0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından
Kizlar ben bugn adet oldum şimdi soğan suyu içmeye basliyimmi kaç gün içip birakicam

2 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Ne için iciyorsun 
(222 puan) tarafından
Sjsjsjsj amin inşallah gerçekten spriali çıkardım kismi oldu iltihapmi oldu bilmiirmki doktorada gitmek istemiorm salgindan dolayı 6 aydir heray bekliorm heycanla ama hüsran oluyor
(183 puan) tarafından
Bence bir an önce git dediğin gibi iltihap falan kaptıysa daha Büyük sorunlar çıkarmasın yavrum
(222 puan) tarafından
Oğlumu birakcagim kimsede yok covidden dolayida korkuyorm gitmeye bende bu soğan suyunu denim dedm
(79 puan) tarafından
Elizabeth  Canim benim arkadasimda sprali cikardikdan sonra 6 ay sonra hamile.kalabildi sknti yapma kimisininki uzun suruyor biraz bende eylul ayinda spral ile hamile kaldim yani spralim gram yerinden oynamamis doktorlar bile sok oldu spralimi cikarttilar sonra dış gebelikmis megersem kurtaj oldum sonra hemen hamile kaldim anam oda kimyasal gebelikmis simdi iki aydir ara verdim adetim suan bitsin bende baslicam calismalara :)
(222 puan) tarafından
Benimde 6 ay oldu hicbi şekil kalamiorm bende işte o yüzden bu ayda soğan suyunu denim dedm
-Reklam-
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Suan tam hatirlamiyorum adetin bittikten sonra iciliyordu galiba.saracoglu sogan kuru yaz youtube anlatiyo canm 
(222 puan) tarafından
He bende adetin başlarken bitene kadr iciorsun sonra adet bitince ilişkiye girirorsun diye duymuştum
(2,590 puan) tarafından
Bi bak youtube detayli anlatiyo bende onu yaptigim ay hamile kaldim
(222 puan) tarafından
Tam canim çok sagol

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 39 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 25 göst.