0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Soru başlıkta kizlar 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarki dinlemezde dizi tekrarlarini izler arkasini doner uyur banada saril der :) 
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Çok saçma degilmi neden öyle yapsinki 

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Sureki ayni tarafa donuk yatamiyo sirtini donecegi zaman bana soyluyor donsem sorun olur mi diye bende don diyorum 
0 oy
(608 puan) tarafından
Bende eşimde sırtımızı döner uyuruz rahat edemiyoruz yüz yüze sarılınca falan. Müzik yerinde tarihi belgeseller dinler ses olunca uyuyabiliyor sadece
0 oy
(386 puan) tarafından
ben döner yatarım sarılır uyur şarkı dinlemez pek
0 oy
(691 puan) tarafından
Suan inci mercan dinliyoruz beraber sen düşün:) evde dinleriz bazen de dans ederiz genelde oglusum onu  yataktan attığı için yada atmasada aramizda yattigi icin doner arkasını ama ilk sarılır yatarız bir 5 dakika anca izin cikiyor oglumdan :) 
0 oy
(878 puan) tarafından
Biz çok yan yana gelemedik evlendik evleneli ama izne geldiği zamanlarda hiç sırtını dönmez ben dönerim o arkadan sarılır bazen nöbet tutarken şarkı dinliyormuş onları da ezberliyor telde söylüyor
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bana sarılmadan uyuyamaz eşim şarkıda dinler ama yatakda değil biz uyumadan önce film izleriz sonra sarılır uyuruz 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yo sarılıp uyuruz
0 oy
tarafından
Bn dönüp uyurum cnm  ama  alışkanlık benimki şarkı dinleme konusuna gelirsek beraber dinleriz bazen uyumadan önce beraber film izleriz
0 oy
(389 puan) tarafından
Benim koca sırtını döner halay açıp uyur ajahshsj bikmisim artık onun halay dinlemesinden
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İşten gelince hemen uyur ama gece bensiz uyumaz dün gece 2 ye kadar temizlik yaptım bekledi benim gelmemi
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Aşk şarkısı arada bir ama sırtını dönmez ben dönerim ya o sarılır yada ben ona dönerim sarılırız kusken döner 
0 oy
(10,478 puan) tarafından
İkisini de yapar naparsa yapsın düşün düşün kendimi üzüyorum 
0 oy
(652 puan) tarafından
Yatağa girdiğimizde ne ben ne eşim telefonla oynar bırakırız teli sevmezse eşim yatakta telle oynamayı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 505 göst.
+4 oy
16 cevap 310 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu