0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çdöödödödödöfmd

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne yazıkki canım topuğuna vur altını aç gidisini gidikla ancak öyle uyanır 
-Reklam-
0 oy
(389 puan) tarafından
Ben yatakta uyurken dönsem uyaniyor
(557 puan) tarafından
Ne kadar seslere duyarlı bir bebiş hahaha yazık ya sana Remziye
(389 puan) tarafından
Zombi gibiyim hiç uyutmuyor beni
(3,036 puan) tarafından
Benim kızım 3 aylık yururken bacagim citlasa uyanıyor esim balerin gibi yürümeyi ogrendi sayesinde:D
(557 puan) tarafından
Hahaha bu iyiydi yaa vala sizi elinde oyuncak etmiş baksana çok şükür bizimki alışmış sese kalabalığa uyuyor
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ben uyamdirmadan memeyi ağzina veriyordum. Iyice emip uyumaya devam ediyordu. Hem uykusuda bölünmüyordu.
(3,823 puan) tarafından
Bende senin gibi yapıyodum
(13,923 puan) tarafından
Zaren memeyi hissedince uyanmıs gibi emiyor demi. Bence uyandırmaya gerek yok :)
(3,823 puan) tarafından
Aynen hem uykusunu alıyor hem karnı doyuyor
0 oy
tarafından
Burnunu sıkabilirsin
(557 puan) tarafından
Evet öyle yap
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Uyandirma zaten onlar emebiliyo ☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben yenidoğanken bile uyutamadım ki fikir vereyim ıslak mendil de serin ya iyi geliyormuş 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Uyandurma canim memeyi sok agzina burnunu sık yada yanagini oksa agzi acilir sen yanagina dokundukca o emmeye devam eder yada memeyi parmaginla bastir emer geri
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Kız seni görünce yaran aklıma gelıo 

Noldu naptın inşallah ciddi bişi değildi 
(241 puan) tarafından
Intihabi kurudu gibi canım birtürlü gidemedim çocukla gorumcem pazartesi git dedi ama gidemedim bugündeperşembe günü bebek için sağlık ocağına gidicem o zaman baktircam
(16,506 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı
0 oy
(557 puan) tarafından
Benm oğlum uykuda iken emiyore hafif uyanık emziriyom kendi bırakıyor memeyi o zmn tam uyuyor beşiğe koyuyom sende emzir sık sık sarılık olmasın bir haftalık ise 
0 oy
(826 puan) tarafından
Su vur dudağına yüzüne pamukla sil istersen ılık suyla ama. Benim bebeğime hiç biçey etki etmezdi altını bile açardım uyanmazdı şimdi yutkunmama gözlerini bereltir
0 oy
(880 puan) tarafından
Biz bir aylik olduk düzeldi çok şükür hiç bir şekilde uyanmiyordu sarılığı sınırdaydi şırıngayla besledim bir hafta sütümü sagidim sonra uykusu azalmaya başladı bu seferde uyutamiyorum malesef :Dama en cok topuğuna parmağımla tık diye vurunca uyanıyordu
0 oy
(10,436 puan) tarafından
Yüzüne nemli bezle dokun canım 
0 oy
(579 puan) tarafından
Bizim ebemiz burnunu şık demişti uyanır bende öyle yaptım amzirdim hep 
0 oy
tarafından
Sırtını hafifce bastırarak sıvazla canım doktor gösterdi bana hastanedeyken ağlamaya başlıyor uyanıyor öyle tutuyordu memeyi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Burnunu sık altını aç çenesiyle oyna

İlgili bir soru bulunamadı

381,165 soru

11,410,871 cevap

34,952 kullanıcı

...