0 oy
1,714 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Önceki postum duruyor kizlar son zamanlarda çok kötü olmuştuk ben boşanmayı düşünüyorum demiştim eşimde şimdi benle konuştu sakın ve  normal güzelce konuştu  birbirimize tahammülümüz sabrımız kalmadı çok yüz goz olduk çok kirdik ikimize de iyi gelecek kötü anlamda demiyorum biraz uzak ayrı kalalım belki iyi olur belki kötü olur o zaman da duruma bakarız dedi kardeşim Mersin'e gittiği zaman sendeonla git mirzayi da al yanına o daha küçük ama asya kalsın ben yanliz duramam asya yı gormeden hem o büyük ben varım durur dedi 

Önce olmaz falan kizcocugu bu dedim ama çok ikna edici konuştu ee ne yapalım böyle de olmuyo baksana neler yaşadık iyi gelecek bize annene sor bakalım ne dyyecek dedi ben önce siZe soruyorum sizce olurmu oğlumu alıp gitsem kızım kalsa 5yasinda hep babasının yanında ama yinede Allah korusun olmaz bence diğer türlü de böyle bı fırsatim da hiç olmaz ne yapayım kizlar siz söyleyin 

41 Cevaplar

0 oy
(48,683 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
kuzum yeni gördüm postu asyayi da götür sakin bırakma
(30 puan) tarafından
Yok ikbalim olmaz dedim zaten benim dengesiz şeytan yine deniyor beni dedim kesin baksana ne güzel al mirzayi git diyo
(48,683 puan) tarafından
deniyoda olabilir ciddi de olabilir. asyayi simdi sana karsi dolduruyo babannesi sen yokken neler yapmaz ezerler uzerler asyada sana kinlenir kardesimi aldi beni bıraktı diye
(30 puan) tarafından
Ben deniyor sandım ciddiye almadım biliyorsun zeki dengesizdir ama annesine hala kus olmam zoruna gidiyor anladım ki çok ciddi sabah yine açtı konuyu sırf annesiyle ayrı gayrı kuş duruyorum diye n olcak böyle diyo
-Reklam-
+9 oy
(81 puan) tarafından
Ben olsam gitmem eğer ki gideceksem de iki çocuğumu da alır öyle giderim. Hem o zaman eşin daha iyi kafasını dinler evde sen yoksun çocuklar yok kafasına birşeyler daha güzel dank eder bakalım sizsiz hayat nasılmış
(1,016 puan) tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum. İkisini de ay git kafanız dinlensin. Eşin haklı kesinlikle ama bu seferde oo boşanmak bile kızım ben de kalsa tamamdır der. Ama 3 kişi olmazsa akşam gelince ev bomboş kafasına denk eder yaa
(30 puan) tarafından
Çok doğru bunu soylicem ona zaten ben de anladım onun n düşündüğünü kesin dedi bu gider geri gelmeZ o zaman ben nasıl yaparım bari asya kalsın hem geri döner mecbur diye
+2 oy
tarafından
Yok birakmam kızımı onuda alirsan olur yoksa yok
(30 puan) tarafından
Bende bunu düşündüm zaten hatta ağladım elimde olmadan oda anladı hemen kötü düşünme iyi anlamda diyorum dedi zatn o kızına  tek düşkün oğlunu okadr sevmiyor
tarafından
Erkeklerin huyu o ikna edici  konusurlar istedigini elde edene kadar evladını  birakma
(30 puan) tarafından
Blöf yaptım belki beni deniyor diye o zaman gelberaber gidelim. Bı hafta durup gelelim dedim yok dedi o zaman kalsın hastalık var gitmem bı yere dedim ailemle kavga etmiştik 3yilin sonunda konuşmaya başladık o yuzden ailem zaten gelmez eşimde gitmez bı tek benim gitme dueumumum var ama böyle de olmaz
(424 puan) tarafından
Aklınla bin yaşa insanoğlu bu yapmaz demiceksin ki bana hiç güven vermedi bu konuşma çocuğun tekini bıraktı gitti bile derler çocuğu da az doldur tamamdır bi daha akla kendini aklayabilirsen al iki çocuğunu al git mis gibi
(30 puan) tarafından
Tabi canım aynen öyle 6yildir bu ailenin icindeym eşimi 10yildan fazladır tanıyorum az çok biliyorum ne yapicagini ondan yok dedimzaten otururum yerimdedaha iyi
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çalışmıyor mu kocan ? Nasıl bakacak çocuğa 
(30 puan) tarafından
Çalışmıyor canım hayvanlarimiz var ona bakıyor hep evde yani ailesi deburda ablası da
0 oy
(1,885 puan) tarafından
5 yaşında da olsa daha çok küçük canm bir iki ay çocuk için çok uzun bir süre. Eşin bı yerde doğru bişey demiş belki mesafe biraz kafa dinlemek iyi gelir size ama kızını bırakıp da gitme. Ya da sen kal çocuklarınla eşin gitsin illaki gidilecekse
(30 puan) tarafından
Evet annembabama anlatmış hepsi biliyor
(1,885 puan) tarafından
Bir de yanlış anlamzsan bişey sorucam eşini en iyi sen tanırsın. Boşanma fikri varsa kadın için evi çocuğu terk etti bıraktı diye de söyleyebilir sen gidince. Bunu yapanlar da var. Eşini en iyi sen tanırsın böyle bısey yapma ihtimali var mi
(30 puan) tarafından
İşte kızımı bırak diyor onu anlamadım şeytan gibidir çin fikirlidir abisi boşandigi zaman savunma dilekçesini falan hep benim herif yazdi ne planlar cümleler kurdu hiç şaşırmadım
(1,885 puan) tarafından
Canm iş dava aşamasına geldiğinde herşeyi kullanıyorlar. İspat etmek de zor. Eğer sen bunalıp da gitmek istersen bunlar da aklında olsun. Kesinlikle o zaman çocuğunu bırakma. Giderken de polise durumu bildir de git. Kadın evi terk etti diyip koz olarak kullanıyorlar çünkü
(30 puan) tarafından
Çok haklisin canım ona dicem madem bişey düşündün tam olsun hepimizi yolla yoksa kalsın ben halimden memnunum dicem
0 oy
(450 puan) tarafından
Ben birakmazdim kızımı asla 
(30 puan) tarafından
Bende yok dedim canım o yüzden kötü anlama iyi diyorum dedi ama olsun birakamam
0 oy
(401 puan) tarafından
Yani benim esim bi kere bile böyle bisy demedi dese hani benim aklıma acaba başkasını var girer ama iyi tarafından bakarsak seni özler r   esim keske bana desene babam gile gitsem 
(30 puan) tarafından
Çok ısrar ederse kafa dinlemek isteyen sensin ben öyle gitmem unut sen git diycem
Evde huzur yok zaten sürekli kavgaliyiz annesine kustum barismiyorum diye yapmadığını bırakmadı zaten ayrı yatıyoruz öyle gülüp konuşmuyoruz ama konu cinsellik olunca beyefendi işini görüp hem gidiyor
(401 puan) tarafından
Erkekler oyle insan tiksiniyir gerceden bencede en mantıklısı oyle demen
(30 puan) tarafından
Hemde ne tiksinme :(( bide ben oralı olmuyorum istemiyorum diye suçlu oluyorum
(401 puan) tarafından
Evet bendede o sorun var miden bulanıyor benden diyor bide
(30 puan) tarafından
Kız seninki en azından kendini sebep gösteriyor benimki k ndine toz kondurmaz bulunmaz Hint kumaşı kodoman ya kendisi bana diyo sen görüntü kirliligisin o zaman bakma diuom
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Olsem  yine bırakmam akıllı çocuklarında yanina alki sizden ayrı kalsın özlesim sen nasıl dayanıcan kızına 
(30 puan) tarafından
İşte sadece oğluma izin veriyor kızıma vermiuo ben yanliz duramam diyor
(6,671 puan) tarafından
O öyle dedi diye 5 yaşındaki çocuğun annesiz mi birakican ne anlamı kalıcak gitmenin çocuklarına dayanamayıp peşine düşer işte gotursen
(30 puan) tarafından
Aynen öyle sırf o yüzden birini yanında bırakmak istiyor ben olmaz dedim zaten bakalım ısrar ederse o zaman hepimizi gönder daha rahat kafa dinle dicem
(6,671 puan) tarafından
Yok cnm diren çocukları ikisinide götürür um de hatta al ve git biraz kararlı olsan bişey diyemez
(30 puan) tarafından
Hiç öyle kolay qegil valla ben bu ailede neler yaşadım öyle korkuyorum ki herşeyi bekliyorum. Bunlardan
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla asla bırakmazdım kizimi onu da götürürdüm gideceksen de öyle ikna et onu da al yanına o da küçük sonucta banyosu var babasi mi yaptıracak kız bu tek birakma
(30 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum zaten olmaz dedim ona büyük ihtimal oda egergidersem donmem diyedusundu belki de bu yüzden kızıma yok diyo
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İkisini de alıp git bence canım 

(30 puan) tarafından
Büyük ihtimal oda bendn korktu geri gelmemdiye
0 oy
tarafından
5 yasindaki cocuk 1 2 ay babasiyla napacak bide kiz cocugu ise gitmiyo mu bu adm
(30 puan) tarafından
Çalışmıyor canım ****** bakıyor evde hep
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kızımı alır giderim vermiyorsa gerekirse gitmem yine de ayrı kalmam
(30 puan) tarafından
Aynen öyle dicem zaten kafa dinlemek isteyen sensin o zaman hepimizi yolla sanki pazarlık yapiuo
(2,252 puan) tarafından
Aynrn canım hiç bir zaman ayrılma çocuklarından
0 oy
tarafından
Eşin ayrılmak için yol yapiyor haberin olsun . Gideceksen kizinida al asla bırakma 
(30 puan) tarafından
Biliyorum canım ona güvenmiyorum zaten benden önce kardeşime. Diyormus zaten
0 oy
(358 puan) tarafından
İkisini de al git yoksada gitme 
(30 puan) tarafından
Aynen öyle canım yine konusunu açarsa dicem kafa dinlemek isteyen sensin hepimizi yolla o zaman diye
(358 puan) tarafından
Aynen cnm kim bakarsa baksin  anne gibi olmaz
(358 puan) tarafından
Esinin niyetini bilemem bi de seni gonderip altindan sonra baska biseyler cikmasin
(30 puan) tarafından
Nasıl bişeyler canım anlamadim
0 oy
(274 puan) tarafından
5 yaşındaki çocuk büyük mü? 1 -2 ay gideceksin hemde. Kız çocuğu bu babadan çok anneye ihtiyacı var gideceksen iki çocuğunla git bırakma kızını 
(30 puan) tarafından
Bende öyle dedim bakımı kolay tabi kalsindiyor olmaz dedim
(274 puan) tarafından
Yok yok sakin bırakma yorumlarda okudum cin fikirlidir falan yazmışsın kızini bıraktı gitti der mahkemeye elinden alır şimdi güzel güzel konuşur sen gidince ne yapacağı belli olmaz.
(30 puan) tarafından
Aynen öyle canım herşeyi bekliyorum bu aileden izin vermezse hic gitmem daha iyi
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Gideceksen kızını da al git canm ben olsam bırakmam ikisini de oda çocuk sonuçta sana daha çok ihtiyacı var hem bir kaç günlük gitmekten bahsetmiyorsun sonunuzda belli değil yazık olur çocuğa üzülür annem kardeşimi aldı beni almadı diye 
(30 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm :((( olmaz dedim
(2,091 puan) tarafından
Ya hıc gitme yada çocukların yanında olsun ben kızımdan o kadar süre ayrı kalamam dersin eşine
(30 puan) tarafından
Tmm canım çok sagol
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım bencede git ayrı kalmak biraz iyi gelir ama ben asla kızımı bırakıp gitmezdim
(30 puan) tarafından
Hepimizi yollarda tmm dicem zaten yoksa gitmem
0 oy
tarafından
Canım kızını yanjna almadan hiç bir yere gitme , çocuğun yani annesinjn yanidir
(30 puan) tarafından
Yok gitmem canım 6yildir çekiyorum yine çekmeye devam ederim
0 oy
(940 puan) tarafından
Kız erkek hiçbirini bırakmam ister 5 ister 15 yaşında olsun 
(30 puan) tarafından
Bende olma dedim kafa dinlemek isteyen kendisi zaten
(940 puan) tarafından
Aynen iyi olun birbirinize olsun bitsin canım
(30 puan) tarafından
Nasıl yani canım anlamadim
Bide ben annesine kustum aylardır konuşmuyorum diye uzattı bayadir yapamadığını bırakamadi annesi icin
0 oy
(87 puan) tarafından
Kızını da götür bence. Hem sizi özlerse daha iyi ve mantıklı karar verir 
(30 puan) tarafından
Ailesine güveniyor zaten yok dedim gitmem daha iyi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 372 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif.28 (345 puan) tarafından soruldu