0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Kızlar siz nsl yaptınız yoksa yeremi oturtup yanına destek koyamlaiyim

14 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kaç aylık ki
(893 puan) tarafından
Cnm 8 ayına girdi
-Reklam-
0 oy
(893 puan) tarafından
Yorum yapın kızlar 
0 oy
tarafından
Benimki bir ay falandır oturuyor şuan 7 aylık yani hiç desteksiz direkt oturdu yanına yastık hiç bişey koymadım ama sen koltukta değil yerde oturt arkasına yanlarına yastık koy alışana kadar
0 oy
(23 puan) tarafından
Benim kızım desteksiz oturduğunda 9 aylıktı yürümeside 15 aydan sonra oldu bende hep evham yapıyodum ama boşunaymış takmayın kafanıza her çocuk başka 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben genelde koltukta oturtup destek koyuyodum cnm..
0 oy
tarafından
8 aylık olmuş neyi bekliyorsun oturttur artık bebeğini bir iki kere destek sağla sonra katma oturur 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
9 ayda desteksiz oturmayı öğrendi ben yere oturtup önü ne oyuncak koyup yanlarına arasında yastık koyardım öyle alıştı 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gecikmiş canım ben 4 buçukta başlamıştım ufak ufak 5 aydan sonra kenarlara önüne filan yastık koyardım 6 aylıkken oturuyordu tabi ister istemez tam dengeyi koruyamıyordu ona göre kenarlara yastık koyuyordum canı yanmasın diye öyle öyle alıştı
0 oy
(620 puan) tarafından
6bucuk aylık oğlum canım. Desteksiz oturuyor arada yıkılıyor daha tabi. Geç kalmış kızın biraz ebeye sor bi her çocuk bir olmaz.
0 oy
(329 puan) tarafından
Cnm bnmki 10 aylıktı oturuyordu eger hareketliyse hareketliliginden eline oturmak gecmiyordur yaramazın :) 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kaç aylık olduğu onemli.. destekli oturmakla doğruyu yapiyosun ama yinede sende yanında ol
0 oy
tarafından
Desteğe ihtiyacı yok artık bence 8 aylik olmuş 
0 oy
(119,442 puan) tarafından
kac aylik bacim
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Hiç evham yapma aynı gün doğum yaptım komşum vardı oğlu benimkinden önce oturdu yürüdü emekledi ben evham ettim oğlum geçte olsa kendi oturdu emekledi yürüdü yürümesi 15 16 ayı buldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
0 oy
9 cevap 211 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.

380,751 soru

11,399,893 cevap