0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cgıknmşşlddfvjkllöbbb

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
He de geç napcan duymamazlıktan gelmeye devam et kendini de yıpratsan kadın devam edecek 
(3 puan) tarafından
Akıl almaktan nefret eden bir yapım var hep de beni buluyor hayır idare edersinde 2 dakikada bir saol anne yok anne demek zorunda kalmak cidden yorucu düşünmesi güzelde
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ahhh ahhhh bugün sorun sizde kaynanalarda değil kızz daha ne istiyorsun

(3 puan) tarafından
Kız bir de herleyi oğluna alt yazı geçer şunu istedi şunu yaotım şunu dedi bak die çok yorucu cidden
tarafından
Hahaaa yaaa tövbe estağfurullah çok alemler
(3 puan) tarafından
Bu sefer eşim beni yanlış anlıyor bunu nie dedin diyip duruyor kadına bişi söylemeye korkuyorum yemin ederim.
tarafından
Anamm kocanda anacı demekki
(3 puan) tarafından
Ya sorma sorma hem de ne anacı anneye babaya saygı kendi anne babamı azarlasam onada köpürür söylediğim bişi yok kadın sürekli oğluna yetiştiriyor bende artık şurama geldi az konuşuyorum
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Demek düşünüyor ki soruyor ya Allah aşkına herşeyi bu kadar abartmayın 
(3 puan) tarafından
Tm düşünsün bende düşünüyorumdaa bir insan her dakika sorunca insan bunalıyor.  Kolaysa he anne tm anne de bakalım 2 dakikada bir :) kadın herşeyi alt yazı gibi geçiyor
tarafından
Canim haline sukrey annen gibi davranmis eger yazdigin gibiyse ben hem kendi evimin isini hem onun isini yapiyordum birgun agrim oldu yapmadim surat asti esim dedi anne agrisi var niye boyle yapiyorsun bagirdi cagirdi ne yapmis tasmi tasimis biz tarlalardaydik diyordu
0 oy
(615 puan) tarafından
Kaynanam artık benim yüz ifademden anlıyor kızdığımı yada kızmaya ramak kaldığını. Kendini frenliyor :) 
(3 puan) tarafından
Benimki oğluna şikayet eden bir tip o yüzden he diyip gwçiyorum ama oda zor
(615 puan) tarafından
Zor ya ben normalde sinirli bi yapıya sahibim zaten. Hemen kızabilirim :) ama kaynanam çok sakindir pek karışmaz her şeye. Bazen biraz abartınca da durdurabiliyor kendini neyseki. Allah kolaylık versin.
(3 puan) tarafından
Aynıyız akıl almaktan hoşlanmam çok konuşmayı sevmem zor cidden
0 oy
(228 puan) tarafından
Al benden de okadar herşeye karışır herşeyi sorar gelir temizliğe yardım eder sonra gelir yönetmeye çalışır anahtarım onda girer eve hiç destursuz kendi evimis gibi sanki o gardiyan bizde mahkum evde eşim okadar laf der ama hicc küsmez kussede hemen gelir 3 kişilik evlilik yaşıyoruz resmen bi ortası yok soyleyincede alınır kırılır gider millete anlatır sonra benim kulağıma gelir bende sorarım kavga çıkartır yalan söyler vs vs vs keşke marsta yaşasak 
0 oy
(196 puan) tarafından
Güldüm ya benim kaynanamda gözümün içine bakar sürekli bişeyin varmı bişey oldumu sesin gelmedi iyimisin gülmüyosun iyisin dimi diken üstünde kadın çok severim kendisini ama cidden biraz daralıyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 456 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 551 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 197 göst.