0 oy
296 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (924 puan) tarafından
Kizlar binada birinde korana çıkmış aileyi karantinaya aldılar binayida komple alırlar mı bina ilaclandi polis gelip gidiyor bina önünde oturmak yasaklandı encokta buna seviniyorum zaten bizim binanın kadınları hep dizilir kapıya koranali bina sakinide oturuyordu onlarla karantina için başka kişilerinde koranali çıkmasını beklerler 

6 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Onlarla temaslı olanlara yapmadılar mi söyleseydiniz keşke 
(924 puan) tarafından
Yok canım yapmamislardir binaya yazı asılmış binada koranali çıktığına dair biz ordan gördük dünde polis eşim ekmek almaya gidecekti çevirmiş nereye gidiyorsun binada kovid var diye eşimde bize yasak denmesi ekmek almaya gidiyon.demis sadece 11 numara karantinada binada demiş eşim tamam git demiş polis karantina olmuki o kadın herkesle sohbet ediyor kapı önünde mesafe sifir oturuyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim binada da cıktı ama ordaki kadar tedbir alınmadı yönetici söylemese haberimiz bile olmicakti
(924 puan) tarafından
Binayı yönetici ilacladi dezenfektan almış o sıkıyordu sadece polis gelip gidiyor
tarafından
Yok valla hiçbiri yapılmadı bizim binaya sadece asansöre binerken dikkat edin dedi niye dedim 9. Katta korana cıkmış aile karantinada dedi
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Millet hala şaka zannedio Bizim burdada da öyle aşağıda oturmalar piknik yapmalar biz akillanmayiz 
0 oy
tarafından
Bizim binada bizzat ben esim ve oğlum covid olduk .Hiç karantinaya falan almadilar binayı.
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Kapidan disari animini atma bence cocuk varsa 14 gün
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Almıyorlar canım alsalar bile kapıyı kapatıp yazıyı asıp gidiyorlar

Eski kontrol yok 

Karantinadakiler rahatlıkla girip çıkabiliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
7 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim oglum rayco (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...