0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler hayırlı geceler kızım bu öğlen yataktan düştü nasıl olduğunu anlayamadim öğle uykusuna yatırdım yanında bende uzandım içim geçmiş dalmışım pat diye bı sesle uyandım kızım feryat figan yerde ağlıyor üstelik yastıklarla kapatmıştım yuvarlanabilecegi yeri ama onları aşıp düşmüş hemen hastane falan derken tomografi temiz çıktı Allah'a şükür kızım da iyi gülüyor biseyler falan konuşmaya çalışıyor sadece hala uyutamadim üç kere daldı bana sarılıp geri uyandı bende ustelemiyorum şu an oynuyoruz hala yalnız ben kötüyüm gözümün önüne geliyor kızımın o halı atamadım üstümden kaç saattir hala korkuyorum bişey olacak diye Allah düşmanımin başına bile vermesin Rabbim korusun yavrularimizi 

9 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
Benim oğlum da 1 saat önce banyo tezgahindan yere düştü baya sert kafasını çarptı ama acile goturmedim valla birşey olmaz bnce 
(795 puan) tarafından
Allah korusun canım bı götür ne olur olmaz
(802 puan) tarafından
Birşey olmaz canım alıştım artık baya düşüyor artık bizim için günlük rutin gibi birşey düşmesi çok tırmanıyor biyerlere durmuyor
(795 puan) tarafından
İlk defa başıma geldi anlayamadım bende Allah korusun çok korktum hala aklımda o an var
-Reklam-
0 oy
(655 puan) tarafından
Allah'ım korumuş minik melegi çok çok geçmiş olsun kuzum 

Yarım şeker filan al dağıt durumun varsa ya da sadaka ber 
(795 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yarın ilk isim o olcak
0 oy
(439 puan) tarafından
Her iki saate bir uyandir gozunu açsın uyut canim sende uyu kizimda dustu doktor 2 satte bir gozunu açacak sekilde uyandir dedi açarsa bisey yok tur dedi cok gecmis olsun
(795 puan) tarafından
Tamam canım eğer uyursa iki saatte bir kontrol ederim çok sağol
(439 puan) tarafından
Sende dinlen biraz iyi dir melekler korur onlari birdahakine sende dikkatli yatarsın yanina cok g3cmis olsunn
(795 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok sağol
0 oy
tarafından
Cocukla yatmayin gozunuzu seveyim kan uykun olsa bile yerine koy sen ayri yerde yat
(795 puan) tarafından
Yok canım onunla yatmiyorum yanına uzandım dalsin kalkcam diye benim içim geçmiş Allah korudu
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım ne kadarlık bebeğin yastıkları aştığına göre büyük sanırım 
(795 puan) tarafından
Çok sağol canım 10 aylık nasıl aştı geçti anlamadım çift yastıkla kapattım bide
tarafından
Bebekler sandığımızdan daha güçlü ve uyanıklar. Inşallah tekrar aynı durumu yaşamazsın sağlıcakla büyüsün bebişin
(795 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah daha da dikkat etmem gerekiyor Allah göstermesin bı daha
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm  allah melekelerimizi koruyor rabbim birdaha göstermesin inşallah 
(795 puan) tarafından
Rabbim kimseye göstermesin canım aklımdan gitmiyor hala
(3,167 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun çok zor bende yaşadım gerçekten insanin içi gidiyor
(795 puan) tarafından
Elim ayağım boşaldı resmen Allah'ım bı daha yaşatmasın
(3,167 puan) tarafından
Amin canım inşllah
0 oy
(37 puan) tarafından
Dün bende oglum kucağımda kanguru da dsarda Bi düştüm oglum başını betona vurmasın dye  ters hareket yaptım bacağımın üstüne basamıyorum o kadar kötü düştük ki vallahi Allah korudu 
(795 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun canım Allahim acılarını göstermesin elim ayağım titredi ne yapacağımı bilemedim hala gözümün önünde
(37 puan) tarafından
Yazık yaaa anne olmak ne kadar  zor bu durumda rabbim Bi daha göstermesin
(795 puan) tarafından
Hele onu öyle görmek gözlerinden yaş geldi içine çeke çeke aglayisi atamadım üstümden daha çok zormuş çok
0 oy
(37 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada 
(795 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bi sorun olmaz inşallah canım benim bebegimde çok kötü düşmüştü çok farklı bi duygu gerçekten insanın eli ayağı titriyor ama bise olmadı çok şükür insallah sizinde olmaz 
(795 puan) tarafından
İnşallah canım çok kötüydü gitmiyo gözümün önünden nasıl oldu anlayamadım bile Allah'ım korusun yavrularimizi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 653 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 3 kiz Annesi_- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.