0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Ya kızlar 3 buçuk aylık bir oğlumuz var geceleri bir bucuga kadar uyumuyor 11 gibi uyuyor 11bucukta uyanıyor bir bucuga kadar uyanınca emiyor sonra uyumuyor bende ahlamasin diye sessizce oynuyorum konuşuyorum onunla . Eşimde uyanıyor kızıyor ya bebeği uyut ya sus. Ya adam nasıl uyuyayım diyorum yorulsunda uyusun. Dedim çok diğer odaya git o zman

15 Cevaplar

+1 oy
(1,048 puan) tarafından
Esin calisiyorsa diger odaya gitmelisin bencede canim a calismiyirsa kizmakta haklisin
(54 puan) tarafından
Çalışıyor ama bende rahatsız etmemek için sessizce çocukla uğraşıyorum diyorumda yani git diğer odaya  birkez doğru dürüst yaptdimci olmadi
(802 puan) tarafından
Onlar gündüz çalışıyor ama biz kadnlarsa  aksama kadar evde yatıyoruz zaten demi zaten yemekler kendine pişiyor çamaşır kendine serilip katlanıyor ev kendi kendine sulurulup temizleniyir böyle böyle uzar gider ama kimse bizi alttan almaz kimse demez yok bu bugün çok yoruldu birazda ona yardım ediyim yada sessiz oluyimki biraz dinlensin ama nerde
(6,796 puan) tarafından
değişmezler canım.
(54 puan) tarafından
gerçekten çok doğru
(1,048 puan) tarafından
Öyle ama eslerimiz calismazlarda eve parayo kim getiricek birazda.bu yonden dusunun canim ama hic sana yardim etmiyorsa sorun var
-Reklam-
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Terbiyesiz yaa yaparken git öte demeyenler bebek doğunca ya sus ya git derler.. ne kadar cirkince zaten yorgunsun uykusuzsun bide adamın dirdiri
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Diğer odada yatsin eşinde bir tuhaf
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bay cok bilmis madem kaldirsin kicini baksin allahim sinir ederler insani ya 
(54 puan) tarafından
Yok hiç kalkar mı doğum yaotim yapalı uykusu çok önemli oldu
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hiç halden anlamıyor yarın pazar ne güzel hep bir oynayalım yada sen git dinlen dese gözlerine kıran mı girer uyumasa kim küsüyor
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Valla bazen sizin kocaları okuyunca kendime benzetiyorum sjsjjsj çocuk uyanınca sinirlenen ben oluyorum ssjjs
0 oy
tarafından

Canım çalışan adam için çok zor inan biliyorum kırılmış ve öfkelenmişssin ama eşininde dinlenmesi lazım çok saygısız oluyolar işde napcan canım 

0 oy
(54 puan) tarafından
Valla böyle davranınca sıkıyor beni
0 oy
tarafından
Ben durmayinca alip diger odaya gidiyorum
0 oy
(77 puan) tarafından
Gitsin başka odada yatsın çocuk durmadigi zaman en azından eşlerimiz çalışıyor gecesi belki gündüzü belli aksma olunca rahat rahat uyuyacagini biliyor bizim ne gecemiz belli ne gunduzumuz ha bebek uyuyacak ha uyanacak uyku bile uyuyamıyoruz gece kalk emzir sürekli toplam kaç saat uyuyoruz ki 
0 oy
(747 puan) tarafından
Yemin ederim feminist oldum ya. Gercekten erkeklerden tiksiniyorum
0 oy
(439 puan) tarafından
Iste bunlar hep ailede ne gorduyse onü yapan babalardan kaynaklı bizler boyle olmayalimkiz yqda erkek tembihleyelim yemek yapmayı utu yapmayı öğretelim ki bu odun babalar gibi olmasin lar
0 oy
(32 puan) tarafından

Böyle erkekleri babalığı tattıran bizde hata

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsa sktrsn gitsin ozaman ayı sanki komşunun çocuğu 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kendi gidip diğer odada yatsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 263 göst.