0 oy
1,260 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Uzun bir süredir vajnusmus problemim var ne yaptıysam aşamadım kadın doğumcular da çare olmadı bunun merkezleri varmış özel oralara gitmek lazım ama eşim bu merkezleri sadece para tuzağı gibi görüyor başta çok  sabırlıydı eşim ama artık tartışmalar başladı çok üzgünüm böyle olmasını ben istemedim elimden bir şey gelmiyor

24 Cevaplar

0 oy
(10,906 puan) tarafından
Kız Bi şeyi merak ettim linç. Falan değil diğer postta çocuğuö var yazmışsın peki o zaman nasıl oldu sonradan mı başladı 
(41 puan) tarafından
Evet canım afedersin denerken böyle dışına boşalmayla oldu rabbimin mucizesi doktorlara sorduk olabilir gayet normal dediler, sezaryen oldum ama geçmedi bu vajinusmus ilişkiye giremiyoz hala
-Reklam-
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Vajinusmus burdakilerin lafiyla tedavi olacak bir sey degil..bunun icin kesinlikle terapi tarzinda seanslar alman lazm..arkadasimda da vardi ve 1 yil tedavi gördü o ve sonra aşti bu durumu..para tuzağı fln degil yani..esin israrci olursa bu daha cok zarar veriyo onu bi anlasin eşin once..
(41 puan) tarafından
Evet bende istiyorum inşallah tedavi olr aşarız
0 oy
(53 puan) tarafından
Canim ilk.evlendigimde bende oldum. Aynen senin gibi titreme kasilma karnima kraplar girmesi herseyi yasadim bi sekilde girdik iliskiye zar zor sonra hamile kaldim dogumdan sonra gecti Yag kullan sen ustte ol hep yavas yavas dene kendini inandir acimayacagina Allah yardimcin olsun cok zor bi durum.
(41 puan) tarafından
Sağol canım çok zor ya

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 870 göst.
0 oy
5 cevap 335 göst.
0 oy
4 cevap 299 göst.
0 oy
5 cevap 649 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsen61 (237 puan) tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,042 cevap

36,128 kullanıcı

...