0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Selam kızlar denemek için kızıma sleppy 3+ numara aldık ama 2 gündür idrarın taşıtıyor bugun resmen omuzuna kadar gelmişti kullanan böyle sorun yaşayan var mı molfixten buna geçtik molfix pişik yaptı bizde başka önerisi olan var mı acaba 

16 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Doğduğundan beri sleppy kullaniyorum ogluma hic sıkıntı yasamadik canim cok memnunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yooo şimdiye kadar slepy kullandım hiç böyle bir şey yaşamadım 3 çocukda da bu arada benim oğlum 4 aya girecek ben 3 kullanıyorum 

0 oy
(119 puan) tarafından
Sleppy için kalıplarının dar olduğunu ve sızdırma yaptığını okumuştum baby turco var ama onuda netten araştırdım onunda kalıpları darmış bende molfix düşünüyorum umarım benim bebeğime pişik yapmaz maddi durumun gücün yeterse prima al
0 oy
(894 puan) tarafından
Sleepy kilot bez mi bende onlar sızdırma yapıyordu yapışkanlı olanlardan memnunum ama
0 oy
(105 puan) tarafından
Aynı süreçleri yaşamışız :) sleepyden nefret ettim her sabah çocuğu beğişinden yaşı çıkmış olarak alıyordum. Burada molfixi önerdiler ona geçtim o da çiş değil ama hep kaka sızdırdı. Şu an migrosun bezi miniesi kullanıyorum. Dünya varmış ya ne sleepy gibi kızımın bacağını sıkıp iz yapıyor ne de molfix gibi kokuyor. 12 saat kesintisiz gece takılı oluyor sızdırma yapmıyor şükür. 3ünün arasında en uygunu da minies üstelik. 
(86 puan) tarafından
Deneyim teşekkür ederim :)
(86 puan) tarafından
Sadece migrosta mı var
(105 puan) tarafından
Evet sadece migrosta var maalesef. İnternet üzerinden de satışı var
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben bim den aliyorum bizde primadan gectik bim marketın bezine  cokta guzel 
(439 puan) tarafından
Ne var madem zararlı neden hala satıyorlar diyer bezlerde ayni madde yokmu
tarafından
Mihendisinoglu diye bir sayfa var ordan inceleyebilirdin. Bariz bir biçimde içinde losyon steril alkol parfüm bütün zararlı maddeler var. Hangibbezi kullanıyorsanız araştırıp öyle kullanmanızı tavsiye ederim
(439 puan) tarafından
Valla ben memnunum kardesim abim hepsi memnun kaldien buyuk yiyenim 16 yasinda biz onda başladık kullanmaya birazda bütçe meselesi canim simdi
tarafından
Benim ki sadece bir bilgilendirme. Cocukta tercihte Senin.
(439 puan) tarafından
Oyle ama ona yok buna yok biz ne yapicaz bir bez olmus 70 tl e buda bütçe meselesi biz memnunuz bir sikıntısı olmadi
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Molfix bizimki memmunz 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Hiç yaşamadım böyle bir şey. 7 aydır kullanıyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok kız ben de kullaniom sizdirmiyo hic
0 oy
(579 puan) tarafından
Sleppy bı kere kullandım ilk ve son oldu hem sizdiriyo aferdersin kızımın kakası taa sırtına çıkmıştı ben canbebe kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Bende sleepy kulaniyorm ve kaka sizdrmaktan temiz zibin kalmafi artik bugun bile bi zobini alip çöpe attim cunku lekesi geçmiyor kacyere lekesi degmisti bigun cok batirdi kendini sinirden attim cope zibini kilot baze başladım bugün 
0 oy
tarafından
Bende motiften sleepy geçtim. 4+ plus kullanıyorum 21 aylık sızdırıyor ben tekrar molfixe gecicem
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben kullaniyorum hic sorun yasamadim etrafimda kullananlarda cok memnun
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sleepy kullandım hiç sızdırma sorunu yaşamadım küçük gekliyor olabilir sleepy diğerlerine göre kalıp olarak küçük 
0 oy
(181 puan) tarafından
birara sleppy bende kullandim ayni sorunu yasadim yumusak ince yapili ama sizdirma oldu hep 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben dogdugundan beri molfix kullandim 15 aylik olduk 1 haftqdir bim bezi kullaniyom keske hep onu kullansaydim cok memenun kaldim cok guzel 5 numaraya kadar var ama buyukler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
19 cevap 181 göst.
14 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 514 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...