0 oy
1,428 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

2 senedir bu hastalık ile uğraşıyorum, Doktorlar risk var demişti ama detaylı olarak araştırmadım eşimde kafanı yorma bakma söz ver dedi baktım araştırdım bulunduğum durum hem anne hayatını hep bebegin hayatına son vere bilir diyor kafayı yicem artık bi yerim ağrısa bişey olacak diyorum napcam ben şuan aglıyorum eşim görse çok üzülecek gizli gizli ağlamak tan bıktım bıktımmmm Rabbim bütün hastalara şifa versin 

imageböyle bi yazı okudum başima bunlar gele bilirmiş :(( şuan tedavi altındayım inşallah atlatırım kızlar 

41 Cevaplar

+7 oy
(327 puan) tarafından
Ayy İnternette inanma canım kolum ağrıyor yazsam İnternete kol kanseri çıkıyorum. Doktor her şeyin en iyisini söyler zaten İnternette bakıp da moralini bozma boşuna 
tarafından
Evet öyle ama doktor da korkuttu beni
(327 puan) tarafından
Tedavi görüyorum demişsin Allahını izni ile atlatırsın sen moralini bozma
-Reklam-
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Çoğu insanda var endişe etme stres etme  her derdin bir dermanı var

tarafından
Benimki kronik olduğu için çok stresliyim
+1 oy
(1,584 puan) tarafından
Keşke araştırmasaydin kendini üzmekten başka bişey yapmadın rabbim şifa eylesin üzülme ağlamada karnındaki bebeğini düşün onuda üzüyorsun
tarafından
Aynen oyle valla :/
0 oy
(572 puan) tarafından
Kalbini ferah tut bence Allah ne derse o olur. Kendini hic strese sokma 
tarafından
Sagol canım benim
0 oy
tarafından
Bicok hamilede var igne kullanirsan sorun olmaz diye biliyorum  gecmis olsun RABBIM korktuguna ugratmasin insallah
tarafından
Evet biliyom da önceden de vardi kronik hale geldi busefer daha yayılmış inşallah canım
tarafından
Internete bakma.doktorunu dinle kac kere internete baktim.doktora.kostum doktorlar dedi.sen internete bakip.gelmissin:)) oraya bakarsak hepimiz kötü  durumdayiz
tarafından
Haklısın canım Allah razi olsun
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bunlar.çoğu gebelikte olağan durumlar benimde başıma geldi kan sulandırıcı kullanmıştım şükür birşey olmadı kafanı takma şuan buna kafanı takman o okuduklarından daha riskli unutma
tarafından
2 sene önce 3 ay yatakta yattım iğleştim sandim ama tekrar oldu bu sefer daha yayılmış bir şekilde o yuzdn çok korkuyorum inşallah bişey olmaz
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Dert etme kuzum. Bende de var. Gebeliğin basindan beri kan sulandırıcı hap ve iğne kullanıyorum. 32. Haftaya geldik çok şükür.
tarafından
2 sene önce 3 ay yatakta yattım iğleştim sandim ama tekrar oldu bu sefer daha yayılmış bir şekilde o yuzdn çok korkuyorum,
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kan pıhtılaşması bende de var 9 ay boyunca her gün igne kullandım bebek aspirini ictim benim senin gibi nice kadınlar var hamilelik bolumune bak istersen ilk başta tuhaf gelebilir ama sonra alışıyorsun oğlum 20 aylık şükürler olsun 
tarafından
Benim önceden vardi kronik benimki o yüzden risk taşiyrum ilk attığında sağ bacak kısmi felç oldu
(6,136 puan) tarafından
Canim irsi mi? Annen baban halan vs benim halalarım da vardır babaannemden başlıyor daha gerisini bilmiyorum. Yani doğumdan önce sonra normal hayatında sanırım hep kan sulandırıcı kullanmalısın
Coraspirin bebek aspirini iğne vs
tarafından
2 senem ilaçla geçti anju yapmadılar yani damar tıkanıklığı var şuan dedemde vardı ama doktorum ilk defa bu kadar genç birinde bu olayı gördüğünü söyledi
0 oy
(980 puan) tarafından
Benim doktorum bu yüzden bana kan sulandırıcı başlatmıştı doğumdan 1 hafta 10 gün önce kullanmayı bıraktırmıştı. Doktorunuz bununla ilgili bir tavsiye de bulunmadı mı peki
(980 puan) tarafından
Kan sulandırıcı bir ilaç ya da iğne vermedi mi
tarafından
Şuan kullanıyorum ama yinede ola bilir dedi onun için çok stresliyim
(980 puan) tarafından
Dedim ya bende de aynı sorun vardı. Kafana takma çoğu gebelikte bu risk vardır dedi bana doktorum kontrollerini düzenli olarak yaparız bir şey olmaz demişti.
tarafından
İnşallah canım Allah razi olsun
(980 puan) tarafından
Ne demek. Rabb'im sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
(689 puan) tarafından
Canim gecen hafta oglum tv ye cok daliyor diye net e yazdim 8 aylik cocuga rvde otizm teshisi koydum kendimce doktora gittik kostur kostur bana guldu annesi internete bakarsak ben bile otizm hastasi  cikarim dedi bakma dedi dr agetir dedi anlayacagin internete kolum agriyor yazsan kanser cikiyor bkma takma kafana bizim karis komsuda vardi bir guzel dogurdu cocuk okula basladi hic bisey olmaz inşallah 
tarafından
Aynen oyle valla Allah razi olsun
0 oy
(588 puan) tarafından
Canım bir arkadaşım gebelik zehirlenmesi gecirdi. Ama ona erken müdahale edilmedi. Erken müdahale çok önemli inan. Kaç haftalıksın. 
tarafından
Çok haklısın 5 haftalık daha
0 oy
tarafından
Internetteki her bilgiye inanma lütfen. Ve bu durum tedavisi olmayan bir durum degil. Cogu kadinda oluyor saglikla doguruyorlar. Iyi dusun iyi olsun. 
tarafından
Haklısın doktor da çok korkuttu beni
tarafından
Iyi dusun iyi olsun. Gerekirse baska dr a git.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İnternet genelde insanları öldürür sıkıntı yapma inşallah doktorlar bilirler napacaklarini Allah yardımcın olsun
tarafından
Haklısın canım Allah razi olsun ❤️
0 oy
(732 puan) tarafından
Canım her hamilede görünüyo bildiğim kadarıyla kan sulandırıcı veriyolar üzme kendini, bebişide, eşinize. Allahın izniyle bişey olmaz 
tarafından
İnşallah canım Allah razi olsun
0 oy
(866 puan) tarafından
Bnde de hamileyken baska bi problem vardi .googlede ilk çıkan şeyleri okudum ve orda yazana gore kesin benim başıma bisey gelecek diye günlerce ağladım hamileliğimin hic tadını çıkaramadım. Sonra bebekte problem var dediler bide onun icin günlerce üzüldüm. Doğuma son 3 gün vardi ben hala korkuyordum .cok şükür suan saglikliyiz .dert etme okudukça insan kafayı yiyor .iyi dusun iyi olsun. Dua et .ikinize de şifa versin rabbim
tarafından
Demi haklısın canım Allah razi olsun
0 oy
(374 puan) tarafından
Pihtilasma mi var cabim gecmis olsun Rabbim sizi bornirinize bagislasin igne kullaniyor musun ve aspirin gunluk olarak da 1 baardak suya yarim limon *** her sabah ic mutlaka Ravbim hayırlı sifalar versin vende de vardi sonuna kafar igne kullandim bende cok korkuyordum evladima bisey olcak diye sukur iyiyiz yanimda bin sukur Allaha 
tarafından
Kullaniyorum iğne diger çocukta oldu zatn pıhtılaşma
(374 puan) tarafından
Peki o zaman sikinti çıktı mi kardrsim kaclik igne kullanıyorsun normal dofum mu yaptin sezeryan mi
tarafından
Sıkıntı şu şekilde ozmn igne olmadım bir anda olan bişey 3 ay sonra toparladım şuan iğne kullanıyorum 6000 lik olan dan kullanıyorum
(374 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kardrskm enimde bir tane pigtilasmasi olan gorumcem var saan hamilelik icin bisey dedi mi hic doktorlar ona diyorlar riskli o da yani kalsa 7 bin 6 bin lik igne kullanack sekilde sen gibi sana doktor yapma cocuk fakan dedi mi
tarafından
Benimde riskli işte yani çiger yada kalbe ata bilir elimizden bişey gelmez diyorlar.. Kalp damar cerrahi kesinlikle bişey olmaz demişti ama şuan kadın doğum böyle diyor
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Canm benim bende de pihtilasma var ama bnm,doktorum hic boyle seyler soylemedi ilac verdi şuan kullaniyoru. Elhamdulillah iyiyiz,sende internette her gördügüne inanma bazen çok sacma sapan şeyler çikiyor sadece kendini korkutursun
tarafından
Benim önceden vardi kronik benimki o yüzden risk taşiyrum ilk attığında sağ bacak kısmi felç oldu
(2,052 puan) tarafından
Suphanalllah rabbim yardimcin olsun canim benim
0 oy
(796 puan) tarafından
Kız internete inanma ikizlerimden biri hap  kullaniyo ben hastanedeyken ksyinvslidem yanlislilkla  digerine  vermişti netten bi araştırdım ćocugumu öldürdü ama doktora gittim bisey olmaz dedi bikerelkkten  bişeyde olmadi
tarafından
İnşallah canım çok sagol ❤️
0 oy
(15 puan) tarafından
Canım bunun için kendini üzme sakın.Bak en yakınında bu sorun vardı şimdi bebegi maşallah 2 yaşına girmek üzere.Hanileyken bunun için iğne kullanıyordu.Doktorlar seni yönlendirir zaten .Lütfen kendini de bebeğini de üzme.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Allah razi olsun ❤️
0 oy
(749 puan) tarafından
Cnm benim allahin izniyle hicbirsey olmaz.bak orda yaziyor eger tedavi olunmazsa die sen tedavi oluyorsun icini rahat tut.sitres yapmazsan uzulmezsen daha kolay atlatirsin
tarafından
Allah razi olsun canım sizden

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 763 göst.
0 oy
15 cevap 1,085 göst.
0 oy
11 cevap 443 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 339 göst.