldı mı
(564 puan) tarafından
Ekledim canım cevap olarak buradan yoruma resim ekleyemedim ben emzirmiyorum canım sütüm gelmedi zaten o yüzden bi etkisi varmıdır bilemicem genelde 6.aydan sonra diyet yapılabiliyor ama tabi bi uzmana sormak lazım
(85 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ben de 85 kiloyum ya isveç diyetini denedim 5. Gün pes ettim midem çok bulandı mahvoldu bıraktım şimdi ekmek yememryr çalışıyorum sadece sabah 1 2 dilim yiyorum çikolata vs yeme bi öğün kadar kalorisi var inşallah zayıflarız ya bi de maydanoz limon kürü yap istersen ben başilicam ona maydanoz alabilsem bi :D
(9 puan) tarafından
Ay nasıl yapacam onu bide siyah çay mı ne varmış kilo verdiren onu araştırcam :) bende 2 demet maydonoz var gönderiyorum al :)))
(5,376 puan) tarafından
Yarım demet kadar maydanoz 1 limon galiba bi bardak su blender dan geçirip aç karna iöilcek kuzu :) yapalım beraber :)
(9 puan) tarafından
Yapalım valla sabah hemen yapacam :)
0 oy
(841 puan) tarafından
Bende ekmek cok yiyorum asırı makarna bile ekmekle yerdim doymuyorum diye zayıflamaya bir karar verdim hamile kalmadan önce kilo verim dedim ekmeği kestim sabah sağlıklı aksam sağlıklı yedim günde nerden baksan 5 litreye yakin su içtim midem su doldu sürekli wc ciktim 20 bin adım attım 15 kilo verebildim sonrada hamile kaldım iyiki vermişim yoksa iyice sisecek mişim simdi de hepsini yiyorum dogumdan sonra verim diyorum inşallah veririz
(9 puan) tarafından
Hamişmisin ben bugün kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendimde doktor kilodan da kaynaklı dedi vermem lazım valla
(841 puan) tarafından
23 haftalik hamileyim canim sende insalalh tez vakitte kalırsın Bende öyleydim verdim hirs ettim kendime millet giyiyor yakışıyor dedim bende vercem dedim benim boyda var belli olmuyor alınca ama tartıda moralim bozuluyor cok simdi verdiklerimi alıyorum ona bile cok üzülüyorum of
(9 puan) tarafından
Sağ salim bebişini kucağına alırsın inşallah ondan sonra verirsin önemli olan bebişimiz doysun :)
(841 puan) tarafından
Amin sagolasin canim sende en kısa zamanda verirsin kilo sonrada bebis artıkin
(9 puan) tarafından
Ay inşallah :)
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Canim tatliyi hamur isini kesiceksin mecbur birde saat 7den sonra bisey yemiyceksib duzenli sekilde kahvaltini yap ara ogunler koy kendine herseyden azar azar ye tatli cekiyosa canin onun yerine muz vs yiyebilirsin ben 10 gunden 5 kilo verdim yaninda birde leslie yaptim mekik vs cektim kararli baslayinca basariyor insan :)

(9 puan) tarafından
Ay inşallah çok güzel motive oldun Vala bacım :)
(1,584 puan) tarafından
Yarım mekik çeksem olur mu tam çekemiyorum
(1,158 puan) tarafından
Olur canim ne kadar yapabiliyorsan onemli olan karin kaslarini calistirmak yani hic yapmamaktansa yarim olsun yapilmis olsun :)
(9 puan) tarafından
Bende yarım ekmek yiyim bari :)))
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bende dikkat ediyorum az önce spor yaptım az yiyince oluyor
(9 puan) tarafından
Yemek yemekte sıkıntı yok ekmek yemesemde olur ama illa canım tatlı istiyor
(5,721 puan) tarafından
Tatlı isteğini kescek.bisehler yapmalısın tarçınlı su muz kahve bitter çikolata falan
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Şu anda diyet yapıyorum canin tatlı istediğinde tarçınlı türk kahvesi içebilirsin şekersiz kesiyor isteği yada muzlu kakaolu bi tarif var onu yapabilirsin alternatif çok yani isteyene ben tatlıyı kesemem bırakamıyorum dersen baştan kaybedersin bilmiş ol önce azimli olman lazım canm kararını ver ve vazgeçme şu anda 53 kiloyum kilo vermek kolay değil tabiki ama sonucu güzel ♥️:*
(9 puan) tarafından
Katılıyorum 53 olamam herhalde ama Bi 60 olsam yeter sanırım :)
(2,091 puan) tarafından
Olursun canm istersen yeterki basla :)
(9 puan) tarafından
Yarın sabah başlıyoruz o zaman :)
(2,091 puan) tarafından
Hadi bakalım Allah kolaylık versin:)
(9 puan) tarafından
Amin hepimize :)
0 oy
(564 puan) tarafından

image

image

image

canım buraya ekleyebildim böyle kendim için yazmıştım defterime inşallah güzel sonuçlar alırsın :) 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 556 göst.
28 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 499 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurelle (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 153 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,401 soru

11,356,711 cevap

34,833 kullanıcı

...