0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öncelerı desteklı oturtum hatta desteklı de hep dustu yana yastık falan koyardım bu aralar desteksız oturuyor artıı düşmüyor heyecanlandıgında mutlu oldugunda dusuyo gulmekten:)başkada hıc oyle oturuyo onundekı oyuncagınıda alıyor oynuyo bunun zararı var mı erken mı one egılıyor ya mesela eskıden kalkamazdı sımdı one egıldıgınde kendını dogrultuyor dik oturuyor

6 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Hayır değil  canimmm  artik oturuur bende kiizm öyle  oturtmaya baslatmistim
tarafından
Iyı canım belıne zararlı erken dıyorlar da yanı cocuk artıı dusmuyorsa sorun yoktur dıye dusundum de ne bılım
(2,067 puan) tarafından
Bana göre zararlı dgeil  sende çok fazla oturtmassin  canimmm 7 8 aylıkken destekli oturur artik
tarafından
Tamam cnım cok sagol
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence zararlı değil canım benimki de 5 buçuk aylıkken oturmaya başladı hemde direk desteksiz oturdu ben hiç ellemedim..onlar zaten yorulduklarinda kendilerini yere 280 uzatiyolar o yüzden bırak otursun yorulunca uzanır yere ☺️
tarafından
Inan desteklı oturtuyordum hep dustu karısmadım artık bır sey koymadım yanına baktım kendı kendıne oturuyor zaten ellemeyınce   her seyı yapıyorlar cıdden:)
(9,626 puan) tarafından
Biraz klişe olucak ama düşe kalka büyüyolar işte ☺️☺️ o yüzden kendi halinde takılsın oynasın eğilip kalkiyo diye beli falan zarar görmez yani çünkü sağına soluna destek koysan da artık büyüdüğü için eliyle ayağıyla onları da iter rahat olmayı seviyolar☺️ 1 2 ay daha gecsin yattığı yerden kendi kalkıp oturucak belki erkende yapabilir bunu ama tahmini 8 9 aylıkken yapmaya baslar ondan sonra da yerinde durmaz zaten ☺️
tarafından
Ayy cok hosuma gıder oyle yaparsa ya vala her gun farklı bır seyler yapıyor emzırıyorum bıtınce resmen konusuyor soyluyor bırseyler babası dıyor kızım agzın az sutle ıslansın dıllenıyorsun:))
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Ben hiç destekli oturtmadim canım,oturabilir zarari olacağını sanmıyorum çünkü artık oturmaya çok meyillidir,6aylikken bende doktora sormuştum otururken öne doğru çok egildigini hiç bir zarari olmaz demişti
tarafından
Iyı ozaman canım zatwn desteklı oturtmayı bıraktıgımda kendı kendıne oturmaya basladı desteklıd ehep dustu yoruldum yatırdım artık bayadır oturtmuyordum  bır ıkı haftadır oyle yere oturttum oyuncak koydum onune o da yoruldum dıye oturtum baktım duruyor oyle
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bn çocuğumu 5 aylıkken oturtmaya başladım 5 buçuk aylıkken desteksiz oturuyordu.
tarafından
Ben oturtmakdan yoruldum hep dusuyordu dıye vazgectım megerse karısmadıgında kendı kendıne oturuyormus dedım:)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Zamanı zaten canım tabi oturması lazım.
tarafından
Aynen canım ne bılım korktum belı ıncınır dıye
0 oy
tarafından
Altı ayda oturur zaten zararı yok
tarafından
Hıc bılmıyordum vala sankı her seyı 8.ayda olacakmıs gıbı hanı her bebek aynı degıl ama hersey erken olunca mıllet 8.ayda şöyle olur dıyor boyle olur dıyor ya acaba belı mı agrır acaba zararlı mı daha var derdıö

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 48 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Defneay789 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 82 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.