0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bugün tartıda 70.2 yi gördüm :( Boyum 1.53 çok kilolu duruyorum haliyle. Artık bir dur demek istiyorum bu duruma . Doğuma bile 65 kilo ile gitmiştim. Lohusa depresyonu beni bu hale getirdi. Canım sıkıldı yedim, kendimi ödüllendirmek istedim yedim, kızım yemedi diye üzüldüm ben yedim. Bayrama kadar güzel bir diyet ve her gün spor hedefim var ama motive olmak için arkadaşa ihtiyacım var. Var mı benimle başlamak isteyen. İnstagram hesabım @kiloverenfzt ordan da yazabilirsiniz  

8 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Benım instagram yok bende 65 kıloyum hedefım bayrama 60 olmak sonra tabi 50 leri görmek hergün 1 saat yürüyüse başladım az yiyorum bakalım artk ;) sende verirsin azimli olursan
(1,322 puan) tarafından
Ya yuruyus yapamiyorum bende yapsam cok güzel olucak 3 yasinda oglum var zaten zayif iyice zayiflar ben le.yuruse. birakcak kimsem de yok sadece diyet yapiyorum pazartesi gunu evde spor a da baslicam
(6 puan) tarafından
Evet bende yürüyüşe başladım evde de leslie yada grow with jo videolarını yapmaya çalısıyorum
(6 puan) tarafından
Ben de yapamıyodum kızım kreşe başladıgı için yapabiliyorum. Ama ben yürüyüşe çıkamadığımda evde leslie videolarını yapıyodum ona bak istersen
(454 puan) tarafından
Benım çocuklar bırı 6 biri 4.5 onlar scooter sürüyo bende yürüyüş yapıyorum iyi oluyo birazdan çıkcam hatta
-Reklam-
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Ay sen 70 missin ben 1.64 um 100.3 u gördüm beynime dank etti. Etim çok sıkı ama yine de kilo var yani neticede. Cumartesi den beri diyetteyim bugun sabah 97.6 yi gordum cok sukur
(6 puan) tarafından
Süpersin bende tartı günümü cumartesi olarak belirledim
0 oy
(356 puan) tarafından
Bnde göbeği eritmek istiyorum nasıl yapcax
(6 puan) tarafından
Göbek için bende spora başladım diyet yeterli olmuyo malesef. Her gün parkta yürümeye calısıyorum gidemezsem evde leslie ve grow with jo videoları yapıyorum
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Bende 2 haftadır diyetteyim insilun direncim var buyuk ihtimal 3.5 kilo zor verdik çünkü 
(6 puan) tarafından
2 haftada 3.5 kilo gayet ideal neden insülin direncini düşündünüz
(5,069 puan) tarafından
Karın ve bel bölgemde yağlanma fazla yemekten sonra halsizlik uyku hali çok oluyor birde akşam 6 da yemegi bırakıyorum ama sabah yine halsiz kalkıyorum cok zor kilo veriyorum gerçekten 3 tane detoks yaptim gitmedi hic kilo
(6 puan) tarafından
Fazla karbonhidrat tüketince bana da ağırlık çöküyor yemekten bir saat sonra kalkıp biraz hareket etmek iyi geliyor. Kan değerlerinize falan baktınız mı. Bir de detoks yapmayın lütfen çok düşük kalori alınca da vücut kendini korumaya alıyor kilolar gitmiyor günlük aldıgınız kaloriden 400-500 kalori az alarak ve karbonhidratı azaltarak deneyin
0 oy
(117 puan) tarafından
Bende 1 aydır diyetteyim 78 den 74 e indim cok şükür hedef 65 
0 oy
(120,023 puan) tarafından
kizimi sana versem 1 haftada 20 kilo verirsin
(16,507 puan) tarafından
Hahahaaa aaa
(6 puan) tarafından
Bende de var canım 2 yaş :)
(120,023 puan) tarafından
tesadufe bak benimkide 2 yas ☺️☺️al senin olsun %100 kilo verme garantili baj ben kilo alamiyom ☺️
(6 puan) tarafından
Bende ters tepti o zaman :)
0 oy
(216 puan) tarafından
Ben de 3 hafta önce diyetisyen eşliğinde başladım ilk iki hafta baya az verdim sürekli kaçamak yaptım ama bu hafta 1.3 kg vermişim epey mutlu oldum. Bu arada ben kilolu değilim ama pcos var regl olmamı etkilediği için kilo vermeye çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 573 göst.
28 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 589 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
6 cevap 246 göst.

384,801 soru

11,510,425 cevap