0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (861 puan) tarafından
Kızlar 3 buçuk aylık bebeğim var memeye düşkün ama sütüm çok az mama da veriyorum gelişimi iyi nasıl sütümü artırabilirim çok üzülüyorum ona yetemiyorum diye

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Marul havuç rezene tahin bol bol suuuu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emziremenek bebegine yetmedi anlamına gelmiyor sonuçta çabalıyorsun mama zehir değil kendini uzme
(861 puan) tarafından
Çok istiyor beni emmek bende doya doya vermek istiyorum ama yok
0 oy
tarafından
Sıvı tüket bol bol..bulgur pilavı da çok süt yapar ve wn önemlisi uyku düzenin..sen güzel uyur dinlenirsen sütün de olur merak etme cnm
0 oy
tarafından
Rezene iç canım bol bol su iç baya çok iç ama suyu. Kuru incir kayısı ceviz badem bal pekmez ye süt ürünleri ye gaz problemi azaldıysa yeşillik ye bunlar süt yapar 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Emzirdikce gelecek bol bol su ic hoşaf kaynatıp ic 
0 oy
(4,658 puan) tarafından
Böl si yeşillik bulgur yeşil mercimek tahin pekmez 
0 oy
tarafından
Benimde 3 bucuk aylık bol bol emzirme bol bol su canm  ben hiç mama vermedim am 
(861 puan) tarafından
Suyu çok içiyorum 1saat içinde bir sulahi su içtim ama göğüslerim sert olmuyor
tarafından
Benimde hiç sert olmuyor önemli olan bez miktarı doluluğu yetiyordur süt
0 oy
tarafından
Öncelikle sütüm yetmiyor düşüncesini sil aklından ve süt yapıcı şeyler tüket. Komposto, helva, bol su tüket. Çay falanda varmış ben kullanmadım ama eczanelerde satılıyor 
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Ne yersen ye su içmedigin zaman onlar süte dönüşmez bol bol su içmelisin. Bunların yanında bulgur rezene Pekmez bunlar da cok Süt yapar 
0 oy
(37 puan) tarafından
Aktarda süt yapan çaylar var al iç sütün olur inşallah bnde aynıydım bde süt çorbası yap sütlaç gbi oluyo bol bol ye 
(861 puan) tarafından
Süt çayı hangisi humana mi
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Bence her şey boş her emzirmeden sonra en az bı bardak su iç ve kesintisiz 3-4 saa uyuma imkanın varsa uyu en iyi süt yapan bu bol sıvı ve uyku
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bol su iç dereotu bulgur pilavı soğan tahin pekmez bunları ye inşaallah sütün olur stres yapma 
0 oy
(3,167 puan) tarafından

image

cnm bunu burda gördüm ama denemedim emzirmediğiimden dolayi dedim tekrar anne olursun denicem sen istersen bide belki iyi gelir herkes sütüm oldu demiş ama bn kullanmadiğimdan dolayı bilmiyorum

image

(3,167 puan) tarafından
İnşallah faydasını görürsün
0 oy
(5,342 puan) tarafından
İncir yer çok güzel süt yapar badem dut ben bunları yerdim hem yağlı olurdu hemde süt yapardı 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Humana tea al beni çok etkilemişti 
(861 puan) tarafından
Günde 2bardaj içiyorum ama nasıl anlicam arrigunu
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Benim de az canim galactago damla kullaniyorum humana cay var onu kullaniyorum tqhin pekmez.yiyorum bir de helva cok sut yapiyor bir de.bol bol kuruyemis.ye  o da sut yapiyor ve sutu yaglandiriyor
(861 puan) tarafından
Hangi kuruyemis
(1,674 puan) tarafından
Karisik al canim ceviz badem kaju fistik bir de kuru meyve ye kuru incir kuru dut hatta dut kurusunu kaynatip biraz seker at suyunu ic o da sut yapiyo bir de bol bol su ic bir de bebek bakimi bolumunde bir tarif var herkes yapmis faydasini gormus onu da yapabilirsin bnde fayda etmedi ama sana eder belki ben de sut konusunda sikintili oldugum icin boyle destekliyorum canim simdiye kadar mama kullanmadim cocugun kilo alimi iyi bu sekilde destekliyorum ben hep
(861 puan) tarafından
Kuru incir hurma yiyorum fındık fıstık yiyorum ama bebeğim sürekli emmek istiyor o yüzden sütum çok olmuyor
(1,674 puan) tarafından
Canim o aylarda oyle oluyor bazen gazi oldugu icin emmek ister bazen sirf senin ilgini istedigi icin emmek ister sadece ac oldugu icin emmez yani bir de stres.yapma o da cok etkiliyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 155 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

396,408 soru

11,857,665 cevap