0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Gebeyim

Her aradığında , oğlum güzel torunumda güzel olacak diyor hiç beni katmiyor 

Bugün yine aradı 

Eşime sen zayiflamissin birşey yemiyor musun diyor 

Kendi cocuklariyla video çekiyor , eşimle gurbetteyiz bir evladım eksik diyor video da bize atıyor yine beni yok sayıyor 

Torunu olunca da torun benim diyor elimden alacak diye korkuyorum çok kötü bir kadın 

Asla zekam yetmiyor baş etmeye aşırı kendini iyi gösterip ters köşe ediyor beni. Öyle yoruldum ki ondan. 

Rabbim beni affetsin bazenn içim yana yana bela bulmasını diliyorum çok çektirdi 

:( Daha tonlarca şey 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne ******** insanlar var ya 
tarafından
P.sikopat dedim ama sansurlenmis :)
-Reklam-
+1 oy
(597 puan) tarafından
Gorumcem ve kocami anlattin sanki.. Ikiside beni yok sayyo. Koca sayacakki etrafida saysin seni vallaha bunu anladim kocada is yoksa kimse takmio. 
(32 puan) tarafından
Evlenmeseymis madem seninle soyle kocalara ayar oluyorum ya
(1,320 puan) tarafından
Aynen daha çocuk karnım da arıyor bağırıyor ordan x nasıl ne yapıyor diye
Ben insan değil miyim ya
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah sana  onada Hidayet nasıp etsin inşallah
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ay ne demek torun benim allah aşkına çocuk bakmak o kadar kolay mı ya ne haller le büyütüyoruz biz bunları onlar elimizden alsın diye mi allaj aşkına bunlari demesine fırsat vermeyin lütfen 
0 oy
tarafından
Rabbim zorunuzu kolaylaştırsın canım bizde sürekli laf sokan kaynanam var degişik biraz Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(207 puan) tarafından
Allah ona akıl fikir sana sabır versin. Kimse bebeğini çocuğunu elinden alamaz
0 oy
tarafından
Derdi neymis
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Allah islah etsin onu ya
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Salla ya gece gece gebesin dert ettiğin şeye bak 

Nabza göre şerbeti ver geç
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ne olursa olsun beddua etme.. beddua sahibini bulurmuş Allah korusun..  sana kötü şeyler yasattıysa  Allah gördü  duydu, ona bırak cnm. Allahın adaleti şaşmaz.. 
(1,320 puan) tarafından
Amenna inşallah ❤️ amin Allah'ım amin
(1,019 puan) tarafından
Benim.kaynanamda eşimi  her gördüğümde oğlum.sacin beyazlasmis diyo ki 2 3 telinde var bende diyorum anne sana çekmiş sizde irsi galiba :D susup kaliyo yapacak bisi yok adamına gore muamele..
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 

Sende onu yok say herkesi sor onu sorma eşinle güzel vakitler geçir onları ona at kudursun

Ayrıca kimse senden alamaz çocuğunu heleki babaanne hiç hükmü olmayan bir asla almaz korkma canım

Bellki oyuncu biri sende oyna eşine kesme asla onu muhakkak ki bir an eşinde görecekdir nasıl biri olduğunu 
(1,320 puan) tarafından
Çok oyuncu yetişemiyorum hızına inan ki
Aşırı derece de dolaplar çeviriyor benim zekam aklım artık yetmiyor ona yetişemiyorum. Rabbime bıraktım. Elim catmaz ağzım değmez ona. Oldu bitti böyleydi buda benim imtihanim
tarafından
Benim ki de öyle kız cidden seni çok iyi anlıyorum
Beni kabullenemedi bir türlü onun gibi yapıyorum kimse yokken veriyorum ağzının payını biri varken hiç bir şey demiyorum illaki laf sokuyor eşimde görüyor niye dedin şimdi diye anasına söyleniyor
(1,320 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah yuvamin huzuru bozulmasın tek dilegim o herkes için kötülüklerine fırsat vermesin rabbim
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kız takma sktr et. Ne yapıyorsa yapsın sakin ol canım umursama
0 oy
tarafından
Takıntılı senin kayinvaliden galiba bunlar nasıl çirkin laflar
0 oy
(83 puan) tarafından
Aynı durumdayız daha fazlası basımda....
(1,320 puan) tarafından
Var mı hanimligimizi bozmadan yapabileceğimiz birşey
(83 puan) tarafından
Düşünüyorum bulamıyorum eşimde bi o kadar annesine ailesine düşkün laf  bile etrirmiyor
(1,320 puan) tarafından
Malesef bizde öyle :(
0 oy
tarafından

AYNISI BENDE DE VAR NE YAZIK KI:ermm:

(1,320 puan) tarafından
Nasıl baş ediyorsun
tarafından
Baş etmiyorum umursamıyorum arayıp sormuyorum kafam böyle daha rahat daha fazla şeyde yapmak isterdim ama şartlar el vermiyor
(1,320 puan) tarafından
Ben de arayıp sormam başta kendisi hot hot davrandi benden birşey bekleyemez zaten de.
Rahat durmuyor işte.
 Allah yardım etsin hepimize.
tarafından
Amin inşAllah valla onlar durmazlar asla dilerim öyle bi gelin gelsin ki onlara bize yaşattıklarını bin katını yaşasınlar
(1,320 puan) tarafından
Durmuyorlar ne yaptığımı da bilsem keşke
Oğlunu yedik sanki evlendirmeseydi
Milletin kızlarının günahına giriyorlar üstelik
Görümcem de yaşıyor
Beni anama göndermiyor neymiş , evlenmisim artık anneyle görüşmek olmazmış. Çok doluyum ya l.
İnşallah kalpleri gibi sonları olur dilerim.
0 oy
(32 puan) tarafından

Hepimizinki öyle merak etme dert de etme cok da umrumuzda;)

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum inşallah Bi tane de bnde var herşeyi yapar sonra kndini haklı çıkarr arada sen kalırsın rabbim korusun bole insan lardan sen tepkini koy asla müsade etme
0 oy
tarafından
Senı insan yerine koymayan sen de koyma csnım madem sana el gıbı davranıyor sende aynısı yap arama bile 
0 oy
tarafından
Beddua etme sakın. Anlıyorum seni genelde öyle söylüyorlar duymamazlıktan gel. Ya da gülerek laf sok ara sıra öyle susturmaya çalış. 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Akılsızlarla uğraşmak zor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 543 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.