0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından
 kız kardeşim hayatına yeni birini aldı bundan 2 ay önce sevdiği çocuk vardı çok şükür ondan ayrildi yılların iliskisiydi cocuk anne düşkünüydü devamlı kavga ediyorlardı 4 senelik iliskiydi neyseki bitirdi şimdiki cocuk çok iyiymiş burcunu özellikle sordum yengec dedi haftaya askere gidiyor çok beklemeyelim gelince düzenimi kurayım evlenelim filan diyormus soruyormus devamlı harçlığın paran pulun varmi yoksa bana söyle diyormus işte bayağı ilgiliymis evlendikten sonra değişmez  inşallah karakteri bana çok güzel geldi Allah affetsin ben burçlara inanıyorum bundan önceki balıktı tam bi lanetti 

17 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Balık gerçekten çekilmiyor alinganligi gereksiz yere konuları çekmeleri vs.  Yengeç sahiplenicidir evet koruyucudur ama bazen duygusallığı erkeğe yakışmıyor zorlayabiliyor. Aralarında uyum olursa sıkıntı olmaz ama kardeşin sorun etmezse bişey olmaz. Aşk anlamında romantiklik anlamında aranılan erkek olabilir 
(1,537 puan) tarafından
Ayy canım balıktan ayirana kadar akla karayı seçtik adam kalsa kalmıyor gitse gitmiyordu neyse bittide kurtulduk ruh hastasindan...Evet bu çocuk aşırı duygusalmis bisey diyorum abla hemen üzülüyor niye öyle dedinki şimdi kalbim acıdı diyormus ama tribi falan yokmuş sorun olduğunda hemen çözüme kosuyormus kardeşimin tek sorunu duygusal olmaması biraz komiktir inşallah anlaşırlar ama onu anlatırken masal kahramanindan bahsediyor gibi bahsediyor
(1,070 puan) tarafından
Biraz kendini geliştirmiş biriyse duygusuna yenilmez mantığını da kullanır sorun olmaz. Zaten burç tek başına karakteri oluşturmaz diğer etkenlerde yerindeyse ailesi iyidir eğitimi iyidir vs tadından yenmez
(1,537 puan) tarafından
Anlattığı kadarıyla öyle duruyor mantıklı konuşup anlıyormuş kardeşimi bakalım nereye varacak
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Yengec yani hangi ay oluyor.. galiba benim esim yengeç 
(1,070 puan) tarafından
21 haziran 20 temmuz olmalı
(1,537 puan) tarafından
Evet canım bu tarihler yengec
(2,297 puan) tarafından
Esim 5 temmuz yani yengeç  :) ahh zor bir erkek vallaho herşey benim dedigim olacak diyo o kadar
0 oy
tarafından
İkizler olmayan her burç normaldir benim için :D
(1,559 puan) tarafından
Yok anam ben sabit bir insanim bu kadar degiskenlik bana gore deel :D
(1,537 puan) tarafından
İkizler kimseyle anlaşamaz zaten canım biz kendimizle bile anlaşamıyoruz o yüzden sizi anlıyoruz sorun yok :D
(1,559 puan) tarafından
Hahahaha ozlestiri yapabilen insanlara bayilirim helal olsun :)
(1,466 puan) tarafından
Ay bende ikizim bezdim kendimden :)
tarafından
Abxhshdh :D
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Eşim yengeç burcu çok duygusaldır ailesine bağlı işten eve evden işe giden biridir maç izlemeyi sever ama evde izler çok nadir arkadaşları ile dışarı çıkar iş için yurt dışına gidip geliyor bir haftalık genelde sürekli arar sorar
(1,537 puan) tarafından
Çok evcimenmis buda evlilikten konusuyormus devamlı genelde kadınlar yapar bunu ama çok duygusalmis gerçekten inşallah iyi biri çıkar canım saydığın özellikler çok güzel
(4,555 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kardeşinizin canim bu devirde eş bulmak çok zor neler duyuyoruz
(258 puan) tarafından
Aynı benim eşimde böyle biran benim kocamı anlatıyorsun sandım :)) Yengeç erkeği candır❤
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Balık erkeği 2 tane tanıdım ailemden iyi görünümlü bencil ukala tipler. Kurtulmuş iyi ki. Ama kardeşinin uzun süreli ilişkiden çıkıp, hemen tekrar birini hayatına alması hoş olmamış. Az kendini dinlesin kendini tanısın biraz kendiyle kalsın.. Birden hemen evlilik konuşmaları falan, aceleyle davranmasın. Ben yengeçim :) o yüzden kesin erkeği de iyidir :P ama beklesin biraz kardeşin sağlıklı yürümez bu ilişki
(11,092 puan) tarafından
Kalbi ısındıysa iyi, dikkatli ilerlesin sadece. Benim derdim burçlar değil. Arka arkaya sevgili yapması. Hayırlısı olsun hakkında
(11,092 puan) tarafından
Söylediklerimden biri babamdı. Diyorum ya iyi görünürler ama istemediği bişi yap bakalım nolcak..
(3,231 puan) tarafından
Evet biliyorum ve çok trip atar zamanla takmamayı öğrendim artık eskisi kadar trip atmıyor atamıyor umursamıyorum. İlk zamanlar trip atınca aman aramızı bozulmasın diye ben alttan alırdım baktım abartmaya başladı sonunda 1 ay küs kaldık geldi mecbur
(1,537 puan) tarafından
Cocuk gibiler zaten tripleri gelince yas 2ye düşüyor bi garip oluyorlar
(11,092 puan) tarafından
Tripler dışında iyidir ama ya.. Allah mutlu mesut etsin sizi
0 oy
(3,023 puan) tarafından
Evlenilecek tam evinin erkeği iki burç vardır biri Yengeç diğeri Aslan. Ama Başak , Balık ve kesinlikle terazi erkeklerinden uzak dursunlar. 
(1,537 puan) tarafından
Balık benim kara listemde herkesinde olmalı :D
(3,023 puan) tarafından
Benim abim balık ben de ordan biliyorum
0 oy
(3,231 puan) tarafından

Eşimin balık benim yengeç olmam :D

(1,537 puan) tarafından
Ay canım eşine nasıl tahammül ediyorsun kuzum benim senin dunyadaki tek sınavın o onu geçersen cenneti garantilersin:D ama iyi biri diyorsan o kesinlikle balık değildir doğum tarihinde yanlışlık vardır :D
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Benim eşim yengeç. Ben hayatımda bu kadar evcimen bir erkek görmedim. İşinde gücünde ve bir de hanımcı:) acele etmesin evlenmek için iyice tanısın ama kaptirmasin kimseye 
(1,537 puan) tarafından
Bana ne yemek yaparsın diyormuş çocukları çok sevdiğinden bahsediyormus falan böyle anlatıyor :) durmadan seni görmeye geliyim mi hadi geliyim diyormuş çok tatlı geldi bana
0 oy
(18 puan) tarafından
Çok evcimenler 4 yıldır evliyim eşimin 1 kere bensiz bir arkadaşıyla bulustugunu bilmem ben bazen git diyorum kendi gitmiyor ama sıkı ailecidir ılımandir ben ona göre daha sinirliyim biraz rahat oluyorlar ama bazen bir şey oluyor küsüyorum oda küsüyor trip atıyor ona gıcık oluyorum ama genel olarak iyi
0 oy
(12 puan) tarafından
Tek kelime ile berbatttt, etrafımda tanıdığım hangi yengeç erkeği varsa hep anneci ve sinsi 
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim eşim de yengeç ilgilidir hatta fazla ilgili ve evcimen bence ideal eş burçlarından biri kesinlikle 
0 oy
(123 puan) tarafından

Ahh ahh benim eşimde balık burcu. Okadar güzel ozetlemissin ki . Annesine çok düşkündü diye. Benim eşimde anne anne diye ölür. Herkesin annesi var sanki bir tek bnm eşimin mi ? Annesi haksız bile olsa ne var annem o benim sen yanlış anlıyorsun senin için fesat diyor. Hep beni suçlu çıkartmak için yüz tane laf söylüyor. İyikide ayrılmış sonradan adam geri dönse bile asla kabul etmesin. Böyle erkekler çekilmiyor. Kaç kere boşanmaktan döndük. Böyle zihniyet yerin dibine batsın. 

Yengeç burcunun çok duygusal olduğunu biliyorum. Dedikoduyu sever. Ben merkezcidir. Ama tabiki ben kova burcuyum ve yengecle hiç anlasamam. Senin kardeşinin burcu ne? Kova burcu duygusal değildir mantık kadınıdır. Yengeç çok duygusal olduğunu için ben anlasamam. Kaynanam yengeç bu arada ahahah o yüzden de ayrı nefret ederim yengecten :D

0 oy
(8,858 puan) tarafından
Eşimin yengeç. Hayattaki en büyük şansım benim. Çok merhametli. Hiç kıyamaz bana. Herşeyimi sorar alır eder. Çalışıyorum maaşım var yine de harçlık verir. Sever sayar. 
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Eşim yengeç burcu. Tüm özelliklerini taşır. İyidir anlayislidir. Ev işlerinde yardım eder. Çalışkandır. Yardimseverdir. Sözüne borcuna sadiktir. Başkasına takti mi takar ama bana kin tutmaz. Küs kalamaz hic. Çok da iyi bir baba. Bize de duskundur. Tek olumsuz ozelligi inadidir. Biseyi kafası nasıl alıyorsa öyle anlar. Vazgeciremezsin. Böyle işte. Allah herkese geçim düzen versin. Kardeşin için de hayırlısı olsun. 
0 oy
(1,860 puan) tarafından
Eski erkek arkadaşım yengeçti.. sadece şunu söylemek istiyorum bi keresinde kendi kendine kavga çıkarıp kendi kendine olayı yatıştırıp teselli etmişti.. çok farklı bi dünyada yaşıyolar. Çok bunalım olup insanın enerjisini sömürüyorlar..
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Valla ne sen zor ne ben söyleyim 
0 oy
(12,943 puan) tarafından

Oğlan kardeşim yengeç anneme çok bağlı :)

Ünv gittiği gün sabahın körün de anne seni özledim diye ağlatal resim atmıştı :) 

Şuan sevgilisi aşırı kıskançlık yapıyor kıza ama sözünden de çıkmıyor ark arasında hamım köylü demeye başlamışlsr :) 

Eşim balık burcudur iyidir şükür:)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 189 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 259 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,127 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde Canmoglum (6 puan) tarafından soruldu
0 oy