0 oy
1,944 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim hep diyo seni sevmiyorum nefret ediyorum benimle muhatap olma gibi laflar kullanıyor çok üzülüyorum ama ben de kendimi çok değersiz hissediyorum  nasıl davrancam bilmiyorum

23 Cevaplar

+3 oy
(3,451 puan) tarafından
Eğer böyle şeyler söyleyebiliyorsa sen muhtemelen özgüvenini kaybetmişsin, bir kadın kendine ne kadar değer verirse kendini severse karşısında ki de onu baz alır, sen kendini çok sev, sen kendini çok beğen, gerekiyorsa eşinle muhattap olma zaten o anlar bişeylerde farklılık olduğunu, kadınlar kendini ne kadar aciz görüp öyle gösterirse erkek o kadar kendini bişey sanıp kadına yüklenir
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Seni sevmiyosa nefret ediyosa neden boşanmiyo peki..her gün yüzüne nefret ettigini solemek mi hosuna gidiyo anlamadim..
0 oy
(372 puan) tarafından
Bilmiyorum bazen sinirle bende diyorum ama o anlık öfkeyle demek istemiyorum ama insanın ağzından kaçıyo 
tarafından
Sürekli diyor
(372 puan) tarafından
Allahalla sakin anda sorsana beni gerçekten sevmiyor musun diye
0 oy
(2,011 puan) tarafından
o neymiş öyle karşısında  düşman varmış gibi
tarafından
Aynen böyle bende diyorum neden böyle davranıyorsun hicmi allhtan korkuyorsun susuyor
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bende senı sevmıyorum 

Madem yüzümü görmeye tahammülün yok defol git evimden derim herhalde bılmıom :/
tarafından
Eşim diyo git kapı orda
(16,506 puan) tarafından
Sen söyle  evet kapı orada ben halimden memnunum gidecek biri varsa oda sensin
tarafından
Gitmicegini bildiği için rahat rahat git kapı orda diyodur..böylelerine mustehaktir çıkıp gideceksin bakalım o zaman ne yapiyo bi daha çik git diyecek mi
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Sakin oldugunu mutlu oldugu bi zamanda neden böyle davrandığını kendinin kırıldığını ve evliliğimzin böyle iyiye gidemeyeceğini söyle 
tarafından
Gene böyle vsoyler diyo üzülüyorum açmak istemiyorum konuyu
(1,217 puan) tarafından
Açmadan olmaz canm sorunların üstüne gitmen lazım seni sevmiyorum diyorsa neden diye sorgular insan başka birimi var bende mi sevmediğin bi huymu var ben eşime sürekli derim bende rahatsız oldugun bi huy davranış varmı benm varsa bende ona söyler düzeltiriz insanlar konuşa konuşa
tarafından
Çok denedim sevmiyorum diyo zorlami diyo
(1,217 puan) tarafından
Öyleyse ben yokum de sevmeyen bir insanla ömür geçer mi canım ya
tarafından
Sevmiyosan niye benimle birliktesjn diye sorsana ya
0 oy
(295 puan) tarafından
Aaa oyle seymi olur ya ne demek nefret ediyorum senin davranisin nasilki esine
tarafından
Ben ilgi gösteriyorum ne diyo bosveriyorim ama yok hep böyle yapiyo
(295 puan) tarafından
Tepkini koy ben senin dusmaninmiyim de hatta ne ihtiyaci varsa karsila tek kelime etme illaki diyecektir niye konusmuyosun diye sende o zaman ben seninle es olmak can olmak yuva olmak icin evlendim hizmetini hersekilde yerine getiriyorum ama bnden nefret eden adamla konusma geregi duymuyorum de belki jetonu duser anlar yaptigi yanlisi senin allahin emaneti oldugunu suan cok sinirlendim
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bende senden nefret ediyorum hadi yallaah sevmiyorsan kapı orda diyeceksin

Sırf onun için kendini değersiz hissetme sen kendini sev kendine saygı duy özgüvenin tavan yapsın bak bakalım diyebiliyor mu öyle kendine güven sev sen kendini sevmezsen kimse sevmez kendine sadece sen lazımsın başka biri değil sen ne kadar mutlu olursan yavrularında huzurlu rahat ve mutlu olur 
tarafından
Haklısın cnm işte kendimi çok yanlız değersiz hissediyorum
(3,276 puan) tarafından
Mesela seni ne mutlu ediyor yürümek mı yürü yemek mı ye makyaj mı makyaj birazda şu pandemi zaten etkiliyor bizi canım dediğim senin ilacın kendinsin başka birilerinden değer görmeyi beklersen yanında olmanı beklersen sonuç hep hüsran bende yalnızım kimsem yok aynanın karşısına gecerim konuşurum anlatırım anlatırım ağlarım silerim göz yaşlarımı paşa paşa hayatıma devam ederim düştükçe kimsen olmadığını görüyorsun zaten
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Derdi neymiş 
0 oy
tarafından
Hatirladigim kadariyla sizin baska sorunlariniz da vardi... 

Bazen cabalamak yerine birakmak en mantiklisi ki onceden nasilsi onu bilmedigimis icin bisey diyemiyorum 
0 oy
tarafından
Bi rahat bırak üstüne gitme zamani akışına bırak emin ol düzelicektir. Benimde eşimle sorunlarımız vardı ama aşamayacak kadar degildi onun bi zayif noktasi vardı ben hep onu ordan yaraladim ve defalarca yaptım oda ayni cümleyi kullandı sevmiyorum dokunmak istemiyorum vs vs çok zoruma giderdi ama sustum kendimi tamamen evime adadim evimin işini yaptim çocugumla ilgilendim yemegimi yaptım saygida kusur etmedim şimdi o benim peşimde dolanıyor.
tarafından
Ne güzel işte ben yapamıyorum onu
0 oy
tarafından
O sana nasıl davranıyorsa sende ona aynen öyle davran o sana senden nefret ediyorum deyip hakaret ettikçe altta kalma ezilme üzülsen de belli etme sen üzülüp ağlayıp ah çok değersizim tiriplerine girince onun isime geliyordur güçlü ol bende senin için ölmüyorum o kadar istemiyim madem aha adliye aha mahkeme git boşa ne bana eziyet ediyon de bakalım g.tu yiyecek mi
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Asıl ben sevmiyorum de 
0 oy
(247 puan) tarafından
Kadin sinirlenir belki derde erkek demesin ya hic guzel olmuyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Amacı zaten sana değersizlik hissini aşılamak..  kendine ne kadar değer verdiğini göstererek ancak aşarsın bu durumu onun demesiyle değersiz olmuyosun..  kendine özen göster giyim kuşam bakım ve onunla gerçekten de istediği gibi muhatap olma bırak o seninde muhatap olmaya calissin
0 oy
(878 puan) tarafından
Sevmiyorsa ne demeye evlenmiş 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Şimdi diğer postlarına da baktım bu adamın tavrı net canım ya sen neden hala onun peşinde pervane oluyorsun  ki kendi değerini kendin düşürüyorsun önce sen kendine azıcık değer ver birsz gururun olsun. Sen kendine değer vermezsen kimse de vermez bunu hiç unutma. Azıcık geri dur bu söyledikleri ayrılık sebebi otur bir düşün daha adam ne yapsın yatağını ayırmış nefret ediyorum demiş sen de dırdır etmişsin hala peşinde koşmuşsun. 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ona mecbur musun canım ayrılma imkanın yok mu 
0 oy
tarafından
Ne cesaretle der sen ne diyorsun 
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben sana bayılıyom sanki derim ben olsam. Hiç yüz verme ve kendine 2 3 gün bakımlı ol. Ona da konuşma. Bi değişiklik olduğunu hissetsin. Ama aradaki mesafeyi koru.. Eğer hala devam ederse git ananın evine de. Ya da kendin git ailenin yanına. Özleşin biraz . 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 260 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Esha (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 627 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde TNS (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...