0 oy
1,007 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar 29 haftalık hamileyim 2 senelik evliyim ilk senem ayrı oturduk şimdi ev almak için kaynanamınn yanına oturdum o kadar pişmanım ki her şeyime müdahale etmek istiyor ve ben sürekli bu yüzden eşimle tartışıyorum eltim benden 8 ay sonra evlendi evi ayrı bizim ortak arabayı kullanıyorlar o kadar zoruma gidiyor ki ona kimse karışmıyor benim herşeyi me müdahale edesi geliyor çocuk olunca nolcak çok kokuyorum emin evime yazıldık nolur dua edin ya nolur Bi an önce çıksın defolup gideyim evime inanirmsnz artık eşimle uzaklaşmaya başladık erken dogum riskim var ama hala insanlar bana oynuyor kimse beni dinlemiyor anlamak istemiyor dün geceden beri agluyor um kafayı yiyceö artık bir şeyleri düşün düşün 

10 Cevaplar

+1 oy
(8 puan) tarafından

Ev bi ciksaydi oyle hareket etseydiniz keske neden acele gittiniz Allah dusman basina aynı evi vermesin.

-Reklam-
0 oy
tarafından
Her insanın evi olması sart değil bende kiraciyim azıcık asım ağrısız basım kiraya çıkın madem istemiyorsunuz 
(5 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki şuan gerçekten çok pişmanım
0 oy
(15,655 puan) tarafından

Allah ım ne tarafa bayilsam sayfa full kaynana postu ile dolu  kökleri kurusun emi :D

(8 puan) tarafından
Ama hak ediyolar kendi kizlarina gelince elin oğlu en iyisini alsin yedirsin giydirsin gelinlere gelince düşük bir hayat oldu canim sizin caniniz can da gelin patlican mi
tarafından
Yer bulunca haber ver bende geliyom
(15,655 puan) tarafından
Bulamıyorum şuan ☺☺☺
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım en yakın zamanda çıkar inşallah 

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 
(5 puan) tarafından
Amin amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Seninle aynı durumdayım cnm ev için kaynanamla yaşıyorum sabret kocanla iyi olmaya çalış.evin olunca herşeyi unutursun.bebeginle sağlıcakla oturursun inşallah
(5 puan) tarafından
Ya herşeye sabrediyorum herşeylerini yapıyorum 1 Allah razı olsun kızım demek yokmu ya Allah aşkına şu hamike halimle yapmadığım şey kalmadı eltim buraya geliyor oda 1 bucuk aylık hamile hamileyim diye yerinden kalkmıyor ben olsaydım kaç kere laf yemiştim sürekli trip sürekli kocaman kadın ben utanıyorum artık tiplerinden
tarafından
Kaç ay sonra ev çıkıyor cnm size belli mi?biz temelden girdik baharda teslim alcaz.mayis gibi
(5 puan) tarafından
Sizinde mi emin evim biz hem çekilişi hemde çekiliş size girdik
tarafından
Yok cnm mutahitten girdik.
(5 puan) tarafından
Hım onu bilmiyorum
0 oy
(813 puan) tarafından
Canım daha başvuru yapmışsınız çıksa bile onun yapılışı flan baya zaman alcak başka bı yol bul cık evden bence. Ben hamileyken bize çıktı ev önden parasını verdik oğlum şuan 6 aylık taksitini ödüyoruz ama daha temeli bile atilmadi 
(5 puan) tarafından
Biz hazır ev alıcaz yapılmıycak bizim çekilişte çıkarsa direk geçicez evimize
(813 puan) tarafından
Haa tamam o zaman canım
İnşallah çıkar en kısa zamanda
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Eğer imkanın var ise doğumdan önce çık kiraya bunu kaynana ile aynı evde oturan ve orda doğum yapan biri olarak söylüyorum benim şansıma eltim arkadaş gibiydi kaynanam doğumdan sonra hastaneden çıktığım gün bir tabak sıcak çorba vermezken bana Allah bin kere razı olsun eltim evinden kalktı geldi önüme koydu kaldırdı 

Emin evim kiradakilere yardımcı oluyor diye biliyorum lütfen bu dedigime kulak ver doğumu orda yapma inan şu günleri bile unutuyorsun ama lohusa iken yaşadığın taş gibi oturuyor insanın yüreğine 
(5 puan) tarafından
Peki eşimi nasıl ikna edicem hem kira hem eminevime ödemek baya zor olucak bize
(1,790 puan) tarafından
Ödemeler dondurulabilir dondur canım inan huzur daha önemli evden bende ev alacam diye iki buçuk sene oturdum aldım çok şükür ama keske kiraya gitseydim de hiç o günleri yaşamasaydim diyorum
De eşine ben burda doğum yapmak istemiyorum diye yatamiyorsun emziremiyorsun çocukta etkileniyor senin huzursuzlugundan
Ya herşeyi geç çocuğunun yüzüne bile bakamıyorsun doyur at köşeye koş bir işe uyut bırak git yemeğe gecen gündüzün yok gece uyumasa kimse demiyor aaaa kızım sen bütün gece uyumadın çocuk gündüz uyurken az uyu diye mesela
0 oy
(116 puan) tarafından
Geç odana bir şey yapma, çıkma bütün gün. Evde kalma annenlere veya kardeşine falan git. Ayır her şeyini ben böyle yapamıyorum çok yoruluyorum de kullandığın yerleri temizle yemeğini ayrı yap yada aynı yap, size ayrı koy ki özelini olsun, özeline saygı duysunlar. Senle kocana da yazık. En mantıklı yol bu şu an her türlü sinirleniyorsun bari değsin sen de trip at ev alsalarmış sana da eltin gelince de kalkma sen de hamilesin sana da yazık seni anlayan bir görümce varsa onunla konuş çözüm bulun canım her şeye üzülmekle çare bulunmuyor. 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok yanlış bir karar vermişsiniz benim eşim de kira odemeyelim diye annesinin alt katına girdi ben istemedim mecbur oturdum ay kadın bir huzur vermedi 3 yıl zor dayandım eltim oldu bir ay dolmadan daha da çekilmez oldu kavga gürültü çıktık kiraya bu zamana kadar kendime eziyet etmişim şimdi nasıl huzurluyum ya giden para olsun sagligimdan olacaktim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem 35 yıldır kirada kabul etmeseydin keşke. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 251 göst.
0 oy
48 cevap 1,069 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde MIKASAl (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 875 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 370 göst.

379,306 soru