0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Sizin önerileriniz var mı Burda diyetteyim falan diyen çok arkadaş vardı tavsiye verir misiniz bana neler yiyip neler tüketiyorsunuz 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım dogumdan en gec 2 hafta sonra duzenlı korse kullanman lazımdı benım karnım cok buyuk tu oglum da ve sıfır kaldı ama eve gelir gelmez tulbentle kaldırdım 1 Hafta da korsemı giydim suan ne kadar zaman gectı cok degılde tak
(46 puan) tarafından
Nasil yaptiniz anlamadim korse agritmaz mi ki
tarafından
Hıc birsey olmadı canım ona gore cok sıkmadan taktım ikıncı gun tulbentle yengem sıkmadan kaldırdı gobegımı asırı buyuk tu karnım sımdı herkes nasıl gitti bu karın dıyor
(46 puan) tarafından
Benm karnimda cok buyuk ilkimde kaldi biraz bunda da kalir die korkuyorum bende
tarafından
İste duzenlı kullan canım korseyı yamuna Marka kullandım ben ikisinde de karnım dumduz
-Reklam-
0 oy
(2,839 puan) tarafından
Benim postuma bak canım,birde göbek için spor şart 
(1,584 puan) tarafından
Postunu bakmak istiyorum bulamadım
(2,839 puan) tarafından
İsmime tıkla tüm sorular kısmına bak canım
(1,584 puan) tarafından
Olmuyor neden
0 oy
(2,839 puan) tarafından

image

Benim diyet listem bu canım, emziren anne için 

0 oy
tarafından
Bol su iç spor yap ekmek hamur işi pilav makarna uzak dur geç saatlerde yemek vs yeme. Abur cuburu da bırak zayıflarsın. Göbek içinde mekik çek spor yap bol bol gider zamanla göbeğin de. Benimde var göbeğim yeni yeni başladım spora.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 68 göst.
23 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 342 göst.
30 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kizlarimm34 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.

378,140 soru

11,317,873 cevap

34,764 kullanıcı

...