0 oy
579 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (149 puan) tarafından

Tam isaretledigim bölge kasiniyo kasinmakta deil değişik birşey hep böyle sirkeli su denedim doktor fitil verdi sadece iki gün geçti sonra yine deliriyorum artık ne olabilir tam ıslak bölge de deil

image

21 Cevaplar

+1 oy
(55 puan) tarafından
Mantar olabilir sıcak tut bez falan kat 
-Reklam-
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim sirkeli su iyi olmaz bence doktora danismadan kullanmasaydin. Eskiden benimde olmustu saglikci bir arkadasimla cipro diye bi ilac almıştık iyi gelir dedi gecmisti. Tabi ozaman bekardim. Sen doktora danismadan kullanma canim. Bebegin varsa yada hamileysen skinti olabilir. 
0 oy
tarafından
Burası neresi.??? 
tarafından
Genital bölge canım
(4,698 puan) tarafından
Bende ilk bakışta anlamadım ama yorumlar açıklayıcı oldu
0 oy
tarafından
Doktor bilir 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bu neyki canim
(149 puan) tarafından
Genital bölgede ıslak bölgenin biraz daha yukarısı
tarafından
Genital bölge canım :)
(5,913 puan) tarafından
Edaaaaaa haha bide soruor ya
(22,070 puan) tarafından
Koz nebilem oyle atınca başka bisi sandim .s
0 oy
tarafından
Enfeksiyon olur mantar olur kaşınıyorsa bi dra git tekrardan canım geçmiş olsun.
0 oy
(747 puan) tarafından
Afedersin  klitoris orası kadınların zevk aldığı yer çok özür dilerim açık konuştum ama.Sivilce felanmı çıkıcak tahrişte olmuş olabilir
(149 puan) tarafından
Öyle bişey deil öyle olsa anlardım ama agliycam sinirden
(747 puan) tarafından
Ozaman bi doktora git canım
(747 puan) tarafından
Kız ne biliyim tatlı kaşıntı dedi acaba omu diye düşündüm :)
tarafından
Hahahaa bu yoruma koptum kiz cinsel istek ne yahaaaa :D
(747 puan) tarafından
Kız tatlı tatlı kaşınıyo dedi ne bilim aklıma o geldi direk :D
0 oy
tarafından
Iliskiden dolayo tahriş olmuş olabilir 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Elma sirkesini kaynamis ilik suyla yari yariya karistir pamukla silip kurula kuruladigin bez olsun pamuklu temiz 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
İç çamaşırlarını ütüle sürekli kuru olsun peçete bırakma hava alması gerekiyor geçer çamaşır ıslansa hemen değiştir etkisini görürsün ütüle mutlaka 
0 oy
(274 puan) tarafından
Mantar olabilir travazol kullanmayı dene genital bölge kaşıntılarında baya etkili 
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım travazol surdunmu
0 oy
tarafından
Hersey olabilir ama sirkeli su sakın yapma ben doktora dedım hayor derı zararlı mikropları oldurdugun gıbı yararlı mikropları da öldurmus olursun ıc camasırlarını mutlaka ütüle ıslak aska bırakma 
0 oy
(557 puan) tarafından
Sıcak tut bezi ısıt onuonune ver bende öyle oluyordum kasidikca ağrıdan oliyordum o enfeksiyondan dolayı öyle oluyor bnde bir krem vardı doktor verdi iki kere kullandım geçti yani anında rahatlatıyor ben sana fotosunu atarım özelden o kremi al bak vala faydasını göreceksin ben artık ağlıyorum resmen 
0 oy
(12 puan) tarafından
Kuzu direk git eczaneden travazol krem al sür Gecer bende de oldu mantar o . Tam dedigin bolge Cok kasimak istiyor insan ama kasıyıncada sonrasında agrı gibi kasıntılar olurdu ilerlemeden dedigim kremi al 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Evde travazol varsa sür o geçirir ama sonra git doktora ihmal etme 
0 oy
(865 puan) tarafından
Canım burası idrar deliği. Muhtemelen idrar yolları enfeksiyonu olmuşsun. Doktor tek kullanımlık suda eriyen toz verir. Onu içerden geçer. Bana da olmuştu uroday diye bir ilacti yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Doktora sor 
0 oy
(723 puan) tarafından
Mantar enfeksiyon tarzı bisi olablr sirke çok faydalı kuzum ara ara sürekli biraz silindirik sirkeyi taharetlenir gibi yıka dur zamanla azalacaktr büyük ihtimalle .ama sirke biraz yakarsa o da az kasindirablr ama o iyisecsgi içindir kuzum.dene böyle istersen 
0 oy
(389 puan) tarafından
Benimde aynısı malesef 8 haftadır geçmedi sirkeli su kullandım krem kullandım özel genital şampuan kullandım ama yok halen geceleri kasiniyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 34 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,225 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı