0 oy
1,730 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Önceki postum duruyor kizlar son zamanlarda çok kötü olmuştuk ben boşanmayı düşünüyorum demiştim eşimde şimdi benle konuştu sakın ve  normal güzelce konuştu  birbirimize tahammülümüz sabrımız kalmadı çok yüz goz olduk çok kirdik ikimize de iyi gelecek kötü anlamda demiyorum biraz uzak ayrı kalalım belki iyi olur belki kötü olur o zaman da duruma bakarız dedi kardeşim Mersin'e gittiği zaman sendeonla git mirzayi da al yanına o daha küçük ama asya kalsın ben yanliz duramam asya yı gormeden hem o büyük ben varım durur dedi 

Önce olmaz falan kizcocugu bu dedim ama çok ikna edici konuştu ee ne yapalım böyle de olmuyo baksana neler yaşadık iyi gelecek bize annene sor bakalım ne dyyecek dedi ben önce siZe soruyorum sizce olurmu oğlumu alıp gitsem kızım kalsa 5yasinda hep babasının yanında ama yinede Allah korusun olmaz bence diğer türlü de böyle bı fırsatim da hiç olmaz ne yapayım kizlar siz söyleyin 

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence sen cocuklarla kal o annesine gitsin
(30 puan) tarafından
Ailesiyle birlikte sayılırız canim aynı apartmanda oturuyoruz ablası da karşı evde hep iciceyiz onlara güveniyor zaten
-Reklam-
0 oy
(608 puan) tarafından
Biraz kafa dinlemeniz iyi olur ama çocuk konusunda bilemedim canım 
(30 puan) tarafından
Orda yanlış düşünüyor işte canım çünkü kızına düşkün onu birakamaz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben mecburiyetten bir kere 5 gün bıraktım oğlumu o beş gün bana 5 yıl gibi geldi oğlumda hep beni beklemiş hergun sabah akşam beni sormuş. Yani diyeceğim o ki çocuğunu asla bırakma gidiyorsan onuda götür değilse gitme. O da daha anne çocuğu 
(30 puan) tarafından
Aynen öyle gitmem daha iyi her türlü çekiyorum bu aileyi zaten yine çekerim gitmem kendisi gitsin kafa dinlesin
0 oy
(678 puan) tarafından
Oooo çok mantıksız kızı bırak oğlanı al git demesinde farklı sebepler olabilir kesinlikle kafasında başka şeyler var hemde 2 ay o kızına yazık çocuk annem beni bıraktı diye düşünecek sakin öyle bisey yapma ki eminim başka olanlar kuruyor esin kızınıda al bir süreliğine git bence 
(30 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canım yok dedimzaten ısrar ederse hepimizi yolla dicem
0 oy
(10,441 puan) tarafından
Ben gittim yazın durum benzerdi. Haklıydı eşim çok kırdık birbirimizi. Şimdi iyiyiz elhamdülillah bize iyi geldi. Ama biz her an görüştük de hani gittin aramayalım sormayalım muhabbeti olmadı asla. Kızını bırakma gidersen de ikisi de gelsin seninle yoksa gitme 
(30 puan) tarafından
Bende hepimizi yollarda tmm dicem ona güvenmiyorum çünkü
0 oy
(780 puan) tarafından
Bence eşin büyük çocuğu alacak küçüğe bakamayacagi için senle gönderecek ve o aklında planı yapmış boşanacak bence adam yoksa böyle şeyleri söylemezdi gideceksen çocukların ikisinide götür yoksa gitme 
(30 puan) tarafından
Zaten aramız iyi değil canım o yuzd direk kötü anlama dedi ben yinede güvenmiyorum olmaz dedim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Gitme otur oturdugun yerde bi erkek durduk yere ailene git demezz 
(30 puan) tarafından
Bunu sürekli söyler oldu sırf annesiyle barismiyorum diye hayatı zindAn etti bana gitmem dedim zaten canım güvenmiyorum ona
(1,358 puan) tarafından
Gitme cnm iki cocuguda gotur dese gitme belki sen ordayken bosanma davasi acicak nerden bilelim
(30 puan) tarafından
Keşke öyle olsa zaten bende evden çocuklarımla nasıl çıkarım diye düşünüp duruyordum gitsem gelmeyi düşünmüyorum zaten
(1,358 puan) tarafından
Aaa ozaman git kafani dagit diye gonderiyor geri gelmiyceginide biliyor diger cocugunu da mecbur kalir gelir diye senle gondermiyo cnm ozaman simdi esim giderse geri gelmez cocugu gondermiyimde geri gelsin diyooo bu kesinnn cok gozu acik bi kocan varr
(30 puan) tarafından
Kız şeytan çin bu bı bana böyle herkese salakk sürekli dolandırıyorlar. Bunu borcu dağı aştı bı bana şeytan kesiliyo yorumlarda var zaten söyledim beni biliyor annesiyle de barismiyorum diye anladı gelmem o yüzden kızi birakmiyo belkidonerim yada dönmem asya ona kalır diye
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Niye ben çocuğumu bırakayım ki hayatta bırakmam . Eğer kızını da almana izin  vermezse o gitsin sen deil 
(30 puan) tarafından
Aynen öyle bide öyle kesin karar vermiş ki planlar yapmis bin lira harçlık verecekmiş de yeni kıyafetler falan da alacakmisim da neler neler
(5,559 puan) tarafından
Yok bacım gitme evinde kal . Gidersen kızını da al
(30 puan) tarafından
Tmm canım benim Allah razı olsun
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben olsam hiç bir çocuğumu asla bırakmam bir çocuğun en çok ihtiyacı olan annesidir eşin evet mantıklı konuşmuş ayrı kalmanız doğru olan bu durumda git annene biraz kafanı dinle o da dinlesin ama iki çocuğunu da al yanına 5 yaş büyük bir yaş değil zaten o da bakamaz sanmıyorum çok ufak çünkü 
(30 puan) tarafından
Çok güzel dedin canım aynen öyle bendeolmaz dedim zaten
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Kızını bırakma sakın .1 2 ay uzun Bi süre 15 gün filan kal bence
(30 puan) tarafından
Yok canım gitmem hiç daha iyi ona güven olmaz
(5,366 puan) tarafından
Ha güven yoksa gitme tabi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eşim bana böyle dese ya çocukların 2 si ile giderim yoksa hiç gitmem sen git evden çocuğu izlediğimde gel 1 2 saat sev derim evden de gitmem ha tmm derse kafa dinlemeye giderim ama neden kadın milleti gidiyo o gitsin anasına 1 2 ay dinlesin kafasını çocuğunu bırakma
(12,777 puan) tarafından
Çocuksuz gitme bı yere o baba olarak özlemeyi düşünüyor sa çocuk anasız nasıl dursun
(30 puan) tarafından
Çok doğru gerçekten tek yönlü düşünüyor hep
(12,777 puan) tarafından
Bak cnm oldu da uzakta iken der ben istemiyorum bitsin sonra mahkemede kendi rızası ile gitti çocuğu da bakamayacagibi söyledi bana bıraktı velayetini istiyorum çocuğunu bırakan kişi vermek der çıkar akıllı ve mantıklı ol
(30 puan) tarafından
Aynen öyle canım hepsi aklıma geldi zaten merak etme asla yok dedim olmaz gitmem dedim akşam yine ısrar ederse sen istiyosun kendin git kafa dagit dicem absi yol sofuru onla yola gidecekti gitsin madem
(12,777 puan) tarafından
Aynen gitsin
0 oy
tarafından
Kızımı da alır öyle giderim 
(30 puan) tarafından
Ona yok diyor bende olmaz dedim kafa dinlemek isteyen kendisi zaten
0 oy
tarafından
Çocuğunu bırakıp da gitmem
(30 puan) tarafından
Bende olmaz dedim canım
0 oy
(145 puan) tarafından
2 çocuğunuzu alın da gidin hem size hem eşinize hem de çocuklarınıza degisiklik olur arada ayrı kalmak iyidir ama sakın kardesleri birbirinden ayırmayın...
(30 puan) tarafından
Bend tam böyle düşünüyorum Canım kabul etmedim zaten
0 oy
(424 puan) tarafından
Sakın çocuğunun birini bırakıp gitme şart koş ya ikisi de ya hiç Asya o iki ay da senden soğumaz mı belki de boşanma sonrası çocukların biri bende kalsa nasıl adapte olurum şu bu onları bile düşünücek bu süreçte ne olursa olsun sakın arkanda kızını bırakma 
(30 puan) tarafından
Aynen öyle ailesine çok güveniyor ama ailesi abisini bosatti iki kizina  sahip cikmadi buda sanıyor ki ona sahipcikarlar
0 oy
tarafından
Iki kardeşi asla ayirmam evlatlarimi asla tercih konusu yapamam 1..2 ayda olsa ne olacagi belli degil hem uzak kaldiklarinda tekrar yanyana geldiklerinde hircinlik olur gideceksen 2 siyle git degilse gitme
(30 puan) tarafından
Zaten yok dedim ikisini de kabul etmez o teklif etti ama benyok dedim gitmembi yere
tarafından
Gideceksen de iki cocugunu al git
(30 puan) tarafından
Sabah kahvaltı da yineacti konuyu yok dedim kesin bı dille o şekilde olmaz dedim sen git dedimama işlerim var diyo
tarafından
O zaman iki cocigumla birlikte giderim diceksin canim isine geliuosa
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sana bir iki ay ayrı kalalım küçüğü götür büyük benle kalsın diyorsa bilki altında bişey var öyle Bi şey yapma sen nerde çocuklar orda dünyanın hali ortada kimseye güven olmuyor artık sorununuzu bilmiyorum ama 10 gün 15 gün git gel düşünelim sakinleşelim demek başka bir ay iki ay git biri sende biri bende kalsın demek çok başka bunun altında ben bişey düşünürüm 
(30 puan) tarafından
Var zaten canım aramız hiç iyi değil gidersm dönmem biliyor bunu annesiyle kustum konusmuyorum aylardır barismadim diye hayatı zindan etti ondan kabul etmiyor ben yinede oturuyorum yerimde gitmedimgitmem
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben olsam giderdim 
(30 puan) tarafından
Bizim durum kötü yanı canım bosanabilirix gidince hiç gelme diyebilir bend dönmeyi düşünmüyorum zaten onu bildiği için kızımı birakmiyo nasıl gideyim.diger türlü
0 oy
(289 puan) tarafından
Kendi anasina gitsin biraz o zaman 
(30 puan) tarafından
Anası ön tarafta oturuyor biz arkada bahçede. :))
(289 puan) tarafından
Cok uzakmis ya hahaha
Ne diyiyim ama birakma sakin çocuğunu
(30 puan) tarafından
Yo bırakmam yok dedim zaten bugün yine diretti hayır dedim sen git sırf anasıyla barismiyorum diye yapiyo
0 oy
(612 puan) tarafından
5 yaşında bir çocuk 1 ay babasız durur ama annesiz kalamaz kuzum. Kızını bırakma. 
(30 puan) tarafından
Çok doğru dedin canım bende öyle düşündüm asla olmaz dedim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 374 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif.28 (345 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 234 göst.
9 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu