0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından

Kizlar 20 yasindayim 2 yasinda oglum var hava atmak  icin soylemiyorum ama aklim calisiyoryani okul konusunda zekiyim  disaridan lise 11 sinif okuyorum suan istiyorum ki diplomami alip üni sinavina girip burada yaşadığım yerdeki unide okuyayim örgün olarak tabi oglum okula baslar mesela o sabahçı olur bende sabahci olurum birlikte gider birlikte doneriz okullarimizdan malesef okuluma devam edemedim cok istedim olmadi ailemden dolayi evlendim cocuk sahibi oldum kendi kendime konusuyorum imkansiz değil yaparsin diyorum ama bazende acaba hayallerim gerceklesmeyecek kadar buyuk mu diye soruyorum desteginize ihtiyacim var

Ha bide esim sonuna kadar arkamda

21 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Hepsi senin elinde ha olur geç olur ama olur yani canım 
(1,699 puan) tarafından
Gercekten mi:(((
(826 puan) tarafından
Bence üzülme yaşında genç 2 çocuk var o yüzden geç olur biraz dedim
(1,699 puan) tarafından
1 tane iki yasinda oglum var cnm 2 degil
(826 puan) tarafından
Ay pardon canım o zaman daha kolay yaparsın
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hayallerin büyük degil ulasilabilecekler şeyler insallah hayallerine kavusursun
(1,699 puan) tarafından
Amiiinnnn❤❤❤❤
0 oy
(213 puan) tarafından
Ben 24 yasindaym ikinciye hamileyim disardan liseyi bitirdm sira universtde ama ev cocuk aynisini yurutebilmek sana kalms aciktanda universite okuyabilirsin ben oyle yapiorm :)
(1,699 puan) tarafından
Ben orgun istiyorum 1 cocugum var buyuyor iyi bir meslek istiyorum cnm
(213 puan) tarafından
Sen istersen herseyin ustesinden gelirsin hayalin cok guzel Rabbim yolunu bahtini acik etsin kendin icinde bu hayatta bisey yapmalisin :)
(1,699 puan) tarafından
Cok cok haklisin cnm
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yaşın ufak canım mutlaka okulunu bitir meslek sahibi ol yapamayacak bişey yok ne güzel bunun erkenden farkına varmışsın benim kafama sonradan dank etti 30’uma gireceğim açık liseye bu sene kayıt yaptırdım keşke daha önce yapsaydım diyorum ama cahillik işte aklım bir karış havadaymış demek ki  senin adına çok sevindim gerçekten eşin de arkandaymış okumalısın  
(1,699 puan) tarafından
Estağfurullah abla oyle deme herseyin zamani var senin kaderindede oyle yazılıymış
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Senin eşin ne güzel arkanda tereddüt etmeden devam et cnm bn üni kazandım eşim arkamda olmadığından okuyamıyorum.
(1,699 puan) tarafından
Cok uzuldum cnm senin adina cok tessekkür ederim insallah basaririm
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Geç olsun güç olmasın. Hayalin çok güzel. Gerçekleşmeyecek bir hayal de değil. Allah yardımcın olsun.
(1,699 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(228 puan) tarafından
Çok guźel birşey kardeşim kendini geliştirmek annesi olarak nekadar çok kendini geliştirirsen bebeğine okadar faydan olur çok doğru yoldasınız eşinde arkanda mükemmel yani inşallah başarırsın ama hayallerini kısıtlama büyük diyerek 
(1,699 puan) tarafından
Cok sagol cnm insallah basaracagim
0 oy
(940 puan) tarafından
Bunu yapan var canım yap bence hiçbirşey için geç değil 
(1,699 puan) tarafından
Aynen degil insallah olacak
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Olur canım olmayacak birşey değil.hadi bakalım sıkı sarıl derslere eğitimini tamamla
(1,699 puan) tarafından
Ay hadi insallah cok sagol cnm
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Tabikideee istediğin herşeyi yapabilirsin illa örgüne de gerek yok açıktan üniversiteyi de bitirirsin zaten bu sene açık öğretim lisesi sınavları uzaktan yapılacakmış kredi notunu da 170 e düşürdüler herşeyi yaparsın yeter ki iste :) 
(1,699 puan) tarafından
Insallah cnm ama iyi bir meslek sahibi olabilmek icin orgun okumak istiyorum ama zaman ne getirir bilemiyorum
0 oy
(401 puan) tarafından
Esin arkandaysa hayalerinjn peşinden git bende aileden dolayi lisede bıraktım okulu esime defalarca kez dedim ama arkamda olmadi
0 oy
(806 puan) tarafından

Herşey sana bağlı hayallerin büyük değil gayet normal şeyler sen gözünde büyütme benim eşimde senin gibiydi ben üniversite okudum oda ortaokul terkti destekledim sürekli, dışardan liseyi bitirdi, şimdi de üniversiteyi kazandı kendi şehrimizdeki iki yıllık kendi alanından iş için de diplomasını yükseltmiş oldu bana çok teşekkür ediyor gerçekten de destek ve teşvik çok önemli bana hep dediler sen üni okumussun o lise bile değil benim için diploması değil insanlığı önemliydi yani. Sende yaparsın eşinde destekmiş sana ve yaşında küçük kesinlikle okumalısın bırakma sakın seni bu konuda destekliyorum canım ☺️

0 oy
(1,885 puan) tarafından
ablam gibi sevdiğim bir arkadasim var liseden sonra kaçtığı için okuyamamış. 3 tane çocuğu var. En küçüğü daha ilkokula başlamadı. Baktı sadece kocanin getirdiği ile olmuyor biseyler yapmak lazm hazırlandı üniversiteyi kazandı, en küçük çocuğu ile derslere girdi geçen yıl da mezun oldu :) azminden çabasından dolayı da hocaları çok anlayış gösterdi. Yani yaparsın canm hicbisey üstesinden gelemeyecegin kadar zor degil
(1,699 puan) tarafından
Ay cocukla aliyorlarmi derse ne guzeeelll:))
0 oy
tarafından
Canm benm eşim arkamda değil ama liseyi bitiroyorum son sınava girdikten sonra üni de açıktan okuyacam bir umutla inşallah eşim bırakır çalışmaya ama senin eşin bırakıyor arkanda yapamiyacagin hiç birşey yok geç olsa bile oku bitir bir işe girip de çalışabilirsin okumanın zatn yaşı yok daha gençsin 
0 oy
tarafından

Tabi ki de yapabilirsin hiçbirşey için geç değil hayallerinin peşinden git çünkü hayallerin hayatını belirler canım herşeyi yap eğitim için mutlaka yapmalısın bugüne kadar okudum en güzel postlardan biri valla çok mutlu oldum :angel:

0 oy
tarafından
Disradan lise 2 okuyorum 1 yaşında kızım var eşim her konuda arkamda bende liseden  sonra üniversite istiyorum yaşım 19 herşey bizim elimizde cnm ❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Niye hayallerin büyük olsun ki gayet yerinde hayaller bence yasin daha küçük neden olmasın bende 22 yaşındayım eşim örgün izin vermedi iki yıllık ilahiyat bu sene bitiyo oğlum 18 aylık 4.5 aylık hamileyim oturup kpss ye çalışmayı düşünüyorum seneye olmadı 3 sene sonrakine girerim ama caliscam diye kafaya koymuşum hedefler ne kadar ileride olursa o kadar hırs olur 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Hayallerin büyük değil bence normal yapabilirsin de ama öyle düşündüğün gibi değil üniversite yani saati saatine uymaz çocuğa bakacak biri mutlaka olmalı 
0 oy
(683 puan) tarafından
Kesnlikle yapabilirsn benm teyzem 2 çocuğuyla okumuş vergi mükellefi olmuş müdür olmuş. Yeter ki iste 
0 oy
(501 puan) tarafından
İstedikten ve caba gosterdikten sonra kesinlikle basaririsin pes etme

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 731 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
69 cevap 1,542 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 436 göst.