0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (1,399 puan) tarafından
Ben ikinciye hamileyim daha yeni bende mide bulantısı tiksinme belirtisi falan yok ama esim benim hamile olduğumdan beri midesi bulanıyor kahvaltı yapamıyor yapiyor ama iştahsızm diyor iki uc defa kahvaltıdan sonra kustu evde yemek kokusu gelince o yemeği yiyemiyor yani bende olmasi gereken belirtilerin hepsi esimde var bende soyle bise hatırlıyorum çok eskiden aklımda kalmış yeni geldi aklıma kadin hamile olunca erkekte etkilenirmis karısınin sıkıntısı erkeğe geçermiş gibi bise hatırlıyorum böyle birsey var mı bilen veya hatirlayan

21 Cevaplar

+2 oy
(6,136 puan) tarafından
Benimki de hamileden beter herşeyi aseriyor 
(6,136 puan) tarafından
Ay valla sinir oluyorum bi markete gönderiyorum birsürü şey alıp geliyor neden aldın diyorum bunu canım çekti şunu canım istedi o gözüme takıldı deyip toplayıp geliyor
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından

Valla ilk defa duydum böyle bir şeyi.:angel:

(1,399 puan) tarafından
Piskoljik heralde artık neyse bende bilmiyorum
(736 puan) tarafından
Olabilir :)
0 oy
tarafından
Bir doktora gitmesini tavsiye ederim belki midesiyle ilgili bir problem vardır ülser vs. Gibi
(1,399 puan) tarafından
Normalde de midesi hassas birisi ama iste sadece evde böyle kokulardan çabuk tikinsnmeye başladı dışarıda sorun yok diyor
tarafından
Benim eşimde yemek kokusundan çok tiksinir evde yemek yaparken aspiratör balkonun kapılarını mutlaka açıyorum bir gram yemek kokusu gitsin salona içeriye midesi bulanır o yemeği yiyemez belki öyle bsieydir canım
(1,399 puan) tarafından
Ya işte bilmiyorum ki benim hamileligi öğrendiğimizden beri böyle öncesinde yoktu daha da uzarsa zaten ben demeden kendisi kesin gider hastaneye
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum cnm 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Evet benim esimde oyleydi  hatta her ay benim yerime adet sancısi ceker. Karnim ağriyor der. Ben doğum sancısı çekerken eşimi sakinleştiriyordum o daha fazla strese girmişti. Doktor doğumhaneye girince sen mi doğuruyorsun kocan mı doğuruyor belli degil demişti. 
(1,399 puan) tarafından
Seninki daha betermiş kiz benimki ilk defa böyle oldu ilk hamileligimde böyle bisi yoktu
0 oy
tarafından
Evet cnm geçen dizide görmüştüm kadın hamile ama belirtileri eside yaşıyor tamamen pisikolojikmem 
(1,399 puan) tarafından
Ilk hamileligimde yoktu böyle bise ikincide böyle olunca tuhafıma gitti ya ilginç evet psikolojik mis
0 oy
(11,505 puan) tarafından

• :DBizimkinde iştah arttı herşeyi aşeriyor benden çok yiyor . 
(1,399 puan) tarafından
Masallah senin hamilelik esine yaradı desene:))
0 oy
tarafından
Psıkolojıkmen bu tarz olabiliyor canim Psikiyatra gotur esını
(1,399 puan) tarafından
Bise olmaz çeksin biraz belki onun bulantısı bitince benimki başlayacak hic düşünmek bile istemiyorum böyle devam etsin nereye kadar giderse
tarafından
Yapma kız yazık adama
0 oy
tarafından

Belki oda hamile niye öyle diyorsun hahaaa :D

(1,399 puan) tarafından
Hic belli olmaz ya çok kötü oluyor adam gözümle kustugunu görmesem numara yapiyo derim
0 oy
(632 puan) tarafından
Vallahi benim esimde benimle birlikdə hamilelik gecirdi)) mide yanması kusma .sürəkli cani biseyleri aserdi)
(1,399 puan) tarafından
Yaa demek ki varmış böyle bise
0 oy
(196 puan) tarafından
Keşke öyle olsa ya çocuğu biz taşısak sıkıntılarını erkek çekse eşit olurdu :))) ne bulantıdan anlıyo ne kusmadan habire ye ye kavga ediyoruz deli oluyorum
(1,399 puan) tarafından
Benim hala bulantim vs yok insallah olmazda esim çeksin biraz
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Evt var canim oyle birsey benim esimde oyleydi benim bir yerim agridginda onunda ayni yer agriodu migdem bulandginda onunda bulaniodu 
(1,399 puan) tarafından
Kari kocanın topragi ayni yerdenmis derler ya örnek olarak bu olsa gerek
0 oy
(971 puan) tarafından
Evet canim psikolojikmen etkileniyorlarmış bunu bende duymuştm
(1,399 puan) tarafından
Cok ilginç ya keşke sona kadar bulantilari o cekse
0 oy
tarafından
Vallla bunu bilmemde bnimki ben hamileyken bnden çok aserdi gece yarıları helvami kavurmadi  üzüm mu aramadi yaaa afyondan kaymakli lokum mu getirtmedi çıldırma ramak kala doğurdum da rahatladık 
(1,399 puan) tarafından
Ne güzel mis ya seninki keşke benimkide midesi bulanana kadar aserseymis biseler falan pisirirdi bari
0 oy
(12,264 puan) tarafından

HHahha senin yerine de doğurdu mu bak bakalım bir daha böyle belirtiler gözüküyor mu kocanda kocan ilgi çekmeye çalışıyor sanırım 

Onu silkele kendine gelsin :ermm:

(1,399 puan) tarafından
Kiz yok ciddi ciddi midesi falan bulanıyor kustugunu görmesem numara yapıyor derdim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yaaa bunu ilk kez duydum :)
(1,399 puan) tarafından
Ama çok kişide varmış böyle eşleri benim gibi olan
(3,156 puan) tarafından
İlginç :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Acaba  sen değilde eşin mi hamile :) 
(1,399 puan) tarafından
Orasi tartışılır:)
0 oy
(337 puan) tarafından
Kız esin hamile olmasın bacım. Yada sana naz yapıyor. Sende yok eşinde var tuhaf. Olmasında vala canım çok zor.
(3,730 puan) tarafından
Eski post canım :) ama bence doğru söyledikleri eşimle beraber doğurcaz sanırım hem çok kilo aldı hemde son zamanlarımız birlikte mide yanmaları yaşıyoruz :D
(337 puan) tarafından
Allahım kolaylık versin kuzum:)))))
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ayyy biz hiç böyle şeyler yaşamadık ya ne garıp:D

0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bende öyle bişey duymuştum olabilir. Yada havalar değişti belki usutmustir mideye vurmuştur agri

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mervenur7 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 834 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 2,082 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.