0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

7 aylık bebegim iki aydır ağlayarak uyuyor her yöntemi denedim ama ağlayarak yatıyor benim gibi olan varmı nasıl çözüm bulabilirim birde bir saaati buluyor uykuya dalması

4 Cevaplar

+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Geç mi yatiriyosun  acaba uykuya uykusu geldiğinde değilde çok uykusu geldiğinde mi yatırıyorsun 
(77 puan) tarafından
Erkende deniyorum aynı canım saten uykusu gelince gözlerini oyalıyor
(3,036 puan) tarafından
Geç uyku işareti o işte canım erken uyku işaretleri durgunlarla sabit bi noktaya odaklanma oyuncakları ilgi kaybı  kafasını omzuna yaslandığında yatırmalısın hemen
(77 puan) tarafından
Canım bizde o dediklerin hiç olmuyor sadece başını sallama ve gözlerini uvoliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep uyurken inşirah süresini açıyorum karanlıkta yüzünü okşuyorum çok sakinleşiyor canim
(77 puan) tarafından
Bende deneyim canım iki aydır denemediğim kalmadı
tarafından
Denw canim inşallah faydası olur
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ne kadar dogru bilmiyorum ama benim kizim dis sıkıntısı oldugunda aglayarak uyuyordu ya da uyanir aglardi
(77 puan) tarafından
Canım iki aydır boyke dişimizde yok
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canim benim bebeğimde 4 bucuk aylikken başladi ağlayarak yatmaya geceleri bağıra bağıra ağlayarak uyaniyordu çok zor sakinleştiriyorduk uykusu gelince akşam ve günduz yine oyle kesinlikle uyutamazdım filan meğer uyutma seklinden kaynaklaniyormuş bebeğil 7 buçuk aylık şükür 10 gündür rahatım sen bebeğini nasıl uyutuyorsun
(77 puan) tarafından
Canım ben beşiğe koyuyorum ninni açıyorum mızmızlanınca poposuna pis pis yapıyorum siz nasıl çözdünüz ağlatma olayını
(1,337 puan) tarafından
Ben kucakta gezdirerek uyutuyordum meğerse bana bağımli olmus yani kucaga ve gece uyanınca filan beni guremeyip ağliyor şimdi o uyanıkken oynuyoruz bol bol ve onu yoruyorum sonra emziği ağzına veriyorum kendi uyuyor boyle olunca aglamasıda bitti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 47 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Eda34 (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 151 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (314 puan) tarafından soruldu