0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (640 puan) tarafından
Kizlar biz yeni evliyiz. Bu zamana kadar hep eşim çalışmış ailesi yemiş. Babası bile biz evlenince çalışmaya başladı.O zamana kadar çalışmıyordu. Eşim memlekete uzak bi yerde çalıştığı için altın parasını, eşya parasını, bi de araba parası yapıp göndermiş ailesine. Onlar da altını, arabayı almışlar ama iki sene sonra satmışlar eşimin sonrada haberi olmuş. Biz de geline erkek tarafından kurban gelir. Bana 10 tane falan küçükbaş geldi. Normalde benim ailemde durması gerekirken laf olur diye babam onlara gönderdi. Onları da satmışlar yine sonradan söylediler. Biz nişanlıyken eşim görevde kullanmayım diye telefonunu evde bırakmış. Iphone bi de. Benim tel kırıldı. Istedim bana kocamın telefonunu getirin benimki bozuldu diye. Onu da satıp görümceme yeni tel almışlar. Valla ben de yaktım gemileri. Bağırdım, cagirdim biz kocana söyledik diyor. Ben onun neyiyim, bana neden söylemediniz dedim. Tavrımı koydum, hiç aramıyorum artık. Bu zamana kadar yaptıkları beni ilgilendirmez ama artık biz evliyiz valla bu kaç oldu. Sesimi çıkarmasam olmayacak çünkü hep eşime patliyorum sonra. Öyle paragöz falan değilim yanlış anlamayın ama benim de çoluğum, çocuğum olacak ilerde sonuçta. Sizce abartıyor muyum?

7 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Eşeğini sağlam kazığa bağla çoluğun çocuğun olmadan 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Çok haklısın adamın telefonunu satıp görümcene telefon almak nedir Allah aşkına ya insanlar çıldırmış gerçekten sen paragöz değilsin belli ki onlar paragöz zaten
(640 puan) tarafından
Yanı diyor ki yenge merak etme veririm benim telefonumu zaten senin değil ki o dedim. Eşim mesela ayakkabı, bot falan alır yer olmadığı için eve koyup gidermiş. Izne geldiğinde babası giyip eskirmiş halde bulurmuş. Eşim diyor ben baş edemedim bunlarla kusura bakma ama ben katlanamam dedim
0 oy
tarafından
Az bile..........
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Yok canm niye abartı olsun oh valla oğlan çalışsın kendiler yesin sen esisin sanada demeleri gerek ne var bunda bizimkiler de öyle bişey olur sonra haberim olur hep sende eşinin yanına git ev tutun canm
(640 puan) tarafından
Valla yoksa eşimle aram bozulacak onların hiç umrunda degil
(2,126 puan) tarafından
Olmaz ki bozsan da sevinirler
0 oy
(742 puan) tarafından
Ilk bi sene  evlilikte  çok  önemli  eğer  susar   oturursan  sonradan  tak dese  bile  seni haleye  almazlar  ama  ilk sene  tavrını koyarsan  sonrası rahatsın 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok haklısın canm valla bu ailelerin saçma düşünce leri
0 oy
(91 puan) tarafından
Yani yangına körükle gitmek istemem anlattıklarına göreyse son derece üzücü durum insan oğlunun kuruşuna dokunmaz hak günah. Eşini üzmeden çözmeye çalış sorunları zaten ona olmuş olan yani. Kolay gelsin 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 641 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde ptrck (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yaseminixc (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 274 göst.