0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından

Bıktim artıkk.    Bir iyiyiz bir kötüyüz ama çoğunlugü hep benu azarlamakla geçiyor 

:(

Bir şakalaştık ki artık gülmekten gözümden yaź geldi 

5 dkaa sonra sacma sapan fındık kabuğunü doldurnayan şeylerle beni çok kırıyorr

Örneğin oğlum yedigi kaşığı banyodaki lavobonun içine atmış mutfaktaydım gömedim onin için bana demediğini bırakmadı sus kapa çeneni of öfff bilmem daga neler neler 

Gerçekten kendimi ona karşı umursamaz yapmaya çalisiyorum ama olmuyor hak etmediğim sözleri duymak istemiyorum 

:(

Kendimi nasıl düzeltmeliyim 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,902 puan) tarafından
O zaman diyeceksin bu çocuk tek benim değil senin de çocuğun madem bana kızıyorsan Sen de dikkat et sen de kalk bak arkasından ne yenir ya attığını bu çocuk her şeyi de yapabilir yani bunun için ne yapalım yani Kendimizi ve öldürelim Allah Allah bazen cins insanlar var ya Kız erkeklerin de hepsi aynı yani Benimki de eskiden şey derdi biliyor musun çocuklara yemek yedirdin mi Çocuklar yemek yedi mi çocuklar aç mı susuz mu 24 saat Arar bunu der yani düşün biraz büyük değişti de biraz kavga ettim uğraştım bir daha demiyorum yani sen bence buna iyi bir azarla iyi bir kavga çıkar iyi bir olay yap de bir daha benimle çocuğunla ilgili bir şey söyleme Ben onun annesiyim ben kendi haline bırakıyorum oynasın ne yaparsan ben dikkat ederim senin söylemene değil de yapsın dedi alsın çocuk her şeyi keşfedecek bilmiyor de sanki sen hiç mi çocuk olmadan
(242 puan) tarafından
Sacma sapan şeylere bahanre arar gibi kiziryor benimde zoruma gidiyor yani umursuz olamiyorum  :( süreli agliyorum istemsizce
(2,902 puan) tarafından
Ne ağlıyorsun bağır çağır kafana takma
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ay ben olsam kendimi düzeltmem daha da bozarım o öyle mi yapıyor aynı şekilde karşılık veririm bende onu bozarım 
(242 puan) tarafından
O anlamda degil umursamaz olamiyorum herkes gibi gece gunduz ağliyorum zaten hayattan darbe yemişim kimim kimsem yok az bi hayatim düzene girdi diyorum eşimin böyle yapmasindan kalbim daha cok kiriliyort
(129 puan) tarafından
Aynı hayatlarımız benim de kimsem yok eşim bugün eve geldi elimde telefon suratı asık noldu diyorum Bi sohbet et bna saracak bişey mi buldun diyo yine alakası yok bak dediğimle konuşmuyorum şuan ne yaparsa yapsın konuşmucamda bu dünyaya yalnızlığa gelmişim napım
(129 puan) tarafından
Bigün iyi Bi gün kötü dengesiz lik bu
(242 puan) tarafından
Ben de ne oldu diye sorunca sinirleniyor yavvvv yokkkkk bişeyyyyyyyyyyyy neeee olacakkkkkk diye bağriyor sorsan bir dert sormasan bir dert
(129 puan) tarafından
Aynısı işte insan sohbet istiyor biraz demi yapayalnızız dört duvarda insan gibi davran ben umursamıyorum konuşmuyorum benle iyi olmak isteyen olur ha bna diyor ki ben sohbet bilmiyor muşum sohbet etmeyi bilmiyor muşum
0 oy
(1,239 puan) tarafından
benimki de öyle herşeye kızar azarlar hayat enerjimi tüketiyor bende ya susuyorum ya alttan alıyorum 
0 oy
(508 puan) tarafından
Tam olarak kocamla ben
0 oy
(2 puan) tarafından
Kendini düzeltmesi gereken gerçekten sen oldugunumu dusunuyorsun
(242 puan) tarafından
Hayir o anlamda degil çok takiliyorum sürekli ağliyorum umursamaz olmuyorum mesela kendimi

Değersiz hisediyorum herses gibu boşver ben olsam takmam diyemiyorum mesela
0 oy
(1,718 puan) tarafından

O bagiriyorsa bende bagiririm kısasa kısas hiç sevmem ev içinde bagirti çağırti

0 oy
(298 puan) tarafından
Kocalar hep öyle anaannem hep derdi bak kiz8m neden koca demisler gonca gül dememişler adamlar kadınları kaçarımda ondan koca dediğinin koca koca donu olur derdi  hep öyle dört dörtlük geçinen zor cikiyo ben umursamıyorum 1 2 saat sonra hiç bir şey olmamış gibi davranıp meyve tabağı yapıyorum yada kahve yapıyorum koyuyorum önüne yoksa iki tarafta patlarsa evlilik yurumz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 624 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 477 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esila han (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 380 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 737 göst.