0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (616 puan) tarafından
Kizlar 39 gunlk bbgm var. Dun kndim yedigim bisiyden zrhrlndm tum gun cikardim hstnde serum filan takildi .bugun sutum glmiyor bbgm uyumuyor kesinlikle durmuyor napabilirim

7 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Emziremiyorsan  kesinlikle mama vermelisin bebek aç  durmaz canım 
(616 puan) tarafından
Kusum emziriyorm ama cok doymiyor
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Mama ver cnm aç kalmasın bide doktor bebeğine de baktı mi
(616 puan) tarafından
Mamaya alismasindan korkuyorum mememi emmek istediginde veriyorum o cekiyor ama cok doymuyor
(553 puan) tarafından
Alismaz cnm  . Benim bebegimde 2 hafta hep mama emmisti ilk doğduğu zaman sonra kestim mamayı hep emzirdim . Alisirsada yapacak bişey yok Aç kalmasından daha iyi
(616 puan) tarafından
Emiyor canim sknti yok cok sukur
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım sakin ol ara ara olur öyle uyumadigi için süt toplanmiyor aynısını hala yaşıyorum sabahtan beri uyumadi sende üzülme canım uyursa toplar sütun bi bulgur pilavı yap yanına kuru soğan inşallah çoğalır sütun 
(616 puan) tarafından
Sagol canim insallah
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bol bol su ic canım, bulgur pilavı güzel sut yapıyor. Gecmis olsun biraz zorlasa gelir süt. Oruc tutarken falan geliyor ys süt öyle düşün canım. 
(616 puan) tarafından
Suyu iciyorum canim cok sagol soganda yedim
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Dün hiç meme vermediysen olabilir ama keşke sağsaydın sütünü. Öyle durumlarda sütünü sağ ama verme çocuğa ve bebeği bi kaç saatliğine mama ile idare et. 
(616 puan) tarafından
Yok dun emdi kuzum bugun emiyor ama cok doymuyor karni suan uyuyor kakasini filanda yapiyor
0 oy
(284 puan) tarafından
Hemem mama vermelisin canm 3 saatten fazla ac kalirsa kan sekeri duser mamaya alisir diye korkma bende sutum olmadigi icin 3 gun mama verdim 3. Gunden sonra mememi aldi ac kalmasindan iyidir bence yazik yavrum ya . 
0 oy
(415 puan) tarafından
Hemn cocuk doktoruna soyle bebek ıhmale gelmz zehırlendıgnı felan soyle kesnlkle

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 451 göst.
21 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...