0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Altıncı aya kadar çok güzel bir bebeklik geçirdik kendi kendine uyurdu aglamazdu bile ben bukadar akıllı bir bebek görmemiştim takı altıncı ay asisina kadar ondan sonra herşey değişti şuan 15 aylık hicbisey yemiyor bronşit başlamış ilaç bile içmiyor evde çığlık çığlığa öğlen uyumuyor şimdi ishalde eklendi yedirceksin diyor doktor ama yemiyor oyun oynamıyor sadece çok hırçın etrafa vuruyor istediğini yaptırmak istiyor bana vuruyor artık ne yapacam bilmiyorum lavaboya bile gidemiyorum saat beş buçukta uyanıyor .almadigim oyuncak kalmadi oynamıyor dolapları karıştırsin evdeki eşyaları çeksin kırsin istediği bu 

3 Cevaplar

0 oy
(745 puan) tarafından

Nazarın değmiş burnunun üstünde bak kız ahada al sana yaramaz bebe :D

-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim 6 aya kadar zaten bebekler bisi bilmez oylece aglar uyur ama 6aydan snra hareketlenir ev dagitir tabak canak oynar yerinde oturmaz yani normal yemek konusuna gelince benim kizda yemiyor ben aglata aglata yediriyom zorla 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kırılcak eşyaları vs kaldır bazı dolaplardan çekmecelerden zarar vercek şeyleri al ve birazcık etrafı karıştırmasına izin ver dünyayı daha yeni tanıyo ve keşfetmek istiyo sakin ol ona da hak ver❤️ Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,109 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
25 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

385,619 soru

11,529,830 cevap

35,200 kullanıcı

...