0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Basım Birazcık Ağrıyor Boğazım armaya Basliyor Ağazm Nerdeyse Bütün Ağrıyor ve sırtım ariyo birazcim Ta Tat Kaybim var Korona virüs ola BiLirmi Bı Bilginiz Varsa Cevap  verirseniz Sevinirim çünkü 2 AyLik Bebeyim Var emziriyorum  ne napaliyim Bilmiyorumm

5 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Evet bunlar covid belirtisi test yaptirin insallah negatiftir
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Kovid kaldı mi ya  derken yazmışın tad kaybı varsa kokuda giderse korona
(15 puan) tarafından
Evet tat kaybı var Burn tikanikli olduğu için Koku alaniyorum
0 oy
tarafından
Koronanin belirtilerini  yasiyosun madem git bı test ver yada önlemini al buradaki kimse sana test yapıp söyleyemez ben gecirdim ama benim belirtilerin farklıydı seninkide birçok kişiden farklı oyuzden supen varsa heman git
0 oy
tarafından

Aynenn kovid olma olasılığın çok yüksek aynı şeyleri yaşadım gittim test verdim 3 ay önce korona olmuşum hemen maske tak çocuğada geçmesin hemen 

(15 puan) tarafından
Taktım maske Evde nasıl geçer bilirim bana Soylermisiniz rica etsem
tarafından
Canım mümkün olduğu kadar çay iç sıcak sıcak ıhlamur iç yemeni ihmal etme biraz yemek yeme isteğin gidecek sakın pes etme zaten hastalığın istediği şeyde bu bitkin düşmen
0 oy
(65 puan) tarafından
Cnm bunlar koronanin belirtileri bencede tat koku bide baş ağrısı afedersin ama sürekli balgam hissi vardı doktora git 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
7 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim oglum rayco (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
16 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu

386,308 soru

11,549,723 cevap

35,226 kullanıcı

...