0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar hergun yıkıyorum tuvalete gitmesekte kokuyor ne den olabilir nasıl gecer

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Apartman da mı oturuyorsun canım
(190 puan) tarafından
Yok cnm 2 katlı kaynanamgil alt katta bn üst katta oturuyorum
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
O giderle alakalı bisey bizimde öyle özellikle alt katlarda daha çok oluyor bizim banyo giderinden geliyor ama
(190 puan) tarafından
Nasıl geçer acaba
(508 puan) tarafından
Ruzgarli havalarda çok oluyor değil mi en çok 2 katlı ev bizim alt katta oturuyoruz çok kötü ben çözümü şöyle buldum bi buzdolabı poşetine suyu doldurdum gideri kapatacak şekilde ağzını bağladım giderin üzerine koydum koku gelmiyor öyle olunca beler döktüm neler tek çare bu oldu kökü gelmesindense görüntü kötü olsun valla
(190 puan) tarafından
Bende öyle deneyim cnm Bizim evde 2 katlı altta kaynanm gil üste biz oturuyoruz
(508 puan) tarafından
Yaaa işte oluyor bi dene kiz ama gider kapağını tamamen kapatsın o şu dolu poset
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Genelde binalarda oluyor es takılı olmadığı için bide logardan o koku geliyor rüzgar estikçe içeri yayılıyor 
(190 puan) tarafından
Aynn rüzgarlı havalarda daha çok oluyor bizim evde 2 katlı kaynmgil alt katta bn üst kattayim
0 oy
tarafından
Bizimde yağmur yagicagi zaman kokuyor mis gibi temizlik yapıyorum iki dk sonra kokuyor 
(190 puan) tarafından
Bizde aynı yıkıyorum daha tuvalete gitmeden 2 dk sonra kokmaya başlıyor
tarafından
Giderlerle alakalı galiba canım
(190 puan) tarafından
Aynen galiba cnm
0 oy
tarafından
Kanalizasyon giderleri dolmuş olabilir benim banyoda arada öyle kokuyor o kadar yıkamama rağmen arada koku geliyor 
0 oy
tarafından
Canım gider borusuyla alakalı o 
0 oy
tarafından
Benimde öyle bı sıkıntım var mesela tuvaletten sifonu çekince lavabodan ve banyodan koku kalkıyor ben çözüm bulamadım bizde kaynana golle altlı üstlu oturuyoruz
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım bizimde alaturka öyle orayı hiç kullnmiyoz klozeti kulnnyoz naftalin at tvaletine alır kokuyu ben sewmiuom naftalin ondan almiyom
0 oy
tarafından
Apartmaninizin gideri  dolmustur vidanjör cagirip cekilmesi lazim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 221 göst.
0 oy
14 cevap 304 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hafize12345. (57 puan) tarafından soruldu

382,302 soru

11,445,909 cevap

35,019 kullanıcı

...