0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi bebeğimin iki tane beşiği var biri büyük biri normal anne yanı gibi küçük birşy kızım büyük beşikte hiç uyumuyor gece gündüz küçük beşikte uyuyor  küçük beşiğide peketle yatak arasındaki boşluğa koydum yani beşikle peteği arasında hiç boşluk yok bu yüzden kızımın üstünü gece nsl örteceğimi bilmiyorum ince battaniyeyle örtsem içim el vermiyor ee kalın örtsem peteğin sıcaklığı bide kalın battaniye yorganın sıcaklığı bu sefer de terliyor kızım yani şaştım kaldım sizce bu durumda nasıl örteyim üzerini içerisi de 26 27 derece oluyor genelde 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal oda sıcaklığı 22 olması lazım. Bence ince bir şey ört
tarafından
İşte içime sinmiyor ama deniycem bakalım incce örtüyle üşüyck mi
tarafından
Üşümez canım odanız sıcakmış
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Üzerini çok giydrme normal Bi battaniye ört yetr canm bzm evde çok sıcak oluyo bnde örtemiyırm
tarafından
Üzerine sadece kısa kol cıtcıtlı bide normal kalınlıkta pijama takımı giydiriyorum o kadar
(1,307 puan) tarafından
Normal kalınlıkta bişey ört  isilik olr çokda örtersen
tarafından
Tmm cnm tesekkür ederim
(1,307 puan) tarafından
❤️♥️♥️♥️❤️♥️❤️♥️♥️
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Mevsimlik olan örtünden ort cnm benm ecm sobali ben mevsimlik olandan oturtuyom gecede yanima aliyom 4aylik 
(813 puan) tarafından
Haa tamam o zaman canım benim ilk yatarken emzirmeye bile korkuyorum daha
(1,475 puan) tarafından
Hiç korkma yan yat kolunun ustne yatr dha cabuk uyur bebegn bide senin parmagni tutuyo yaa kendini guvende hissediyo ozamn hemn uyuyo
(813 puan) tarafından
Öylemi deneyeyim o zaman bı bunu sağol canım
(1,475 puan) tarafından
Rica ederm cnm ben 3cunede uyku duzeni böyle kurdum oglum 10 yasnda ve dha uyku duzeni vardr
(813 puan) tarafından
Ayy ne güzel
Benim oğlumda çok şükür doğduğundan beri gece gündüz ayrımını yapıyo o konuda sıkıntı çekmedik ama gün içinde uyumuyo pek
0 oy
(96 puan) tarafından

cnm bizim ev gibi sıcaklık çok gibi görünüyor 25-26 demi ama sor öyle terletmiyor çünkü nemdenmiş bi nem cihazı alıp koy bak gör oda niye ısınmıyor 

image

tarafından
Bebeğim bu sıcaklıkta gündüz bile terliyor oda cok giydirmem üstünü falan ama yinede oturduğu yerde bile terliyor
0 oy
tarafından
İnce birşey ört oda sıcak biraz kombiyi kıs gece uyurken 22 derece olması iyi 
tarafından
Kombi zaten en düşük ayarda yanıyor ama yinede evin derecesi hep bu civarda
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Içerisi hamam gibi ısıyı azaltamıyor musun canım o ortamda uyumak çok sağlıksız. Hic örtmene bile lüzum yok o sıcaklıkta bence
(3,213 puan) tarafından
Petekleri kapat  canım olmadı kombiyi kapat bebeğinin uyuması bile mucize bence bizimki asla uyumaz sıcakta odası 21 derece civarıdır hep
tarafından
Kombiyi kapatırsam üşümez mi ya
(3,213 puan) tarafından
Yok canım üşümez evin ısısı 22 derece olsun yeter fazla sıcağa alışması hiç iyi değil. Zaten bebekleri üşümek değil terlemek hasta eder
tarafından
Yatak odasının peteğin kapattım şimdi öyle uyuttum bakalım kalkınca üşüyecek mi
(3,213 puan) tarafından
Elinden ayağından yanağından değil sırt ve göğsünden bak canım üşüyüp üşümediğine eller ayaklar burun yanaklar soğuk olabilir.
0 oy
(1,808 puan) tarafından

26 27 cok fazla canim max 24 yap bunaltmissin iyice cocuguuuu :'(

tarafından
Kombi en düşük ayarda yanıyor oda ısısını nasıl düşürücem ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 759 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
0 oy