0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Nisan da kızım doğacak. İsmini Eylül koyacağız. Eylüldemi doğdu ki  Eylül koyuyorsunuz bari Nisan koyun elif daha güzel şu isim daha güzel diyorlar bazen. Sebep yok ama Eylül ismini çok sevdim çok bunalıyorum bazen bu yorumlardan

30 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kendi dğgurdukarina istedikleri isimleri koyamayalar başkasına karışıyordur muhtemelen boşver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne saçma hangi ayda doğdu diye o ayın ismi mi verilir gayette güzel 
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Derler canım herşeyi derler nisan koysan ne olmuş nisan da doğdu diye nisan mi konulur derler =))) bana da oğlum olacak inşallah Seyit Ali düşünüyoruz modern isimler koy  diyorlar :woot:

0 oy
(5,357 puan) tarafından
Boşver ya sen hangisini istio san onu koy 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Siz kendi çocuğunuza Nisan yada elif koyarsınız de. **** oluyorum muhalefet olanlara. 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kimseyi duyma canım kim ne derse desin sonuçta annesi sensin içine hangisi siniyosa onu köy benim kızımın adı da Eylül herkes bişey dedi umursamadım Sağlıcakla gelsin canım :) ❤️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Nisan koysanda aman iyiki Nisan da doğmuş başka isim mi bulamadınız der o diyen insanlar da canım kimseyi memnun edemezsin sen bak keyfine kimseyi takma 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Aman boş versene. Bnde ravza hilal koydum. Ravza cok kaba sadece hilalolsun dediler hepjic umursamadım kendi bildiğimi yaptım. Hilal i de babam cok istediginden ekledim zaten. Yoksa ravzanur olacaktı. Sen ne istersen o olur. Bi iki kere kırıcı konuş onu diyenler bidaha demez.  Sağlıkla dogsun inşallah
0 oy
tarafından
Benm kızımda agostosda doğdu adı Almina Eylül köy köy Eylül ismi çok güzel ve genelde Eylül ler ılımlı uysal oluyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aman ne takıyorsun canım bende hamileyim kızım olunsaydı Eylül koyacaktım bende haziranda doğum Yapacağım ne alaka yani millette konuşmak için konuşuyor sinir oluyorum hayır yani sanane sana mı düştü tasası 
0 oy
(439 puan) tarafından
9 ay sen taşıdın karninda sen çektin o sıkıntıyı hos sikintisi olmaz hic bir bebegin ama kime ne senin bebegin bende kizima kizlik soy adimi verdim ve bende kullanıyorum kizlik soyadimi  kimse birsey diyemez adıyla buyusun insallah
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Herşeye herkese burnunu sokan insan çok

0 oy
(119 puan) tarafından
Çok alakasız istediğin ismi koy insanların ne dediğini önemseme
0 oy
(181 puan) tarafından
bence guzel isim ne alakasi var bende hatice istiyorum herkes eski gbi yeni isim koy babane ismi diye benim hosuma gidiyor 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz canlar. Biraz rahatladı içim ya. 
0 oy
tarafından
canim bir isim olsa keske bir dogsun da bak daha.neler diyecekler duyma bosver.. senib cocugun sen nasil seslenmek istiyorsan oyle seslen
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sende bir eylül aksaminda diye olan sarkiyla cvp ver kizmin adina sarkilar yapiliyo de
0 oy
(712 puan) tarafından
İnsanlar hep konuşur zaten memnun edemezsin takma ben de Bulut koyucam dediğinde herkes dini isim koy diye tutturmuştu
0 oy
(431 puan) tarafından
Valla bna da yorum yapıyorlar bn de hemen ağızlarına lafı tıklıyorum canım sende öyle yap biz bu ismi beğeniyoruz bu ismi istiyoruz diyorum konuyu kapatırıyorum 
0 oy
(782 puan) tarafından
Ay ayni durumun benzerini yaşadım bende Azra koycam karar verdim cevre soruyor tabi azra dedim neymis cok yaramaz oluyormusda vs dedim kadinin adi misal fatma her fatma bir mi  farkli oluyor dedim dogru diyorsun felan dedi dar dusunceli insanlarin fikirleri kendine saklasinlar oramdan girer buramdan cikar hic onemsemem ismide azra kizimin yaramazda degil

İlgili sorular

+6 oy
49 cevap 425 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy
10 cevap 422 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu