0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sinirlerim tavan  kızlar ya duvarlarla mi sohbet edeyim adam sabah işten geldi ikindiye kadar uyudu sonra yemek çay içti şimdi yine koltukta uyuyo ya gidip bogazliyasim var ya :angry:

12 Cevaplar

+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Yorgundur kız.  

-Reklam-
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Çalışıyor canım ya abartmayın demekki yoruluyor gece çalışmak kolay mı yalandan uyumuyorsa sıkıntı olmamalı bence
tarafından
Aynen kolay değil tabi hak veriyom ama sinirleniyom yinede canım sıkılıyor eve tepilmisiz filan
(4,698 puan) tarafından
Canım hiç mi bir hobin yada bir işin yok yada bir arkadaşın vallahi dışarda helede böyle zamanda çalışmak kolay değil korona var diyip ailesinin kolunun altına sığınıp karısını düşünmeyen ezdiren adamcıklar var
+1 oy
(302 puan) tarafından
Akşama kadar çalışıyo bırak da biraz da uyusun 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ses yap rahatsız olsun canım :)
tarafından
Kaç kere seslendim en sonda kovdum odana git yat dedim kiziyo bana banamisin demiyo
0 oy
tarafından
:D :D :D hasta numarası yap
tarafından
Aman uğraşamam azarliyo beni kiziyo bana
tarafından
Bırak o zmn anam telefondan dizi izle burda takıl başını ağırtmya değmez
tarafından
Aynen cnm Sen çal kapımı çıkmış onu izliyom
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benimki de sabahtan beri tv karşısında kendine getirirse kızım onu kendine getirir bi çığlık atıyor adam kendine geliyor bn müdahale etmiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yere düsme numarasi yap tencereyi elinden düşür mutfakta ahh diye bağir tabi o gelene kadar yerde uzan:)))
0 oy
(9,174 puan) tarafından
Ay butun erkekler boyle ilgisiz mi olur ya....
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Cok ayıp bu yaptgin işten gelmiş yorulmuş benimkide yeri geliyo aksma kadr uyuyo 
0 oy
(747 puan) tarafından
Benimkide gece vardıyasındayken öyle demek gecedekiler hepsi öyleymiş.Bende krizler geçiriyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 198 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 821 göst.
0 oy
26 cevap 301 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 206 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Shr.45 (198 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...