0 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Benim kaynanam  evlendiginden bu yana soguk bi kadındı oyle bizi cok düşünmez oglunu severim der umursamaz aradıgnda hep kendi derdi yalandan bebeleri sorar varsa yoksa kızı .. bizim hiç bi işimize kosturmadılar bugüne kadar bızde kapılarrını acmadık kaynanam hep laf sokar yne gezmeye gttigmzde ara ara ugrardık onlar hiç gelmedi 1senedir ..buyuk kızıma geldi bakmaya 2.5ay baktı ben hamile oldugumu ögrendm işten izinlydim Mart'ta basladım izne smdiye kadar izinlydim bebiş 5aylık oldu küçük büyükte 2yasında hiç gelmediler bebek sogduıgnda masus benle kavga buldu alttan aldığım halde sen iyilik bilmezsin annenle yiyip içiosn o baksın gelemem fln benınısım dolu sana bakamam die evinden gönderdi bizi lohusayık 3.gün ben buna darılmayıp arıyorum ysptıgıma bakın ..inadına bize gelmedi cnkü teyzeleri ögretiyo annesi baksın iyilik yapma cok mu bilirler diye kendi kulagımla duydum kac ordan bırazda annesi baksın dedi .. neymiş teyzelerinn oglu mum hep kaynanası bakmıs 4bebege birden smdi yükü anneme atmaya calışıyo ben işe baslayınca bakılacak ..sürekli arar kendi derdi bebeleri resmni at göruntulu srsyım demez keza görümcemde soguk abisiyle iddiaları benle iddialara bi kvgamızda yok onla anne kız soguklar aralarında anlasıyolar ilgisizler ama benim annemler nekadar ilgili teyzeleri ölür yıgenlerine bende diyorm nekadar bizi sevmesede ondan yogenlerını ozlemezmi arayıp sormazmı hep kendi işleri .. haklı deglmym ama ..  son bomba yı anlatyrm yarın kızıma dogumgunu yapcz annemi resimde görürlerse darılırlar  haklı konuma gecerler die ara annemgil davet et dedim bacagım agrıyor yerimden kalkamıyorum bastonla geziyorum hastaneye gitcez yarın demiş ..gecenlerde babanı köyden getirttim kahvaltıya bile kalkamadım tepsiyle önüme getirdiler demiş ben tabi sasırmadım torunu n hediyesini bile vermedi daha kocası okadar koye gidip geliyor ugrasın iki dk versin demi  daha bana cam balkon yaptıracak para yok der 4sene oldu yaptıracak kendine tunıkler alır bana bi çöpünü görmedim ..kaynanamı az da olsa tanıorsam baskalarnn doldurusuyşa birlikte kesinlikle dedilerdi bahanen olur bacagı bahane et bakmıon diye sana darılamazlar dediler bence bide amelyt Olcan die tutturuyodu zaten doktorda ameliyat ol dedi derler umudu keseriz ondan bunu idtşyo bunu fitnelik fesatlıkla yapıo bu gavurlukları yapmasa  ınanırdım belki ama zor

15 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Kız boşver bırak onlara ihtiyacın mi var. Bende keşke beni anamla yalnız bıraksalar diyorum. Elinden gelse sürekli arayacak sürekli gelecek. Artık küsmek için bahane arıyorum kafa dinleyim diye. O yüzden bu kadar umursama 
(2,364 puan) tarafından
Dpgru cnm umursmmak lazm esime cenemı acıyoru m ltfen yardm edin ya cıldrcam asır ı takıyorum o kadından bsey duysam cinlerm tepeme glio kocamda dio sana bi laf denilmiyo die nefret ediyoru m onlardan annemde üzülüyo ilgisizler die snrada bana senn dedign gbi destek verio gelseler pesımizden ayrılmıo die sınır oluruz dio ama annem de cenesi drmuo hep bana attılar yükü göruyomsn fln die bende hırslanyrm .. küslük bul wlla bak hakediolar benim kaynana buldu bak kafası rahat ben sevmıom bile aynı evde iki bucul ay yasadık bana Onat yemek yapmaya gec girdi bilerek 2cesit yaptı laf soktu fln ıyıkı gttı dedm smdi niye böyle tepki veryr blmiyrm
(183 puan) tarafından
Bence seni sınır eden şey kaynanan değil annenin seni doldurması. Ay aynısını bizimkiler de yapıyor kusura bakma ama şöyle bakıyorum bizimkiler de pek iyi değiller yani. Empati kurmayı severim eşimin gözünden bakıyorum ben olsam şu harekete sınır olurum diyorum şahsen. O yüzden önce annenle konuşmalısın bak bana bunları söyleme istemiyorsan sende bakma ben başımın çaresine bakarım de merak etme zaten atmaz seni. Ben 1 haftalık lohusayken annem geldi bebek ağlıyor ama uyanamıyorum sezeryan olmuştum ve narkozu da atamadı vucudum annem basımda konuşuyor işte ben gidiyorum da çocuğa kalkmıyorsun da. En son kalktım giderseniz gidin kapı orda çocuğuma kendim bakarım şuraya geliyorsunuz canımı sıkıp gidiyorsunuz dedim o gün bugündür asla ağzını açmazlar
(2,364 puan) tarafından
Benim annemin cene durmaz yarın bi gör bakalm neler diyecek o hastaysa bende hastayım Nuran gibi naz yapmam cocuk çlarımın yanında olurum  benmde bacagım agrıyor die die beynimizi yer tmm cok yardmı dokundu ama cenesi de dursa göruyomsn kaynanan gelmedide bana kaldıda ne fena kadın amacına ulastıda bilmem ne böyle dio sürekli bende hep annem ugrasıyorum die işe baslayınca o kadın gelsin ugrassın yorulsun istiyorum annem yoruldum demesine göre 2yasına girdi kızım hiç baktrmdm ara ara geldi yanıma .. esimi ögretecem karım işe baslıcak bakıcı arıyoz desin masustan ilk once gel desin annesi bakmıomu derse kesin der ablasnn cocuklara gidio kadın zaten 2senedir yanımızda ameliyt olma durumu var dedirtcem .. ah bu anneler crnelerini kesse benım üzüldügümü bilio süreli hastayım kolum agrıyo der annem ben bakarm bebelerime bakmazsa bakmasın die ben üzüldkten snra dedi hep böyle kalmıcak ya gelmesinler girmesinler bosver dio bana büyüyecek suan zor zamanları atlatacaksınız krese gidince dio oyle ama bunlr unutulmz hangi yüzle gelecekki kaynana .. annemi bu konuda kackere azarladı m bi deneym bakalm bakmazsan bakma bakıcı tutarm anne diye ..annem lohusayken ilk dogummda cok üzdü zaten kaynananglle otur mutlusun fln DHA 4.gun neymiş esime kızmıs kavga etmişler gelmedi yatmadı evimde sen bakıosn zaten die arada yemek yaptı gtti hep kendim baktm hep lohusayken tuvallette agladım hungur hungur 5.gunden itibaren hep tektim esim işe başladı gelmediler laynanamda gitti bi kac gün snra oyle yani insan sezeryndan kalkamıyorki annemde mi kactı
(2,364 puan) tarafından
Wlla tam bendensin he empati kurmayı bende cok severım bende bakıorm bizimkşerde cok iyi degıl yanlısşarı hataları itici lafları var he tek artıları dogumgunu olsun üst bas alma olsun cok ilgililer annem yemegınde kadar düşünür ama hataları var itici lafları var annem mesela ben yıpranıyorm dio 2yasına girdi kızım bugyn bi hastaneye giderken bırakmsmzdr 3 4kez gelip bakmadı yani 2bebeyle beni tek koydu cnkğ yormayacak kendini ben işe basladgmmda bakarsa ..esim evdeyken gelmedi bilerek o baksın yardım etsin die sürekli esim bana cok yardımcı oldgu halde onu eleştrdi beni eleştrdi anneligme laf etti gelmedi uzaktan msjla beynımı yedi evimizde yakın bebeye söyle bak böyle bak sunu yap bunu yap yok altını degiştr yok krem sğr yok ilacı aksatma kendini rahatlattı smdide 5guun ard arda geldi sasırdım iki bebişle zorlanıyorm die kızıma gelirdi yedirmek istemezdi kendi khvaltı yapardı kızım zayıfladı ilgilenemedim  kücükten dolayı oylelıkle geldi DHA düne kadar oda ..esim de gıcık kapıodr ama demio bana
(183 puan) tarafından
Ah kuzum madem öyle ne kadar zorlansanda mecbur kendin bakacaksın. Aile çok ayrı tabiki ama önemli olan eşinle iyi olmakmış. Aynı evdesin illaki ona bisey dendiği zaman zirh alıyorsun yani ben alıyorum hemen evey ya bu niye bunu yapıyor diyorum ve hemen üstüne gidiyorum eşimin bu yüzden çok bozulduk. Şimdi diyorum ki ayn evin icindeyiz o küsünce yada ben küsünce bu ev oluyor bize zindan. Sanki ben kavga etsem eşime karşı dolsam ve boşansam kim sahip cikacam kimse boşanana kadar herkes arkamda olacak boşandıktan sonra hooopp laf sokmalar kova eve sigdiramamalar. Aman valla anlatsam roman olur da sıkma nolur canını.bak sen canını sıkdıkça o 2 yavrum da hissedecek bunu hep mutlu ol hep iyi ol. Benim bir arkadaşım hep bisey olunca ailesine ya huzurumu bozuyorsunuz der ailesi o yüzden hiç biseye karışamaz kendime kızarım onun kadar da mi yoksun diue. Sen onun kadar ol bırak darılıp gücensinler ama sen mutlu ol
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaynananın eline bakarsan biseyler alsın biseyler versin diye daha çok bıkarsın sen
(2,364 puan) tarafından
Dpgru cnm hiç tutmadı hiç hep benle iddia gprumce de oyle kavgamz yok benım whatsap sorunları sona almış yıgenlerine aramaz abi bi görntulu acalım resm at der insan dimi gözden uzaklar gönülden de mi uzak olur insan bunlar kafada kuruyo bi küslük bivsogul durma bunu hep ypıolar esimi huzursuz ediyrm zaten burnundan getrym annemgil soyle bak gelmediler keske aramasaysn oda üzülüyo daha kaynanam sevinir oh annesiyle bunaldılar iki cocukla hırsımı aldım derler bende esime diyrm tavır yap da bilsinler kırıldgımızı oda nye kotu olaym dio  ..annem de cenesi drmuo bana attılar yuku bende hastayım der ben canımı dişime takyrm gelyrm falan der ondan onemsiyorm annem ypruşdugu için gelmeseler daha iyi işime gelir sevmyrm nefret ediyrm esim nöbette smdi zor tutuyorum msjatmamak içn
(6,136 puan) tarafından
Eşini biraz rahat bırak dinlensin adam. Ondan önce ailesini bırak unut kafanda öldür bitir. Benim babamda senin eşin gibi ailesi de senin ailen gibi annem tek gelin 3 görümce var annem büyüktür saçını süpürge etti yine yaranamadı. babam, annem babamkardeşlerim dedi annemi ezdi şuan annem ve babam 60 yaşındalar babam hala aynı yani insanlara 1 kere yaranamadın mi 1 daha yaranamazsın. Çocukların büyür babanne dede hala amca der yine gider kar yağar yüzü örtülür sen şuan kendi kendini yediginle kalırsın. Ki kendini yemen de onların hoşuna gidiyordur iyice kudursun diye bilerek yapiyorlardir. Anlatabildim mi
(2,364 puan) tarafından
Bu grupta negüzel cümleler kuruluyor böyle kar yagar üzeri kapanır falan cok hosuma gttı ama bukadar canımın acıttıgı seyin kar yagsada üzeri kapanır mı sizce ben cocuklarmn zor zamanlarında smdi ihtiyacm varken bakmakta zorlanırken arayıp sormazken kovıd oldum gprumcede aramadı  babanne hala dedirtrmiyim esimin hayrına susuyum desinler diyorum yüregin nasıl sogaycak onlara  ya normal zamanda ararsalar bile tahammül edemyrm cnkğ hep itici lafları yok dayının oglu soyle yok Boyle hep kendi dertleri görümcem bana yenge dedirtmedi beni engelledi heryerden nye cnku atarlı söz paylasıyorm die smdide durumu sona almış kendi kendilerine küslük bulup uzaklık buluyorlar abisnin hatrına ya neyin iddiasını güdüyosunuz bana inat ara yigrnlern resmni iste dmi bu hareketlerine cok sasırıyorum ..orası kesin zaten cnm kaynanam görümcem sevniyodr oh bu hareketlerle ezgiyi deli ettik siniroldu die ..bence siniroluyum diede yapıyolar gelmesinler daha iyi de işte .. iyilik yaranmaz gercekten hediyede aldm bak diosn 60 yasında hala aynılar die kıymet bilmeyen blmio  gercekten  bazen ailesinden cok atınca esimailesini korur sen hiç aradnmı uzak durdn onlardan die kendimi yedihimle kalıyorum asırı siniroluyorm tahammul edemyrm arayıp  bunları duymaya sütüm gidecek die korkuyorum asırı takıorm ..tek gelinsin dmi biraz pofpofla bizim sğl
Sülalede gelinler cok üstüne düşülür hediyeler alınır oyle kavga edilmez suyuna gidilir sevmeseler bile ogullarının hatrına
(6,136 puan) tarafından
Kendi sorunun cevabını kendin veriyorsun. Bataklıktan çıkmak senin elinde ama sen hala boğulacak diye uğraşıyorsun bide emziriyorsun bebegin hatrına rizkinin hatrına bari yapma bırak gitsinler. Sütünden stres bebeğine geçer çok zorlanirsin bunu unutma
(2,364 puan) tarafından
Aynen zorlandm zaten kabız gbi emdi durdu yavrm zorla hakkım helal degl ben. Hakkmda iddia edip böyle yapıolar ya Allah bildikleri gbi yapsn dogumgunne gleemck kadar kotu mu bacagı inadına gelmio torun sevgisi yok iddia herseyde ins yarn annemde susar da strese sokmaz kızımın dogumgunu rahatca kutlarım .. baskaları gelmesin die sevinir ben hırslanyrm işe basladgmda arasnmı ESM anne gel die bacsgı mı bahane eder ederse tavır yapsn kapatan diorm
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Okudum canım. Ne ayıh ananla yiyip içiyon demesi.... Senin ailen bakmaz mı? Şimdi mil bakacak
(2,364 puan) tarafından
Annem bakacalta annemde bi ton lafla bakar smdi ben insan deglm benıöde her tarafım hasta agrıyor die die  kadın uyanmadı hastaneden cıktık kocam ısrar edio annemde kalalım die ben sana bakamam ev cok kotu ınsaat var dısarda dedi ne bekelrsn ama dedmki Allah elime düşürsün dedim bedduammı tuttu bilmiyorum  bacagım kotu dioms dedmki esime rabbim zpr gununde bana yaptıgı gibi kmseyi bulamasın bana muhtac olsun dedm o bizi zor drumda bırakıp gtti ya anneme attı ya bütün yükü tarhana yapcam yol montaşama oluo yol meleöen yapcm die 5ay gectı gelmedi ya smdi de bacak buldu Allah bildigi gbi yapsın dediydm
0 oy
(874 puan) tarafından
İlla diyon gel bela bana bulaş ya kömür tutarsan elin kara olur ne ugrasiyon kardeşim bırak eşin dertlensin uzak olsun istiyon diye gelmiyor istemesen dibinden ayrılmaz ailen de varmış kimseye sırt yaslayıp yaşamaya lüzum yok iyi kötü hiç günümde yanımda olmadın kimin yanındaysan ona git dersin vakti gelince 
(2,364 puan) tarafından
War bu söz süper kömür tutarsan elin kara olur illa bela gel diosn ay bunları anlıma yazocam bana motıve olsun bıan moralim düzeldi ama annemden de kaynaklı ben annemi yormuyorum arada gelir 2cocukşa görutomsn bana attı yuku bende hastayım demeye baslar yarın yine wlla sütüme zararlar ya bıktım .. ilgisizler der oyleler ama napym adamlar umurlarnda degl gelinine acımıo iki cocukla zorlanıomu gitmezsen bana kırılırlarmı umrunda degl  ben bunları hiç aramadım sormadım bilerek fesatlık yaptım kavga buldum smdide bacagımı bahane ediyorum die dğşnmüyrmı acaba tmm agrıodr ama kesınlıkle kaynanam abartması torunlarını goremeyeck kadar mı ha bacakta son 1ay da cıkto meydana ..işe baslamama 4ay var wlla 2ay bi baktı mahvetti beni laf soktu övdü baskasını ınadına yemek yapmadı kızıma iyi bakmadı.. dicem vakti geldiğinde öyle bi tokat atıcam ki esmde annesine bakmaya giderse evden kovacam ama ben dedmki ah ettim dogum yaptım 4.gun annem mahvolms drumda bizde oyle evde yemek yok montalama var inssaatclar var yok tarhana yapcam die bahane buldu telefon ettm neyse annemde dinlensin biraz sen nezmn gelecksn bi kac gün kal git dedm benle nasl kavga edio uymayın dedm yırtınıo ama ozmn ah ettim dedmki seninde zor zamanın olsun skntı cek yanında kmseyi bulama dedm kovıd olduk 1ay once ınadına hergün oglunu aradı gecmiş olsuna beni aramadı yani dıoki zorla gelin beni sevmesin dio  eger amelyt fln olsun ben onu b*k arar m
(874 puan) tarafından
Yavrum elbette hakkını savun kendini ezdirme hak etmeyene değer verme ama o kimin anası kocanin ... Kocan gitmek zorunda gidecekde ama sen kovarim falan deme peşin konuşma onlar ana oğul ne yaparlarsa yapsınlar sana anasını savunmasın anasına karşı seni ezdirmesin yeter gerisi onun meselesi boşver üstüne düştükçe egosu şişiyor etme bulma dünyası herkes niyetinin ekmeğini yer sen iyi niyetinden vazgeçme bu dünyada kaybeden ahirette kazanir.
(2,364 puan) tarafından
Evet kotu nıyetlıler onlar bedduam tuttu .. zor zamanda bizi bu drumda bıraktın ya sende zor zaöanda kal yanında kmseyi bulama dedim bu cocuklar büyüyecek ozmn gider gelmem ..pesin konsmak istemyrm saçma cok hırslym esimde gidip gelirse bişey olmama gbi konusursa sinirolurm oda tavır yapsın istiyorum nediym adamlarla kvga mı ediyşm hersey DHA kotu olacak sinirime hakim olamayacam dio .. bazen bende dıorm bukadar takmayım ana oglu naparsa yapan dedigin gbi ama hakim olamıyorum ofleme öfkem cok buyuk gelin beni sevmesin die ugrasıo..etme bulma dünyası aynen egosu sisiyor cnku bunlar bana muhtac oh nasl zor srumda bıraktm essek gbi baksnlsr dıodur wlla bak ile baslayacagm zaman aramasnmı esim gel anne bak dıe bacagını mı bahane eder ederse tm glme die tavır mı yapsaki
(874 puan) tarafından
Memurmusun yani ise başlamak zorunda mısın çocuklarını nasıl emanet edeceksin ki bunca öfke duyduğun birine
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kız.takma bu kadar kafaya 
(2,364 puan) tarafından
Walla basıma agrılar girdicatlıcam
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Mikrobikler....
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız bırak gelmesin bizler kimseye muhtaç değiliz güçlü anneleriz keşke benim kaynanamda bİze bir yıl gelmese  şeytandan saniyeler önce doğmuş olsa gerek 
(2,364 puan) tarafından
Hahaha cok güldüm swninkidemi gavur kız ben de oyle diom bazen dertlenmeym millet uzak dursun istiyo die ama yok kasınıom
(2,364 puan) tarafından
Evet cok sükür kmseye muhtac olmadan birini 2yasına digerinide 5aya getrdm
(7,768 puan) tarafından
Ah ah gelmese keşke bide yemek vakti yoldayken biz geliyoruz der be gavurun evladı öğleden haber verde ona göre yemek hazırlıyım dimi her zaman bol yemek olmuyo bazen sadece iki kişilik oluyo o zaman sofradan kalkıp yemek pişirmeye gidiyorum bide çok şeytani düşünceleri vr evladımada çok zarar verdi sende umursama tek yardım isteme gelmesin boşverrr canı cehenneme Allah bize yeter maşallah bak büyütmüşsün meleklerini
(2,364 puan) tarafından
Nasl  dusünceler cnm evladına nasl zarar verdi mıkrop kadın   yo yemek yapmasan laf eder mi bende oyle ayarlı olmuyo bazen az yemek cıkıyo  wlla hiç umursamadm kahvaltı gbi koyarm .. Allah yetee evt
(7,768 puan) tarafından
Oğlumun yumurta alerjisi var ileri düzeyde ve elli defa uyardık hala içinde yumurta olan şeyi kaşla göz arası verir laf söz anlamaz
Pul biberli yemek mi dersin soruyorum domates onlar diyo bi yiyorum ki acı Allaha havale ettim onun yüzünden evladım çok acılar çekti ne iğneler yedi hakkım helal değil
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Nasil bir ofkeyle yazdinsa virgul ne yok okurken zorlandim bacim :)))  doger konularda hakli olabilirsin ama ne senin annen ne esinin annesi senin cocuklarina bakmak zorunda değil. Adamlar kendi cocuklarini büyütmusler, ugrasmislar artik birakinda rahat ersinler. Neden bakmak zorundaymis gibi alinip kusuyorsunuz ki? Cocuk senin sonunda, torunu olabilir ama o cocugun anasi babasi sizsiniz dimi? Yani diger meseleler ayri bu ayri bence
(2,364 puan) tarafından
Cnm işe baslıcam neden hep bu görüştesiniz acaba bu görüşte olanlar  da mı baktırmıo bakmak zorunda degıl medemk bi slntıları yoksa bakacaklar zor drumdayım işte herkes anneanne babanne verio rahat etsinler de zaten biz işteykn ve cogu zaman esimde olacsk yanlarında bi yanlız 5gun kalacaklar zaten 2sene 2sinede hiç bulamadık yetmezmi
(6,978 puan) tarafından
Istemiyorsa zorla mi? Ben kendim bakiyorum çocuğuma kimseye baktirmadim ben calismiyorum Allah berkeet versin esimin maasiyla idare ediyoruz. Annene baktir madem niye kaynanai zorluyorsun. Istemiyorsa nokta istemiyor. Onlara mi guvenip yaptiniz cocugu. Yooo... istemiyor napacan hadi
(2,364 puan) tarafından
Peko kaynanam kacıo bakmıo küslük buluyo die kızmakta haklı deglmym istemio bacagını bahane edşo
(6,978 puan) tarafından
Haklı oldugunu baskalarindan duymak neden bubkadar onemli bacim, illa vi konuda sana haklisin mi diyelim? Sen bu iddialasmayi biraktigin gun huzur bulursun, hakli veya haksiz ne farkeder, kafana takmissin bi kere...bosver kimseyle ugrasma
(2,364 puan) tarafından
Basıma agrılar gırdı dunden berı kvga edıoz esımle oda sen hıc aradnmı gttınmı dıo
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Skcı hersey....
0 oy
tarafından
Yine eski hortlamış 
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim kaynanam entrika yapmaz ama yabancı gibiyiz bizde gelip gitmezler biz gidersek misafir gibi gitmezsek aramazlar falan bana karşı deği oğullarına karşıda öyleler. Sanki yabancıymış gibiyiz yani 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Gelinim benim hakkimda bunları düşünse sonra da bu beklentiye girse ben de bakmam niye bakayım ki? Maddi ihtiyaçlarını karşılamak ve bakmak sizin sorumluluğunuz söylediklerini çok ayıpladım. 
(2,364 puan) tarafından
Neden ayıplıosnz kaynanamlar sorumsz ılgosz bırışerı yukarda yazdıklarıma göre nasıl Boyle dusunuyosn anlamına deglm pekı kaynanam benm hakkımda neler düşünğyor ve bana karşı nasl davranısları varda ben böyle yazıorm hey Allhm ya kmse durdul yere yazmaz
(3,213 puan) tarafından
Eğer öyleyse böyle bi insan evladıma baksın diye beklentiye girmen çok  daha saçma ve tehlikeli!
(2,364 puan) tarafından
Susarmsnz neresi tehlikeli flozoflar kpnstu bi girin ya
(3,213 puan) tarafından
Bunun için filozof olmaya gerek yok bencil olmayın yeter....
(2,364 puan) tarafından
Yo degılım  bnımkıler fena
0 oy
(276 puan) tarafından
Ne guzel kafan rahat iste. Ben olsam hic takmam umursama ya boşver. Benim ki de oyle olsa keşke gelip gitmese soyle uzun zmn ne iyi olurdu. Ben olsam senin yerine sevinirdim valla
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Esime konuyu actım 2gundr kavgalıyz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 443 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,427 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 210 göst.