0 oy
508 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar 14 subat icin neler aldiniz kocalariniza yada esleriniz neler alcak sizlere benim esim gecen sene bana cicek getirmisti tabi oda onu affedeyim diye bi aksam oncesi cok buyuk kavga etmistik neymis efendim neden o zaman o cicegi istemedim diye simdi bi igne ucu almiyor sinir ediyor beni odunlukta hat safa yani mazeret aslinda cicegi istemedigim benim kocam odun boyle suprizden pek hoslanmaz en son yemege bile bilmem ne zaman ciktik valla bıktım ya diger kadinlar ne sansli özeniyorum bazen icime hep hukte kaliyo benimde zoruma gidiyor

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Pofff:angel::angel::angel::angel::angel::blush::unsure:.        

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben erken verdim bebeğimizin haberini 
(5,406 puan) tarafından
En güzel hediye ❤
tarafından
Aynen öyle ⚘
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben eşofman takimi alacam ondanda bekliyorum bu sefer bklm☺
(2,352 puan) tarafından
Ne guzel :)
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Saat aldım kocam bey ne alacak bilmiyorum arkadaşına wptan tamtur fiyatı sormuş gördüm ama caktirmiyorum ☺️ bu kızlar 

(2,874 puan) tarafından
Vayy çok güzel mis buuuu :-)
tarafından
Bende çok beğeniyorum ☺️inşallah gelir bana
(2,352 puan) tarafından
Esimin eve gelmesini bekliyorum heyecanla kapidan girer girmez gozune sokucam :)
(2,874 puan) tarafından
İnşallah canım :-)
(851 puan) tarafından
ozelden atim istersen yüzüğünmu aynısı hemen hemen surekli tasi duruyo acitiyo parmağı bndr değiştirmeyi düşünüyorm
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum geçen sene çiçek le çikolata kutusu getirmişti bu sene ne olur bilemem alyansim kayboldu duyuruyorum ama altın yüksek ben bişey almadım pasta yapıp sofra hazirliycam onun parasıyla ona hediye almak saçma geliyor çünkü
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sevgilim yok ki
tarafından
Ahahhaa
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Isteseydin sende çiçeğin ne suçu var:D

(2,352 puan) tarafından
Kiz oyle deme cok sinirliydim esime 1 aksam öncesi vurmustu cunku bana bende yediremedim kendime aman zaten alası yok bahane oldu iste esimede her ozel gunde bunu kakıyo başima
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Biz kutlamadiğimiz için ne bn alırım nede eşim alır öyle şartlarımız yok
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Keşke özel cüzdan,çakmak,anahtarlik sade bir kemer bizim resmimiz olan mesajlı kutunun içinde hepsi sipariş verdim canım ne zaman gelirse artık 
(3,276 puan) tarafından
Yok canım çiçek sepeti 60 liraya
(2,352 puan) tarafından
Oo iyimis fiyatida iyi gunlerde kullansin eniste bey :)
(3,276 puan) tarafından
Sağol kuzum :) ben ondan bir şey beklemiyorum yapma saçımı boyatayim dedim tamam dedi :D belki alır belki almaz :D
(2,352 puan) tarafından
Belki alir yine ufakta olsa insan istiyo :)
(3,276 puan) tarafından
Doydum artık eşim hediyelere çok önem verir normal günlerde çiçek ne alır sadece özel günlerde bilezik künye kolye falan alır:) ama bu sefer belki alamaybilir :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Kapida odeme sitesi olsa bnde verecem de bilmiyorum varmı kapıda  ödeme sitesi varsa bana da bilgi verin kızlar 
0 oy
(79 puan) tarafından

image

hediyem erken geldi cok istiyordum bunlardan sağolsun çok mutlu etti beni :)<3

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 474 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 512 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy